Bundeliga. Bayern - Hannover 2:0 [ZAPIS RELACJI]

2 : 0
Terminarz

• sobota, 14 września 2013

I na koniec drugi gol Bayernu:

Sędzia oszczędza zawodników i nie przedłuża meczu. Bayern wygrywa z Hannoverem 2:0 po golach Mandżukicia i Ribery'ego. Artur Sobiech rozegrał 90 minut w drużynie gości. Był bliski strzelenia gola w pierwszej połowie, ale piłka po jego strzale głową przeleciała kilkanaście centymetrów obok bramki.

• 89. min.

Ale fajtłapa z Mandżukicia. Otrzymał kapitalne prostopadłe podanie od Robbena, wręcz idealne, w sytuacji sam na sam z Zielerem uderzył jednak zamiast do bramki to wzdłuż niej. Piłka ostatecznie poturlała się za linię końcową.

• 84. min.

Robben zagrał trochę zbyt indywidualnie. Zamiast podawać do partnera zdecydował się na strzał w trudnej sytuacji i uderzył w obrońcę.

• 80. min.

Trener Hannoveru dokonał już trzech zmian, a Sobiech wciąż na boisku. To oznacza, że powinien zagrać dziś pełne 90 minut.

• 77. min.

Tak wyglądała pierwsza bramka dla Bayernu.

• 77. min.

Widowisko sporo straciło po tych golach Bayernu. Piłkarze Hannoveru chyba pogodzili się już z porażką, bo w ogóle nie atakują.

• 71. min.

Trzeciego gola próbował strzelić Alaba. Uderzył bardzo mocno z dystansu, piłka skręciła przed interweniującym Zielerem, ale bramkarz Hannoveru i tak zdołał z wielkim trudem odbić piłkę.

• 67. min.

Na boisku wciąż przebywa Artur Sobiech, ale polski napastnik Hannoveru jest w tej odsłonie mało widoczny.

• 63. min.

OPIS BRAMKI: Ribery z Robbenem rozmontowali obronę Hannoveru. Ribery zagrał do stojącego w polu karnym Robbena, ten mu świetnie odegrał z pierwszej piłki, a Ribery raz jeszcze zagrał do kolegi. Robben miał już trochę wolnego miejsca więc uderzył na bramkę. Piłkę odbił golkiper gości, ale przy dobitce Ribery'ego był już bez szans.

• GOOOOOOL

63. min.

Gol dla Bayernu! 2:0!

• 54. min.

Mogło być wyrównanie i samobójczy gol. Prib uderzał na bramkę, ale zrobił to bardzo niecelnie. Piłka uderzyla jednak w nogi powracającego Boatenga i prawie wpadła do bramki Bayernu.

• 51. min.

OPIS BRAMKI: Świetny początek drugiej połowy w wykonaniu Bayernu. Piłkarze Guardioli zagrali po "barcelońsku". Kilka krótkich podań, Kroos zagrywa do Mandżukicia, a ten z około dziesięciu metrów nie myli się.

• GOOOOOOL

51. min.

Gol dla Bayernu! 1:0!

Zaczynamy drugą połowę.

• 45. min.

Przerwa. W Monachium kibice oglądają dziś wyrównane spotkanie. Przy odrobinie szczęścia mógł prowadzić Hannover, który trafił w słupek. Nieźle gra Sobiech, który popisał się m.in. bardzo dobrym uderzeniem głową.

• 41. min.

Zabrakło centymetrów Hannoverowi do gola. Ya Konan uderzył zza pola karnego, piłka odbiła się po drodze od pleców Priba i trafiła w słupek. Neuer byłby bez szans.

• 39. min.

Dobra szansa dla Hannoveru. Sobiech dostał prostopadłe podanie i wyszedł sam na sam, ale jednak zagranie kolegi okazało się odrobinę za mocne. Bramkarz Bayernu ubiegł Polaka.

• 39. min.

Bayern długo utrzymuje się przy piłce i czeka na błąd w ustawieniu rywali. Na razie efektu nie ma żadnego.