Robert Lewandowski strzelił dwa gole, a Bayern ograł czwartoligowca [ZAPIS RELACJI]

1 : 3
Terminarz

• poniedziałek, 12 sierpnia 2019
  • KONIEC MECZU

90. min. + 2

I to jest koniec meczu! Bayern pokonał Energie Cottbus 3:1 i awansował do drugiej rundy Pucharu Niemiec. Dwa gole w tym spotkaniu strzelił Robert Lewandowski.

• GOOOOOOL

90. min.

Taz pewnym strzałem pokonał Neuera i Bayern stracił gola w meczu z czwartoligowcem!

• PILNE

90. min.

Rzut karny dla Energie Cottbus! Faul Goretzki.

• 87. min.

Oficjalna strona DFB zaliczyła to trafienie Robertowi Lewandowskiemu.

• GOOOOOOL

85. min.

Bayern podwyższa prowadzenie! Goretzka zamknął zespołową akcję, uderzył na bramkę, a piłka po kontakcie z butem Lewandowskiego wpadła do bramki! Drugi gol Polaka w tym meczu.

• 80. min.

Groźna akcja czwartoligowca. Broschinski uderzył zza pola karnego, a Neuer odbił piłkę na rzut rożny.

• 76. min.

Bayern całkowicie kontroluje przebieg meczu, ale nie forsuje tempa.

• 70. min.

Kovac zdecydował się na drugą zmianę. Gnabry za Comana.

• GOOOOOOL

65. min.

Bayern pięknie wyprowadził piłkę z własnej połowy, a całą akcję skutecznym strzałem zakończył Kingsley Coman. Mistrzowie Niemiec prowadzą 2:0.

• 64. min.

Pierwsza zmiana w Bayernie Monachium. Goretzka za Sanchesa.

• 58. min.

Mocny, ale niecelny strzał Alaby z rzutu wolnego. Piłka minęła bramkę Energie Cottbus.

• 53. min.

Sanches zagrał piłkę w kierunku Roberta Lewandowskiego, ale Polak został powstrzymany przez bez obrońców Energie.

• 50. min.

Żółta kartka dla Hasse za nieprzepisowe powstrzymywanie Sanchesa.

• 47. min.

Alaba wyłożył piłkę Lewandowskiemu, a Polak nie trafił w bramkę. To powinien być drugi gol dla Bayernu.

Czas na drugą połowę! Od środka Energie.

• 45. min.

Najgroźniejszym piłkarzem Bayernu w pierwszej połowie był Robert Lewandowski. Polak oddał kilka strzałów, dobrze się ustawiał, walczył i strzelił gola. Ale warto dodać, że Bayern nie zachwyca na tle czwartoligowca.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy! Bayern prowadzi z czwartoligowcem po golu Roberta Lewandowskiego.

• 44. min.

Mocny strzał Lewandowskiego lewą nogą. Piłka wylądowała na trybunach.

• 42. min.

Energie mogło wyrównać. Bayern dopuścił rywali pod własną bramkę, ale Taz uderzył nad poprzeczką.

• PILNE

39. min.

Poprzeczka ratuje czwartoligowca! Świetne dośrodkowanie z prawego skrzydła i Coman był o krok od gola.

• 38. min.

Mueller uderzył z dystansu. Nie trafił w bramkę.

• PILNE

33. min.

Lewandowski mógł natychmiast podwyższyć wynik! Świetne przyjęcie, mocny strzał. Ale Moser obronił uderzenie Polaka. Bardzo dobra interwencja bramkarza Energie.

• 31. min.

To pierwsze trafienie kapitana reprezentacji Polski w oficjalnym meczu nowego sezonu.

• GOOOOOOL

31. min.

Gol Roberta Lewandowskiego! Polak był świetnie ustawiony i wbił piłkę do siatki po interwencji Mosera.

• 28. min.

I jeszcze jeden strzał drużyny Kovaca. Alaba zbiegł z lewego skrzydła do środka, uderzył prawą nogą i nie trafił w bramkę.

• 24. min.

Mocny i bardzo niecelny strzał z dystansu Tolisso.

• 18. min.

Bayern ma miażdżącą przewagę w posiadaniu piłki. Mistrzowie Niemiec budują kolejne ataki.

• PILNE

14. min.

Co za strzał Roberta Lewandowskiego! Polak kapitalnie uderzył piłkę nożycami i trafił w poprzeczkę. Energie miało dużo szczęścia.

• 12. min.

Kimmich podłączył się do akcji ofensywnej, ale zepsuł dośrodkowanie.

• 8. min.

Robert Lewandowski nie doszedł do piłki w polu karnym Energie. Ta wylądowała w rękach bramkarza.

• 5. min.

Bayern mozolnie buduje akcje w ataku pozycyjnym.

• 3. min.

Bayern przyciąga kibiców na wszystkich stadionach w Niemczech.

• 1. min.

Od środka zaczął Bayern. Goście w białych strojach, Energie na czerwono.

• 1. min.

GRAMY!

• Energie Cottbus gra obecnie w czwartej lidze niemieckiej. Po trzech meczach nowego sezonu zespół z Chociebuża zajmuje piąte miejsce w Regionallidze Nordost.

• Piłkarze powoli kończą rozgrzewkę. Początek meczu o godz. 20.45.

• W pierwszym składzie mistrzów Niemiec jest Robert Lewandowski. Niko Kovac posłał do gry bardzo mocną jedenastkę.

• Dobry wieczór! Witamy i zapraszamy na relację z pierwszej rundy Pucharu Niemiec, w której Bayern Monachium zagra na wyjeździe z Energie Cottbus.

3
Bramki: Taz (90.) Skład: Moser ? Hasse, Gehrmann, Koch, Hoppe ? Geisler, Eisenhuth, Geisler, Bruegmann ? Taz, Rangelov
Bramki: Lewandowski (32., 85.), Coman (65.) Skład: Neuer - Kimmich, Pavard, Suele, Alaba - Tolisso, Thiago, Sanches - Mueller, Lewandowski, Coman