Lewandowski jest nie do zatrzymania! Ma już tyle goli, że nawet karnego oddał koledze [ZAPIS RELACJI]

4 : 0
Terminarz

• sobota, 21 września 2019
  • 73. minuta

4:0! Tym razem asysta Coutinho. Brazylijczyk podał do Ivana Perisicia, który precyzyjnie uderzył przy słupku bramki Timo Horna. Lewandowski zszedł już z boiska. Zwycięstwo jest pewne, więc Niko Kovac pozwala mu odpocząć.

• 61. minuta

I 3:0! Ale strzelcem nie jest Robert Lewandowski. Polak oddał piłkę Philippe Coutinho, a on - w stylu Lewego - wykorzystał szansę.

• 60. minuta

Karny dla Bayernu! Ehizibue fauluje Coutinho i dostaje czerwoną kartkę.

• 48. minuta

Lewandowski najwyżej wyskoczył w polu karnym, uderzył głową i piłka wpdła tuż przy słupku. Dziewiąty gol w piątym meczu! Potwór!

GOOOOL! Robert Lewandowski!

• 46. minuta

Lewandowski zamyka pierwszą połowę. Coutinho znakomicie wprowadził go w pole karne, Polak przyjęciem minął bramkarza, ale później z ostrego konta nie udało mu się trafić do bramki zastawianej w dodaku przez dwóch obrońców FC Koeln.

• 44. minuta

I znów Cordoba! Szybka kontra zakończona strzałem obok słupka.

• 41. minuta

Ależ blisko wyrównania! Florian Kainz uderzył bardzo mocno z rzutu wolnego, Neuer odbił piłkę przed siebie, ale zabrakło dobitki.

• 36. minuta

To ciekawe - Bayern stracił w tym sezonie 4 gole. Aż trzy w ostatnim kwadransie pierwszej połowy. Na bramkę Neuera uderzył Cordoba i był bardzo blisko. Piłka przeszła kilka centymetrów od okienka.

• 33. minuta

Coutinho świetnie zagrywa z głębi pola do Perisica. Ten dostrzegł lukę między obrońcami, uderzył, ale nie trafił w bramkę. Zabrakło pół metra.

• 28. min.

Kainz dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, ale Bornauw faulował zawodnika Bayernu.

• 27. min.

To był 201. gol Roberta Lewandowskiego dla Bayernu, 8. w tym sezonie i w 5. meczu z rzędu. Polska maszyna!

• 24. min.

Bramkarz Koeln uprzedził Lewandowskiego i przechwycił piłkę. Bayern szuka okazji do podwyższenia prowadzenia.

• 18. min.

Niecelne uderzenie Perisicia sprzed pola karnego.

• 14. min.

Coutinho z rzutu wolnego trafił w słupek! Był blisko pierwszego gola w Bayernie.

• 10. min.

Koeln stara się atakować, ale jak na razie nie umie stworzyć żadnego zagrożenia pod bramką Bayernu.

• 5. min.

Strzał Gnabry'ego zablokowany, rzut rożny dla Bayernu.

• 4. min.

Bayern wyprowadził kontratak, Kimmich zagrał do Lewandowskiego, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości podcinką. Błyskawiczny początek spotkania w wykonaniu Bayernu!

• 4. min.

GOL ROBERTA LEWANDOWSKIEGO!

• 1. min.

Gramy!

• Bayern Monachium obecnie zajmuje 5. miejsce w tabeli z 8 pkt - tyle samo ma 6. Wolfsburg. Prowadzą RB Lipsk i Schalke (po 10 pkt), natomiast Borussia Dortmund i Freiburg mają po 9 pkt.

• W środę Robert Lewandowski strzelił gola w meczu Bayernu Monachium z Crveną Zvezdą Belgrad - było to jego 200. trafienie w ekipie mistrzów Niemiec. Polak ma szansę na kolejne gole w meczu ligowym z FC Koeln, który rozpocznie się już o 15:30.

0
Bramki: Lewandowski (3., 48.), Coutinho (62. - karny), Perisić (73.) Kartki: Boateng, Hernandez, Martinez, Cuisance - żółta Skład: Neuer - Pavard, Suele, Boateng (59. Martinez), Hernandez - Kimmich (71. Cuisance), Tolisso - Gnabry, Coutinho, Perisić - Lewandowski (71. Mueller)
FC Koeln
Kartki: Ehizibue - czerwona Skład: Horn - Ehizibue, Bornauw, Czichos, Hector - Skhiri, Hoeger (79. Bader) - Schindler, Drexler, Kainz (64. Mere) - Cordoba (72. Terodde)