Bundesliga. Koeln przegrało z Hamburgiem. Cały mecz Peszki

Terminarz
Od?wie?
41
Po meczu:

W 21. minucie w doskonałej sytuacji był Novaković. Stał sam na środku pola karnego, dostał piłkę, ale tak długo ją przyjmował i układał się do strzału, że zdążyli nadbiec obrońcy i zablokować uderzenie. Trzy minuty później po drugiej stronie boiska świetna akcja Kacara w polu karnym. Minął dwóch obrońców, dośrodkował do Jansena, ten uderzył potężnie z woleja z pierwszej piłki, ale prosto w jednego z defensorów Koeln. Do końca pierwszej odsłony meczu żadna z drużyn nie stworzyła już sobie dobrej sytuacji.

W 62. minucie do siatki trafił Lanig. Sędzia słuszni odgwizdał spalonego. W 69. minucie Strzelał Jansen, piłka zmierzała w światło bramki, Petrić chciał jeszcze zmienić kierunek jej lotu, ale zrobił to na tyle nieumiejętnie, że futbolówka przeleciała nad poprzeczką. Cztery minuty później Dwójkowa akcja Petricia i Guerrero, zagranie klepką, ten pierwszy znalazł się w sytuacji sam na sam, ale fatalnie uderzył. Rensing nie musiał interweniować. W 84. minucie świetnie zachował się bramkarz Koeln, który w znakomitym stylu obronił strzał Aogo. W 88. minucie gola po podaniu Petricia zdobył Guerrero. Tym razem Rensing był bezradny.

Tak relacjonowaliśmy mecz:

90. min. +3 Koniec meczu.

90. min. Sędzia dolicza trzy minuty.

88. min. Gol dla Hamburga! Petrić do Guerrero, ten w trudnej sytuacji świetnie uderzył i pokonał Rensinga.

87. min. Indywidualna akcja Roshiego. Broni Drobny.

84. min. Fenomenalnie Rensging! Wrzutka na Guerrero, ten głową do Aogo, który miał przed sobą tylko bramkarza Koeln. Rensing wyszedł jednak z bramki i świetnie skrócił kąt. Piłka po strzale Aogo trafiła w niego.

82. min. Peszko, który przebiegł dzisiaj najwięcej z wszystkich zawodników, wyraźnie nie ma już sił.

79. min. Jansen fantastycznie na długi słupek do Petricia, ten miał wymarzoną sytuację, z dwóch metrów trafia jednak w bramkarza. Po chwili okazuje się, że bramki i tak by nie było. Spalony.

76. min. Z rzutu rożnego Aogo zagrał przed pole karne do Jarolima, ten uderzył bez zastanowienia, piłka przeleciała nad poprzeczką.

73. min. Świetna sytuacja gości. Dwójkowa akcja Petricia i Guerrero, zagranie klepką, ten pierwszy znalazł się w sytuacji sam na sam, ale fatalnie uderzył. Rensing nie musiał interweniować.

69. min. Niepotrzebne zachowanie Petricia. Strzelał Jansen, piłka zmierzała w światło bramki, Petrić chciał jeszcze zmienić kierunek jej lotu, ale zrobił to na tyle nieumiejętnie, że futbolówka przeleciała nad poprzeczką.

65. min. Kontra Koeln, Peszko źle dośrodkował do Novakovicia.

62. min. Lanig trafia do siatki, ale sędzia odgwizduje spalonego. Słuszna decyzja arbitra.

59. min. Peszko symuluje w polu karnym. Sędzia nie daje się nabrać, ale nie pokazuje też Polakowi żółtej kartki.

57. min. Jarolim z powietrza z 30 metrów. Bardzo niecelnie. Nudniejszy fragment meczu.

53. min. Faul Peszki. Na szczęście dla niego sędzia nie pokazał mu żółtej kartki.

51. min. Oblężenie bramki Hamburga. Kolejny rzut rożny.

49. min. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Jemala, Drobny dobrze piąstkuje.

47. min. Peszko faulowany tuż przy linii pola karnego.

46. min. Początek drugiej połowy.

I połowa:

45. min. +1 Koniec pierwszej połowy.

45. min. Sędzia dolicza minutę.

43. min. Żółta kartka dla Laniga za faul na Jarolimie.

42. min. Prosty błąd Eichnera, który nie opanował piłki przy linii bocznej. Aut dla rywali.

39. min. Kontra Koeln, przy piłce Peszko. Polak wywalczył tylko rzut rożny.

37. min. Petrić po lewej stronie, próba mocnego zagrania wzdłuż bramki do Guerrero, ale piłka wyleciała na aut.

35. min. Lanig powinien strzelać, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i przejęli ją zawodnicy Hamburga.

32. min. Świetne prostopadłe podanie Laniga z głębi pola, Novaković jednak fatalnie przyjmuje i piłka pada łupem Drobnego.

28. min. Znowu dobra akcja Jansena. Podał w pole karne do Guerrero, ten uderzył jednak nieczysto i Rensing nie miał problemów ze złapaniem piłki.

24. min. Świetna akcja Kacara w polu karnym. Minął dwóch obrońców, dośrodkował do Jansena, ten uderzył potężnie z woleja z pierwszej piłki, ale prosto w jednego z obrońców.

21. min. Novaković w doskonałej sytuacji. Stał sam na środku pola karnego, dostał piłkę, ale tak długo ją przyjmował i układał się do strzału, że zdążyli nadbiec obrońcy i zablokować uderzenie.

19. min. Inicjatywa nadal po stronie gości.

15. min. Peszko przyjął piłkę na klatkę piersiową, minął jednego rywala, wpadł w pole karne i huknął z całej siły. Wysoko nad bramką.

13. min. Wysokie dośrodkowanie, Rensing chwyta piłkę.

10. min. Dynamiczne wejście lewą stroną Jansena, uderzył mocno, ale niecelnie.

9. min. Gapiostwo obrońcy Koeln Sereno, Petrić znalazłby się w sytuacji sam na sam, ale źle przyjął piłkę i Eichner w ostatniej chwili ratuje swoją drużynę udanym wślizgiem.

7. min. Reprezentant Polski Peszko na razie niewidoczny.

4. min. Na razie obie drużyny wzajemnie się badają.

1. min. Początek meczu.