Primera Division. Real Madryt - Osasuna Pampeluna 4:2 [ZAPIS RELACJI LIVE]

Terminarz

• sobota, 01 czerwca 2013

KONIEC MECZU! Mourinho żegna się z publicznością zwycięstwem 4:2!

• 88. min.

OPIS BRAMKI: Benzema wbiegł w pole karne, podał na prawo do Callejona, a ten strzelił w długi róg tuż przy słupku.

• GOOOOOOL

87. min.

Gol dla Realu! 4:2!

• 85. min.

Ostatnia zmiana w Realu. Llorente wchodzi za Arbeloę.

• 80. min.

Mascarell zmienia Oezila.

• 80. min.

Benzema, który jest w tym meczu chyba najlepszy na boisku, był bardzo bliski strzelenia swojej drugiej bramki. Piłka o centymetry minęła słupek po doskonałym podkręconym strzale Francuza.

• 77. min.

Piłka w siatce, ale gola nie ma! Sędzia odgwizduje spalonego po strzale do bramki Callejona.

• 74. min.

Zmiana w Osasunie. Riesgo schodzi, wchodzi Ricardo. To jego pierwszy występ w karierze.

• 74. min.

Ależ akcję zmarnował Modrić! Chorwat zamiast podawać do Benzemy postanowił strzelić z ostrego kąta. Piłka o ok. 5 centymetrów minęła słupek bramki Osasuny.

• 71. min.

Piłkę po strzale z rzutu wolnego pewnie chwyta Jesus. Trzeba przyznać, że rezerwowy golkiper "Królewskich" radzi sobie dzisiaj całkiem dobrze. Przy straconych golach był bez większych szans.

• 69. min.

OPIS BRAMKI: Real znów na prowadzeniu! Oezil doskonale podał do Benzemy, który kopnął z całej siły przed siebie i piłka po rękach bramkarza wpadła do siatki.

• GOOOOOOL

69. min.

Gol dla Realu! 3:2!

• 62. min.

OPIS BRAMKI: Piękny gol Osasuny. Po dośrodkowaniu z lewej strony piłkę głową podbił Omwu, a po chwili dopadł do niej Cejudo i również głową skierował futbolówkę do siatki.

• GOOOOOOL

62. min.

Gol dla Osasuny! 2:2!

• 60. min.

Armenteros chciał strzelić wyrównującą bramkę, ale jego uderzenie zza pola karnego pewnie wyłapał Jesus.

• 59. min.

Essien sfaulował tuż przed polem karnym zawodnika Osasuny, ale goście nie wykorzystali rzutu wolnego.

• 56. min.

Ależ okazję zmarnował Callejon. W sytuacji sam na sam z golkiperem Osasuny uderzył prosto w niego.

• 52. min.

Paczka zdjęć z pierwszej połowy:

• 52. min.

OPIS BRAMKI: Zasłużony gol dla Osasuny. Torres zbiegł do środka i uderzył mocno po ziemi, a piłka wpadła tuż przy słupku.

• GOOOOOOL

52. min.

Gol dla Osasuny! 2:1!

• 50. min.

Bardzo mocny strzał Oiera z dystansu. Piłka przeleciała tuż nad bramką.

• 48. min.

Świetna okazja na podwyższenie wyniku dla Realu. Oezil po prostopadłym podaniu od Benzemy znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale jego strzał po długim rogu wyłapał Riesgo.

W Osasunie też jedna roszada. Joseba Llorente schodzi, a wchodzi Manu Omwu.

Jedna zmiana w Realu. Nacho zmienia Di Marię.

Zaczynamy drugą połowę.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy! Toczony w wakacyjnym stylu mecz długo się rozkręcał. Dopiero w końcówce padły dwie bramki dla Realu, których autorami byli Higuain i Essien. Najciekawszym wydarzeniem połowy był jednak atak fotoreporterów na Mourinho, dla którego jest to ostatni mecz w roli szkoleniowca Realu Madryt.

• 41. min.

Higuain otrzymał żółtą kartkę za odepchnięcie rywala.

• 38. min.

Szczęśliwy strzelec bramki podbiegł do ławki rezerwowych i uściskał się z Jose Mourinho. Podziękował mu w ten sposób za współpracę.

• 38. min.

OPIS BRAMKI: Oezil świetnie dośrodkował z rzutu rożnego, do piłki wyskoczył Essien i uderzył głową nie do obrony.

• GOOOOOOL

38. min.

Gol dla Realu! 2:0!

• 35. min.

OPIS BRAMKI: I wreszcie mamy gola! Di Maria zagrał do Higuaina, który wyszedł sam na sam z golkiperem gości i pokonał go płaskim strzałem. To bramka numer 100 w tym sezonie dla Realu.

• GOOOOOOL

35. min.

Gol dla Realu! 1:0!

• 34. min.

Robi się ciekawie, dwa dobre uderzenia Osasuny i szybka kontra Realu. Di Maria wyszedłby sam na sam z golkiperem, ale źle przyjął futbolówkę.

• 29. min.

Mogło być groźnie, ale Oezil był na spalonym.

• 28. min.

Benzema po dośrodkowaniu próbował strzelił do bramki głową, ale piłka przeleciała tuż nad nią i po chwili wpadła w rękawice bramkarza Osasuny. Normalnie o tym zdarzeniu pewnie byśmy nie pisali, ale to nie jest normalny mecz. Tu naprawdę prawie nic się nie dzieje!

• 22. min.

Osasuna zaczyna coraz groźniej atakować. Dwa razy mocno strzelał Cejudo, ale odrobinę niecelnie.

• 20. min.

I jeszcze raz Benzema. Tym razem uderzył świetnie z pierwszej piłki, ale bramkarz Osasuny strzał obronił. Nawet, gdyby jednak tego nie zrobił, gol nie zostałby uznany, bo Francuz był na minimalnym spalonym.

• 20. min.

Wreszcie jakaś groźna akcja Realu. Benzema popędził lewym skrzydłem i ładnie odegrał do Higuaina, ale ten źle przyjął piłkę.

• 11. min.

Kapitalna obrona Jesusa. Bramkarz Realu rzucił się i odbił piłkę zmierzającą do siatki tuż przy słupku. Mogło być 1:0 dla Osasuny.

• 6. min.

Trzeba przyznać, że spotkaniu towarzyszy wakacyjna atmosfera. Nie dzieje się wiele. A i w pełnym słońcu piłki dobrze nie widać.

• 5. min.

Pierwszy strzał Realu. Essien uderza głową z 10 metrów nad bramkę.

• 3. min.

Gra wznowiona. Przy piłce Real.

• 1. min.

Kuriozalna sytuacja! Sędzia na chwilę przerwał spotkanie, bo fotoreporterzy zgromadzili się przy samej linii boiska i zaatakowali fleszami Mourinho. Wyglądało to jak jakieś zamieszki.

• 1. min.

Osasuna rozpoczęła od doskonałego kontrataku i minimalnie niecelnego strzału.

• 1. min.

Zaczęli!

• Real ma dziś ciekawy zestaw bramkarzy. W pierwszym składzie pod nieobecność Lopeza jest Jesus, a na ławce siedzi Adan. Casillas został pominięty.

Liga hiszpańska. Mourinho pominął Casillasa mimo nieobecności Lopeza

Jose Mourinho pominął Ikera Casillasa przy ustalaniu składu na sobotni mecz ligowy z Osasuną, którym zakończy pracę trenerską z piłkarzami Realu Madryt. Portugalczyk nie powołał kapitana drużyny mimo nieobecności pierwszego ostatnio bramkarza Diego Lopeza.

• Przed nami ostatni w tym sezonie mecz Realu Madryt, który będzie zarazem pożegnaniem z "Królewskimi" trenera Jose Mourinho. Rywalem drużyny z Madrytu będzie Osasuna Pampeluna. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17, a relację można śledzić również w telefonach dzięki aplikacji Sport.pl Live na Androida i iPhone'a.