Bayern rozgromił Augsburg. Trzy bramki i dwie asysty Lewandowskiego! [ZAPIS RELACJI]

6 : 0
Terminarz

• sobota, 01 kwietnia 2017

Sędzia nie doliczył nawet minuty do regulaminowego czasu gry. Koniec! Bayern Monachium rozgromił Augsburg 6:0, a trzy bramki i dwie asysty zanotował Robert Lewandowski!

• 85. min.

Teigl szukał gola honorowego, ale piłka po jego mocnym strzale z ostrego kąta mija bramkę.

• 82. min.

Długa piłka z głębi pola do Muellera, Niemiec idealnie ją przyjmuje i błyskawicznym strzałem w kierunku krótkiego słupka podwyższa na 6:0.

• GOOOOOOL

81. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Pogrom!!!

• 78. min.

Robert Lewandowski kompletuje hat-tricka. Kapitalny występ Polaka - trzy bramki i dwie asysty!

• GOOOOOOL

77. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 5:0!!!

• 72. min.

Bayern nie forsuje tempa, spokojnie rozgrywają piłkę gospodarze.

• 67. min.

Renato Sanches za Thiago.

• 62. min.

Mueller podał z pierwszej piłki do wbiegającego na piąty metr Lewandowskiego. To, co zrobił potem Polak, to czysta poezja. Intuicyjne zagranie piętą do Thiago, który z bliska pokonuje Hitza.

• GOOOOOOL

61. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 4:0 dla Bayernu!!!

• 56. min.

Ribery zagrał prostopadle do Lewandowskiego, a ten z obrońcą na plecach uderzył płasko przy lewym słupku bramki. Hitz tylko bezradnie odprowadził piłkę wzrokiem.

• GOOOOOOL

55. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Lewandowski!!!

• 52. min.

Coman wstrzelił piłkę w szesnastkę, wprost w Muellera, ale Niemiec nieczysto trafił w futbolówkę.

• 49. min.

Goście wywalczyli rzut rożny, ale nie zdołali stworzyć z tego stałego fragmentu gry zagrożenia pod bramką Ulreicha. Spokojnie piłkę wybijają obrońcy Bayernu.

• 48. min.

Rozgrzewa się przy linii bocznej Arjen Robben, więc prawdopodobnie zobaczymy niedługo Holendra na boisku.

Gramy!

• 45. min.

Przerwa! Bayern prowadzi 2-0 po golu Lewandowskiego oraz jego asyście przy trafieniu Muellera. Monachijczycy zdecydowanie dominują, Augsburg nie miał żadnych groźnych okazji. Zapraszamy za 15 minut!

• 42. min.

Uderzenie Kohra w sam środek bramki Ulreicha.

• 42. min.

Thiago uderzył tuż sprzed pola karnego, ale Hitz pewnie interweniował.

• 39. min.

Zablokowane uderzenie Lewandowskiego.

• 36. min.

Lewandowski podał piłkę wzdłuż bramki do Muellera, który dobiegł dobiegł do niej jako pierwszy i trafił na 2-0!

• GOOOOOOL

35. min.

Mueller trafia na 2-0, w końcu! Asysta Lewandowskiego!

• 34. min.

Mueller uderzył tuż obok słupka! Niemiec cały czas jest blisko gola, ale jeszcze go nie strzelił.

• 33. min.

Lewandowski stracił piłkę w polu karnym Augsburga.

• 30. min.

Bayern zdecydowanie dominuje, kolejne gole są wyłącznie kwestią czasu.

• 27. min.

Mueller uderza sprzed pola karnego i... słupek! Bayern coraz bliżej drugiego gola.

• 26. min.

Strzał Lewandowskiego został zablokowany.

• 23. min.

Thiago był blisko gola na 2-0 - uderzył piłkę z woleja tuż sprzed pola karnego.

• 20. min.

23 gole - Pierre-Emerick Aubameyang. Po 22 gole na koncie mają Robert Lewandowski i Anthony Modeste. Walka o koronę króla strzelców będzie fascynująca do samego końca!

• GOOOOOOL

17. min.

Kapitalne podanie Thiago Alcantary w pole karne, Lewandowski przyjął piłkę i piekielnie mocno uderzył piłkę pod poprzeczkę. Bramkarz był bez szans!

• GOOOOOOL

17. min.

GOL LEWANDOWSKIEGO!

• 15. min.

Lewandowski faulował Kacara.

• 13. min.

Uderzenie głową Lewandowskiego z trudnej pozycji - nad poprzeczką.

• 12. min.

Kohr sfaulował Lahma i dostał żółtą kartkę.

• 11. min.

Kontra gości, ale uderzenie Kohra było za słabe, by mogło zaskoczyć Ulreicha.

• 8. min.

Lewandowski wywalczył rzut rożny dla Bayernu, ale Hummels faulował Danso przy walce o piłkę.

• 6. min.

Błąd Ulreicha, za mocne podanie do Lahma i aut dla gości.

• 4. min.

Ribery dośrodkował w pole karne, ale nieco za wysoko, by Coman był w stanie uderzyć na bramkę Hitza.

• 2. min.

Thomas Mueller uderza z dystansu, ale znacznie nad poprzeczką.

• 1. min.

Podanie do Lewandowskiego na wolne pole, Polak zdołał opanować piłkę, ale podał ją do nikogo. Jego koledzy nie zdążyli dobiec w pole karne.

• 1. min.

Zaczęliśmy!

• Skład Augsburga: Hitz - Danso, Rieder, Janker - Verhaegh, Kacar, Kohr, Max - Moravek - Bobadilla, Ji

• Bayern gra bez kontuzjowanego Manuela Neuera, dzisiaj zastąpi go Sven Ulreich.

Skład Bayernu: Ulreich - Lahm, Boateng, Hummels, Bernat - Kimmich, Alcantara - Coman, Mueller, Ribery - Lewandowski

• Bayern przystępuje do derbów Bawarii z pozycji lidera - ma aż 62 pkt, 13 pkt przewagi nad drugim RB Lipsk. Augsburg jest 14. w tabeli z 29 pkt - ma zaledwie 2 pkt przewagi nad 16. HSV, które znajduje się na miejscu barażowym.

• Lewandowski 13 goli strzelił również w meczach z HSV oraz Wolfsburgiem, ale przeciwko tym drużynom grał odpowiednio 15 i 16 razy.

• Dzień dobry! Zapraszamy na relację na żywo z meczu Bayern Monachium - Augsburg. To ulubiony rywal Roberta Lewandowskiego, w dotychczasowych 11 meczach strzelił aż 13 goli!

0
Bramki: Lewandowski (17., 55., 79.), Mueller (36., 80.), Alcantara (62.) Skład: Ulreich - Lahm, Boateng, Hummels (73. Rafinha), Bernat - Kimmich, Alcantara (66. Sanches) - Coman (62. Robben), Mueller, Ribery - Lewandowski
FC Augsburg
Kartki: Kohr, Janker - żółta Skład: Hitz - Danso, Rieder, Janker - Verhaegh (80. Schmid), Kacar, Kohr, Max - Moravek (46. Teigl) - Bobadilla (46. Altintop), Ji