Bundesliga. Czy Robert Lewandowski poprowadzi Bayern do zwycięstwa z Schalke? [ZAPIS RELACJI]

• sobota, 09 lutego 2019
  • Dziękujemy za śledzenie relacji!

• 90+2. min.

Koniec spotkania! Bayern wygrywa 3-1 i do liderującej Borussii traci już tylko 5 "oczek".

Sędzia doliczył do spotkania dwie minuty.

• 88. min.

Ostatnia zmiana. Gnabry opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Davies.

• 86. min.

Żółta kartka dla Brumy.

• 83. min.

Kolejna okazja gospodarzy, ale Goretzka nieczysto trafił w piłkę, która poleciała wysoko w trybuny.

• 81. min.

Bayern cały czas szuka sposobu na podwyższenie prowadzenia, ale Robert Lewandowski nie mógł znaleźć sobie miejsca w polu karnym, aby oddać strzał na bramkę. Ostatecznie piłkę wybili obrońcy.

• 78. min.

Zmiana wśród gospodarzy. Schodzi James Rodriguez, w jego miejsce wchodzi Martinez.

• 75. min.

Lewandowski znowu był przed szansą na zdobycie gola. Jego próba została natomiast zablokowana przez obrońców Schalke.

• 74. min.

Znakomita akcja Bayernu! Kompletnie rozmontowana obrona Schalke, podanie do Lewandowskiego, ale Polak fatalnie spudłował z 7. metra.

• 73. min.

Ostatnia zmiana w Schalke. Opuścił boisko Kutucu, w jego miejsce Uth.

• 72. min.

Jedna z niewielu akcji Schalke w ostatnich minutach. Dośrodkowanie jednak pewnie złapał Ulreich.

• 70. min.

Spadło tempo tego spotkania, jakby goście byli już pogodzeni z wynikiem.

• 68. min.

Na boisku pojawił się Franck Ribery. Zmienił Comana.

• 62. min.

Po trzeciej bramce dla Bayernu znacznie spadło tempo spotkania, jakby gospodarze zabrali resztki nadziei, które tkwiły w zawodnikach Schalke.

• 57. min.

3:1 dla Bayernu! Robert Lewandowski próbował strzelać przewrotką, nie trafił jednak czysto w piłkę, ta trafiła na głowę Gnabriego, który skierował ją do bramki. Fuhrmann był bez szans.

• 54. min.

Kolejna świetna okazja dla Schalke! Piłka dośrodkowana z rzutu rożnego trafiła na głowę Brumy, a ten skierował ją jedynie na słupek.

• 53. min.

Jak tego Schalke nie wykorzystało?! Strzał Konoplyanki obronił Ulreich, dobitka trafia w słupek, dopiero wtedy obrońcy Bayernu wybili piłkę.