Robert Lewandowski strzelił dwa gole, a Bayern rozbił Borussię 4:0! [ZAPIS RELACJI]

4 : 0
Terminarz

• sobota, 09 listopada 2019

Koniec meczu! Bayern rozbił Borussię aż 4:0. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Robert Lewandowski!

• 80. min.

Samobój Hummelsa! Borussia na kolanach!

• 80. min.

4:0 DLA BAYERNU!

• 76. min.

To jego 12 bramka w 6 meczu z rzędu w starciach z Borussią. 23 bramka w 18 meczu w tym sezonie. 50 bramka w tym roku. WOW

• 76. min.

Drugi gol Lewandowskiego!

• 76. min.

3:0 DLA BAYERNU!

• 73. min.

Mueller obok bramki!

• 69. min.

Kapitalna szansa dla Borussii! Alcacer zmarnował setkę!

• 65. min.

Mniej emocji od paru minut. Bayern kontroluje mecz, Borussia próbuje zaatakować, ale nie ma na to pomysłu

• 59. min.

Lewandowski przełożył sobie Hummelsa, ale nie trafił!

• 59. min.

Borussia rzuca co może. Alcacer i Reus na boisko!

• 57. min.

Kolejne akcje Bayernu. Borussia jest bezradna. Nie potrafi nawet przeprowadzić kontry

• 52. min.

Gnabry znów blisko gola! Nie doszedł jednak do piłki

• 47. min.

Gola strzelić mógł Lewandowski, ale nie trafił w piłkę. Akcję wykończył jednak Gnabry!

• 47. min.

Fatalnie zaczęła się druga połowa dla gości

• 47. min.

A jednak! 2:0 dla Bayernu! Strzelcem Gnabry!

• 47. min.

Piłka znów w bramce gości, ale nie ma gola! Sędzia zastanawia się

Gramy znów!

• 45. min.
  • 45. min.
  • 45. min.

Przerwa! Bayern wygrywa 1:0, ale mógł wyżej. Borussia nie istnieje w Monachoum

• 44. min.

Pierwszy strzał gości. Witsel po wolnym uderzył, ale obok bramki. Wreszcie jakiś pozytyw dla BVB

• 39. min.

39 minut za nami, a Borussia bez strzału. Dramatycznie to wygląda

• 38. min.

Piłka w siatce gości, ale Gnabry na spalonym

• 36. min.

Zmiana w Borussii już w 1. połowie! Guerrero za Sancho, który nie radził sobie ani w ataku ani w obronie

• 30. min.

Ta akcja pokazała jak Borussia rozpadła się w tym meczu. Długa piłka Hakimiego do Goetze, ten stracił bo obok było kilku obrońców. Goście przestali grać

• 27. min.

Mogło być 2:0! Lewandowski do Comana i Hummels wybija z linii bramkowej!

• 26. min.

Coman nad bramką. Łatwo to idzie Bayernowi w ostatnich minutach. Borussia przestała atakować i czeka na kolejne akcje gospodarzy

• 22. min.

Kolejne akcje Bayernu po bramce. Borussia musi się ocknąć, bo stanęła w Monachium

• 17. min.

Cały stadion skanduje nazwisko Polaka. "LEWANDOWSKI LEWANDOWSKI"

• 17. min.

Polak nie zatrzymuje się w tym sezonie. 22 gol w 18 meczu. Co za forma!

• 17. min.

Długa akcja Bayernu, kolejna wrzuta i do niej doszedł już Lewandowski. Strzał głową i gol!

• 16. min.

GOOOL LEWANDOWSKIEGO!

• 16. min.

Kontra Bayernu, ale Coman źle to rozegrał

• 14. min.

Borussia od kilku minut ma przewagę. Bayern tylko biega za piłką

• 10. min.

Pierwszy rożny dla Borussii, ale nic z niego nie wyszło

• 10. min.

Lewandowski pędził z Gnabrym w kontrze. Obrońcy gości zabrali mu jednak piłkę

• 9. min.

Na razie równy mecz z obu stron, bez groźnych akcji. Obie ekipy dobrze bronią, czekamy na lepsze akcje

• 7. min.

Borussia łatwo straciła piłkę w ataku pozycyjnym. Potem długa piłka do Lewandowskiego, ale ten na spalonym

• 5. min.

Teraz Lewandowski faulował. Dużo walki od początku meczu

• 3. min.

Faulowany Lewandowski przez Weigla. Bayern po wolnym stracił piłkę

• 1. min.

Pierwsza szansa Lewandowskiego! Ubiegł go jednak bramkarz gości, który wyszedł do podania

• 1. min.

Bayern dziś w bardzo eksperymentalnym składzie w obronie. W środku Alaba i Martinez

• 1. min.

Gramy!

• Zaraz zaczynamy!

• Lewandowski ma niesamowitą serię. W tym roku zdobył najwięcej bramek ze wszystkich piłkarzy występujących w najsilniejszych ligach Europy. Czy zasłużył na Złotą Piłkę? Zapraszamy do naszej analizy jego szans:

Robert Lewandowski przebił Messiego i Ronaldo. Życiowa forma da mu Złotą Piłkę?

Robert Lewandowski strzela w tym sezonie jak na zawołanie. Trafił idealnie z życiową formą, bo już 2 grudnia odbędzie się gala Złotej Piłki. Polak ma duże szanse na wysokie miejsce w tym prestiżowym plebiscycie.

• Lewandowski stracił cierpliwość! Skrytykował kolegów z drużyny. "Żaden piłkarz nie poprowadzi wszystkich sam. To niemożliwe"

- Oś drużyny składająca się tylko z Manuela Neuera i Roberta Lewandowskiego nie wystarczy. Żaden piłkarz nie poprowadzi wszystkich sam. To niemożliwe - powiedział Robert Lewandowski w "Sueddeutsche Zeitung" przed sobotnim hitem Bundesligi, w którym Bayern Monachium podejmie u siebie Borussię Dortmund.

• Kilka dni temu zwolniono Niko Kovaca. Tymczasowo trenerem Bayernu jest Hans-Dieter Flick, który debiutuje dziś w lidze niemieckiej. Pod jego wodzą Bayern rozegrał już jeden mecz - we wtorek ograł Olympiakos 2:0 w Lidze Mistrzów

• Bayern zawodzi w tym sezonie ligi niemieckiej. Przed tym meczem jest na 6. miejscu w lidze! Borussia jest dwie pozycje wyżej

• Lewandowski gra od początku, Piszczek jest na ławce u gości

• Początek meczu o 18:30

• Czy Lewandowski znów strzeli gola Borussii, w której grał? W ostatnich 5 spotkaniach z BVB zdobył 10 bramek!

• Dobry wieczór! Zapraszamy na wielki hit Bundesligi: Bayern Monachium - Borussia Dortmund!

0
Bramki: Lewandowski (17., 76.), Gnabry (46.), Hummels (80. - sam.) Kartki: Coman, Kimmich - żółta Skład: Neuer - Pavard, Martinez, Alaba, Davies - Goretzka (72. Alcantara), Kimmich, Mueller - Gnabry (70. Coutinho), Lewandowski, Coman (75. Perisic)
Kartki: Reus - żółta Skład: Burki - Hakimi, Akanji, Hummels, Schulz - Weigl (61. Alcacer), Witsel - Sancho (35. Guerreiro), Brandt, Hazard - Goetze (61. Reus)