La Liga. FC Barcelona - Leganes 2:1. Sport.pl - to jest Twój LIVE!

2 : 1
Terminarz

• niedziela, 19 lutego 2017
  • KONIEC

Barcelona uratowała zwycięstwo, ale przed gniewem kibiców nie zdołała się obronić. Co będzie dalej? Trzeba chyba czekać na kolejne mecze zespołu. To by było na tyle w relacji, lada moment na Sport.pl pojawi się tekst podsumowujący spotkanie. Dziękuję za uwagę, miłego poniedziałku!

• 90. min. + 6

Koniec meczu.

• 90. min. + 3

Co za okazja! 18 metrów, tuż obok słupka! Ter Stegen raczej by tego nie sięgnął.

Messi uderza w okienko. Bramkarz nie ma szans.

2:1! Messi!

• 89. min.

Rzut karny dla Barcelony! Bardzo głupie wejście zawodnika Leganes w mijającego go Neymara. To nie była dobra decyzja.

• 86. min.

Czas ucieka. A na murawie leży bramkarz gości. Po starciu z Neymarem.

• 81. min.

Nerwowe ruchy na ławce i na boisku. Barcelona zdenerwowana.

• 76. min.

Z Barceloną od kilku dni przebywa... brytyjski magik o pseudonimie Dynamo! Towarzyszy piłkarzom w treningach, robi notatki... Czyżby miał przywrócić klubowi magię? Dzisiaj się nie udaje, mimo że iluzjonista jest na meczu.

• 71. min.

Sergi Roberto stracił piłkę pod własną bramką (i wyglądał potem na zdruzgotanego), ale trudno powiedzieć czy nie doszło do przewinienia. Potem tylko szybkie podanie od zmiennika do zmiennika i Lopez pakuje piłkę do siatki między nogami kiepsko interweniującego bramkarza!

• GOOOOOOL

71. min.

1:1! Unai Lopez!

• 69. min.

I znowu kontratak, i już wydawało się, że gracz Leganes zdoła oddać strzał w sytuacji sam na sam, ale w ostatniej chwili piłkę wytrącił mu wracający obrońca.

• 64. min.

Gwizdy na Camp Nou. Kibice nie są chyba zachwyceni tym, co dostarczają im ostatnio piłkarze.

• 59. min.

Kontry Leganes są naprawdę groźne, ale zawodnicy gości kompletnie nie potrafią ich wykończyć.

• 54. min.

Umtiti dzisiaj nieźle w kreacji, ale właśnie popełnił błąd w obronie. Mogło być groźnie, ale rywal nie skorzystał. Uderzył średnio, obrońcy zdążyli wrócić...

• 49. min.

Barca próbuje usypiać i przyspieszać. Ale na razie gra zbyt niedokładnie.

Wracamy do gry.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy.

• 43. min.

Ter Stegen! Świetna interwencja ręką! Piłka odbiła się od Umtitiego po uderzeniu, a Niemiec zdołał błyskawicznie się wybić i zareagować!

• 37. min.

A tak cieszyli się po golu Katalończycy:

• 32. min.

To mogła być dobra kontra gości, ale Miguel Martin dał się osaczyć. Twierdził potem, że był pociągany za koszulkę przez goniącego go przeciwnika, ale sędzia uznał, że było inaczej.

• 27. min.

Niezwykłe uderzenie Messiego! Spod kolana, miał właściwie zero miejsca. Bramkarz jednak obronił.

• 23. min.

Mimo okazji gości, Barca ma kontrolę nad grą i dużo częściej atakuje. I wygląda to tak, jakby miała wkrótce strzelić drugiego gola.

• 16. min.

Messi pognał na bramkarza Leganes, a ten popisał się lodowatą krwią - oszukał Argentyńczyka dryblingiem! A mogło skończyć się bardzo źle.

• 12. min.

Kapitalną okazję mieli goście, ale obrońcy w porę otoczyli rywala i ter Stegen zdążył wrócić do bramki, a potem popisać się świetną interwencją.

• 8. min.

Ma ochotę na więcej! Ale, tym razem, Messi nad poprzeczką!

• 4. min.

Szybko poszło. Dobra piłka do Suareza, który chyba nie był na spalonym, dogranie do środka pola karnego z lewego skrzydła i tam jest już Messi, który musi tylko dostawić nogę.

• GOOOOOOL

4. min.

1:0! Messi!

• 1. min.

Zaczęli.

• Barca mierzy się dzisiaj na własnym boisku z zespołem znajdującym się tuż nad strefą spadkową, ale nie zabraknie w niej takich gwiazd jak Messi, Suarez czy Neymar. Czyżby Luis Enrique wiedział, że nie może sobie pozwolić na więcej wpadek? Start meczu o godz. 20:45!

1
Bramki: Messi (4., 89. - karny) Kartki: L.Suarez - żółta Skład: Ter Stegen - Roberto, Umtiti, Mathieu, Digne (81. Alba) - Rakitić, Gomes (80. Iniesta), Rafinha (80. D.Suarez) - Messi, L.Suarez, Neymar
Leganes
Bramki: Lopez (71.) Kartki: Mantovani, Siovas, Alberto - żółta Skład: Herrerin - Tito, Mantovani, Siovas (87. Insua), Rico - Alberto, Moran (65. Lopez) - El Zhar, Gabriel, Szymanowski (71. Machis) - Guerrero