Bundesliga. Werder Brema - Bayern Monachium 1:2. Bawarczycy w końcu wygrali, Lewandowski bez gola [ZAPIS RELACJI]

:

• sobota, 01 grudnia 2018
  • 90. min. + 4

Koniec meczu. Werder przegrywa z Bayernem 1:2. W tabeli Bundesligi cały czas prowadzi Borussia, która ma 33 pkt. Bayern traci do lidera dziewięć punktów.

• 90. min. + 1

Moisander fauluje Lewandowskiego i schodzi z boiska, bo dostaje drugą żółtą kartkę.

Mecz potrwa jeszcze cztery minuty.

• 89. min.

Werder próbuje zaatakować, ale wyraźnie brakuje mu pomysłu.

• 86. min.

Teraz Alaba strzelił z wolnego z 26-27 metrów. Mocno, ale wysoko nad poprzeczką.

• 83. min.

Ładna, indywidualna akcja Alaby i rzut rożny dla Bayernu. Goście cały czas przeważają. Ale cały czas nie mogą być pewni zwycięstwa.

• 77. min.

Wprowadzony za Sahina Pizarro był bardzo bliski pokonania Neuera - jego płaski strzał o centymetry minął dalszy słupek bramki Bayernu.

• 73. min.

Gnabry szuka trzeciego gola. Przed chwilą strzelił z 16 metrów, piłka skakała przed bramką, ale nie wpadła do niej, tylko minęła lewy słupek o metr.

• 68. min.

Sahin fauluje Kimmicha i dostaje żółtą kartkę.

• 65. min.

Statystyka strzałów: 6:13

Strzały celne: 3:5

• 62. min.

Langkamp wchodzi za kontuzjowanego Veljkovicia.

• 58. min.

Było duże zamieszanie pod bramką Bayernu, bliski zdobycia gola był Gebre Selassie. Ale był też spalony.

• 54. min.

Bayern prowadzi i cały czas atakuje. Wygląda na to, że goście chcą zdobyć kolejnego gola.

• 50. min.

Goool! 1:2 - Gnabry zdobywa swojego drugiego gola w meczu. Strzelił z bliska po płaskim dośrodkowaniu Muellera.

• 48. min.

Suele był blisko zdobycia bramki. Po wrzutce Kimmicha z rożnego główkował minimalnie niecelnie.

• 47. min.

Alaba wyłożył piłkę Muellerowi, ten strzelił z 10 metrów i byłby gol, gdyby nie interwencja Moisandera.

Zaczynamy drugą połowę.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Bayern będzie musiał zagrać dużo lepiej, by nie zgubić kolejnych punktów w tym sezonie.

• 44. min.

Bayern ciągle rozgrywa piłkę, ale Werder dobrze się broni.

• 40. min.

Powtórki pokazują, że przed chwilą w polu karnym Werderu faulowany był Gnabry. Sędzia tego nie zauważył. To już druga sytuacja, w której Bayern powinien dostać rzut karny (pierwszą był faul na Riberym).