3 : 1
Terminarz

• niedziela, 01 września 2013
  • 90. min. + 2

Isco nowym idolem kibiców Realu? Początek w zespole "Królewskich" ma rewelacyjny. W pierwszej kolejce uratował Realowi zwycięstwo nad Betisem (trafił na 2:1 w 86. minucie), teraz był najlepszym graczem spotkania z Bilbao, co potwierdził dwoma golami.

Koniec meczu.

Isco znów szukał Rodrigueza, ale obrońcy Bilbao tym razem zdołali zatrzymać pomocnika "Królewskich" - rzut rożny.

• 87. min.

Goście próbują atakować, ale bez większej wiary w powodzenie tych ataków.

• 83. min.

Pod bramką gości leży Casemiro, który upadł przy rzucie rożnym, źle skacząc do "główki".

• 79. min.

Chwila nieuwagi defensywy rywali i Lopez jest bezradny po strzale Gomeza z 10-11 metrów.

• 79. min.

3:1 - gola zdobywa Ibai Gomez.

• 78. min.

Kolejną świetną piłkę zagrał Isco. Tym razem po jego podaniu dobrą okazję miał Jese Rodriguez - trafił w boczną siatkę.

• 76. min.

Ronaldo znów szukał gola, poradził sobie z Gurpegim, ale jego strzał nogami odbił Herrerin. Do dobitki ruszył Di Maria, jednak szybszy był jeden z obrońców, który wybił piłkę.

• 72. min.

3:0 - Isco strzela z 15 metrów, a Herrerin jest bezradny po rykoszecie.

• 69. min.

Groźną kontrę gości świetną interwencją zatrzymał Modrić, który wyłuskał piłkę Susaecie.

• 68. min.

Ronaldo mocno obok muru, skaczącą piłkę tuż przy prawym słupku swej bramki odbija Herrerin - rzut rożny.

• 67. min.

Benat zapracował na żółtą kartkę. Dostał ją za faul na Ronaldo. Rzut wolny z ok. 30 metrów.

• 65. min.

Isco faulowany przez Benata.

• 63. min.

Di Maria z wolnego płasko na 12-13 metr do Ronaldo, którego strzał blokują obrońcy Bilbao.

• 62. min.

Ostre starcie Gurpegiego i Ronaldo na lewym skrzydle, Portugalczyk był faulowany - rzut wolny dla Realu.

• 58. min.

Herrerin znów wychodzi z własnej bramki za pole karne, by wybić piłkę, którą goni Benzema.

• 55. min.

Dobra akcja Bilbao, którą strzałem z 17 metrów kończy Iraola - za lekkim i prosto w ręce Lopeza.

• 53. min.

Byłoby 3:0, gdyby Ronaldo chciał zobaczyć stojącego przed pustą bramką Di Marię. Portugalczyk sam chciał zdobyć gola i w ostatniej chwili został zablokowany.