Bundesliga. FC Koeln przegrało z Borussią Moenchengladbach.

Komentarze
Terminarz
Od?wie?
28
90. min. Koniec meczu.

84. min. Znów groźny atak Hanke. Tym razem jednak napastnik Borussii z lewego skrzydła podał prosto w nogi obrońcy rywali.

79. min. Reus z rzutu wolnego trafił w mur.

77. min. Brecko przedarł się prawym skrzydłem. Obronca Koeln jako jeden z niewielu wśród gospodarzy sprawia wrażenie, że mu się chce. Ale dośrodkowanie wybili obrońcy.

75. min. Znów atak Reusa. Tym razem świetnie broni Rensing, choć był tam jeszcze obrońca Koeln, który przeszkodził napastnikowi Borussii. Ale goscie nacierają.

72. min. Mogło być 4:0, ale strzał Reusa ofiarnie zatrzymał Geromel. Dobitka Neustadtera była niecelna. Borussia prowadzi wysoko, ale nie odpuszcza.

68. min. Groźna kontra Borussii. Hanke wbiegł w pole karne, podał w lewo do Hermanna, który minał jednego obrońcę, ale piłka po jego strzale trafiła w drugiego.

63. min. FC Koeln teraz jest częściej przy piłce, ale nic to gospodarzom nie daje. Ich akcje są przeprowadzane bez pomysłu i nieskuteczne.

57. min. Fatalny strzał Roshiego. Daleko od bramki. FC Koeln wygląda jak poobijany bokser. Nie wygląda by gospodarze mogli wyrównać.

54. min. Obu reprezentantów Polski nie ma już na boisku. Matuszczyka zmienił Pezzoni. Peszkę zastąpił Roshi.

48. min. Gol dla Borussii! Hanke strzela swojego drugiego gola w tym meczu, a trzeciego, odkąd w styczniu tego roku trafił do Moenchengladbach. Szybką kontrę gości chciał zakończyć strzałem Nordtveit. Rensing obronił, ale wobec dobitki Hankego był bezradny.

46. min. Zaczęła się druga połowa.

45. min. Koniec pierwszej połowy.

43. min. Żółta kartka dla Peszki, który wpadł na obrońcę Borussii, gdy ten chciał rozegrać piłkę.

38. min. Matuszczyk ładnie próbował zagrać za plecy obrońców do Peszki, ale Polak był na niewielkim spalonym. szkoda bo akcja Koeln wyglądała dobrze.

33. min. Atak Koeln lewym skrzydłem. Zagranie do będącego w polu karnym Podolskiego, który mocnym strzałem sprawił duże kłopoty Stegenowi. Bramkarz Borussii przerzucił piłkę koniuszkami palców nad poprzeczką.

30. min. Gol dla Borussii! Ależ strzał Arango z rzutu wolnego! Uderzył mocno obok muru. Rensing nie miał szans na obronę.

27. min. Faul Peszki w okolicy własnego pola karnego. To może być dobra okazja do strzelenia gola dla Borussii.

24. min. Ładna akcja Peszki, który długo trzymał piłkę i w końcu zdecydował się podać w pole karne do Jajalo. Piłkę złapał bramkarz.

21. min. W tym momencie Borussia jest liderem tabeli bundesligi.

20. min. Gol dla Borussii! I drużyna Peszki i Matuszczyka już przegrywa. Błąd popełniła obrona, która pozwoliła bez większych kłopotów biegać we własnym polu karnym Hankemu. Ten minął ich i strzelił z dziesięciu metrów obok słupka.

15. min. Atakuje FC Koeln. Przed momentem Jajalo mógł ładnie zagrać do Peszki, ale zagrał niedokładnie.

13. min. Brecko był faulowany na prawym skrzydle i sędzia podyktował rzut wolny z okolicy pola karnego. Podolski strzelił mocno, ale obrońcy wybili piłkę lecącą do bramki.

11. min. Przewaga Borussii w posiadaniu piłki rośnie.

7. min. Borussia ma niewielką przewagę, ale na razie żadna z drużyn nie stworzyła sobie dobrej okazji do strzelenia gola.

3. min. Groźniej zaczęli goście z Moenchengladbach, ale przed momentem zza pola karnego strzelał Adam Matuszczyk. Bramkarz Borussii łapał piłkę na raty.