Bayern stracił dwubramkowe prowadzenie z Herth± [ZAPIS RELACJI]

2 : 2
Terminarz

• niedziela, 01 paĽdziernika 2017
  • 90. min. + 4

Koniec! Bayern prowadził 2-0 z Herth±, ale ostatecznie padł remis 2-2. Monachijczycy prowadzili po golach Hummelsa i Lewandowskiego, ale Hertha w ci±gu pięciu minut strzeliła dwa gole za spraw± Dudy i Kalou. Poważnie wygl±daj±cej kontuzji kolana doznał Franck Ribery. Dziękujemy za ¶ledzenie relacji i do widzenia!

Niecelne uderzenie Lewandowskiego głow±. To była chyba ostatnia okazja Bayernu.

• 90. min. + 2

Zupełnie nieudany zwód Comana w polu karnym Herthy.

Cztery minuty nadziei Bayernu.

• 89. min.

Bayern próbuje długich piłek, ale nie przynosz± one efektu. Willy Sagnol siedzi zrezygnowany na ławce.

• 87. min.

Alexander Esswein wchodzi za Haraguchiego.

• 86. min.

Bayern wci±ż bije głow± w mur, a Hertha szuka okazji do kontrataku.

• 80. min.

Zmiana w Hercie: Lustenberger zmienia Daridę.

• 80. min.

Według niemieckiego Sky Ribery mógł zerwać więzadła krzyżowe, ale na razie to niepotwierdzona wiadomo¶ć.

• 79. min.

Niklas Sule zmienia Jerome'a Boatenga. ¦rodkowy obrońca chyba doznał urazu.

• 78. min.

Lewandowski uderza sprzed pola karnego, ale obok bramki.

• 75. min.

Ondrej Duda schodzi z boiska, zastępuje go Valentino Lazaro.

• 72. min.

Żółta kartka dla Kimmicha za dyskusje z sędzi±.

• 68. min.

Rekik powstrzymał Lewandowskiego, który leży na ziemi, złapał się za twarz. Został uderzony przez obrońcę Herthy, ale sędzia nie zauważył faulu.

• 65. min.

Rekik bez większych problemów powstrzymał Alabę w polu karnym Herthy.

• 62. min.

Kontuzja okazała się zbyt poważna. Ribery nie może zej¶ć z boiska o własnych siłach, w jego miejsce wszedł Coman.

• 60. min.

Ribery potkn±ł się na piłce i upadł na murawę, złapał się za kolano.

• 59. min.

Zmiana w Bayernie, Thiago Alcantara wchodzi za Arjena Robbena.

• 58. min.

Kalou uderza sprzed pola karnego, ale dobra interwencja Ulreicha.

• 56. min.

Do¶rodkowanie z rzutu wolnego po do¶rodkowaniu Plattenhardta, zamieszanie w polu karnym Bayernu i Kalou w sytuacji sam na sam pokonał Ulreicha!

• 56. min.

GOL DLA HERTHY! 2-2!

• 55. min.

Ribery uderza sprzed pola karnego, ale bardzo niecelnie.

• 55. min.

Mocne uderzenie Kalou sprzed pola karnego, ale strzelił prosto w Ulreicha.

• 51. min.

Kapitalna indywidualna akcja Haraguchiego, który min±ł kilku piłkarzy Bayernu - w tym Boatenga czy Hummelsa - i podał piłkę wzdłuż linii bramkowej. Tam czekał na ni± Ondrej Duda i były piłkarz Legii Warszawa pokonał Svena Ulreicha!

• 51. min.

Gol dla Herthy, 1-2! Ondrej Duda!

• 50. min.

Lewandowski wygrał walkę o piłkę i stan±ł oko w oko z Jarsteinem, którego pokonał sprytnym strzałem. 2-0!

• GOOOOOOL

49. min.

Bayern powolutku rozpocz±ł drug± połowę, ale gol Lewandowskiego!

Zaczynamy drug± połowę. Bez zmian w obu ekipach.

• 45. min.

Bayern prowadzi zasłużenie, ale Hertha też miała swoje sytuacje i mogła doprowadzić do wyrównania. Bardzo aktywny jest Robert Lewandowski, ale na razie nie może się wstrzelić w bramkę

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy

• 45. min.

Sędzia doliczył jedn± minutę.

• 43. min.

Lewandowskiiii znów był blisko gola! Polak obrócił się z rywalem na plecach, ale strzelił obok bramki!

• 42. min.

Bayern stara się uspokoić grę

• 40. min.

Znowu Jarstein na posterunku! Strzelał Alaba a po drodze był jeszcze rykoszet

• 38. min.

Jerome Boateng miał 35. metrów przed bramk± Herty i uderza! Bez problemy broni jednak Jarstein

• 35. min.

Lewandoooooowskiii wyłuskał piłkę i próbował przelobować obrońcę! Z linii bramkowej wybija Stark

• 33. min.

Kalou poszedł na przebój między trójkę obrońców. Upada! Gwizdek sędziego milczy. Jeszcze Darida strzela! Broni golkiper Bayenu

• 29. min.

Ribery ¶wietnie wrzucił z rzutu rożnego na pi±ty metr, a Javi Martinez mocno uderzył głow±! Tak niewiele brakowało, by Bayern prowadził już 2:0

• 24. min.

Bayern długo utrzymuje się przy piłce, ale od momentu strzelenia bramki, to Herta stworzyła więcej sytuacji

• 21. min.

Przed szans± na trafienie znalazł się Ondrej Duda, ale były piłkarz Legii fatalnie przymierzył z woleja

• 17. min.

Zdaniem sędziego Javi Martinez trafił w piłkę.

• 15. min.

A jednak nie ma rzutu karnego!

• 15. min.

Sędzia korzysta z systemu VAR

• 15. min.

RZUT KARNY DLA HERTY

• 15. min.

Zdrzemnęli się w obronie gracze Bayernu. Darida popisał się ¶wietn± akcj± i powinien strzelić choćby w ¶wiatło bramki

• 13. min.

Robben w swoim stylu ruszył praw± stron± i zszedł na lew± nogę. Jego uderzenie jest jednak niecelne.

• 8. min.

Bayern do¶ć mozolnie wchodził w ten mecz. Gracze Sagnola grali bardzo roztropnie, ale szybko objęli prowadzenie

• 7. min.

Jak nie idzie, to sprawy w swoje ręce bior± obrońcy! Boateng do Hummelsa, a ten głow± umieszcza piłkę w bramce!

• 7. min.

GOOOOOOOOOOOLLL 0-1 HUMMELS

• 7. min.

Lewandowski znowu w roli rozgrywaj±cego. Polak znowu wrzucał, ale teraz zablokowana jego wrzutka

• 6. min.

Ależ akcja Lewandowskiego, polak idealnie wyłożył piłkę Muellerowi, ale ten nie dał rady strzelić

• 4. min.

Bez zagrożenia po kornerze.

• 4. min.

Pierwsza groĽna akcja Bayernu. Robben długo szukał miejsca na podanie, ale przerwali gracze Herty. Będzie różny

• 2. min.

Herta dobrze operuje piłk± w ¶rodkowej strefie boiska. Bayern jakby trochę zaskoczony

• 1. min.

GRAMY Mecz rozpocz±ł się z delikatnym opóĽnieniem.

• Piłkarze obu ekip s± już w tunelu. Za moment wyjd± na boisko

• W pierwszym składzie Herty Berlin gra dzisiaj Ondrej Duda ( były piłkarz Legii Warszawa)

• Składy:

Hertha Berlin: Jarstein - Weiser, Stark, Rekik, Plattenhardt - Skjelbred, Darida - Leckie, Duda, Haraguchi - Kalou.

Rezerwowi: Kraft - Pekarik, Esswein, Stocker, Lazaro, Torunarigha, Lustenberger.

Bayern Monachium: Ulreich - Kimmich, Boateng, Hummels, Alaba - Martinez, Tolisso - Robben, Müller, Ribery - Lewandowski.

Rezerwowi: Starke - Süle, Alcantara, James Rodriguez, Rafinha, Rudy, Coman.

• 15:10

Już o godzinie 15:30 Herta Berlin podejmie na swoim boisku Bayern Monachium. Liczymy na kolejne gole Roberta Lewandowskiego

2
Bramki: Duda (51.), Kalou (56.) Skład: Jarstein - Weiser, Stark, Rekik, Plattenhardt - Skjelbred, Darida (80. Lustenberger) - Leckie, Duda (75. Lazaro), Haraguchi (87. Esswein) - Kalou
Bramki: Hummels (10.), Lewandowski (49.) Kartki: Tolisso, Kimmich - żółta Skład: Ulreich - Kimmich, Boateng (79. Suele), Hummels, Alaba - Tolisso, Martinez - Robben (59. Alcantara), Mueller, Ribery (62. Coman) - Lewandowski