Od?wie?
38
Zobacz mecz Bayern - Barcelona na Z Czuba.tv »

Po meczu:

FC Barcelona po finałowym meczu z Bayernem Monachium i wygranej 2:0 zdobyła puchar w towarzyskim turnieju Audi Cup.

Już w 13. minucie meczu mogło być 0:1. Strzał Villi obronił Butt. W 39. minucie swoją najlepsza okazję miał Bayern, jednak Alaba nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Trzy minuty później prowadziła już Barcelona. Dośrodkowanie Soriano wykorzystał Thiago Alcantara.

W drugiej połowie nie widzieliśmy porywającego widowiska. Ciągłe zmiany nie pozwalały żadnej z drużyn złapać właściwego rytmu gry. Drugiego i decydującego gola zdobył Thiago popisując się świetnym uderzeniem zza pola karnego w samo okienko.

90. min. Koniec meczu. Audi Cup dla Barcelony!

88. min. Bayern zamknął Barcelonę na jej połowie, ale niewiele z tego wynika.

86. min. Znowu z daleka Kroos. Tym razem za wysoko.

84. min. Z dystansu uderza Kroos, ale trafia w plecy... Gomeza.

82. min. Bayern na razie bezsilny.

78. min. W międzyczasie na boisku pojawili się Pique i Carmona.

75. min. Druga bramka Thiago! 20-letni Hiszpan pięknie technicznie uderzył zza pola karnego. Piłka wpadła w samo okienko!

74. min. Potężne uderzenie z powietrza sprzed pola karnego Boatenga. Pinto z najwyższym trudem wybija do boku.

72. min. W środku pola faulowany Usami. Od kilku minut na boisku wieje nudą.

68. min. Seria zmian spowodowała, że żadna z drużyn nie miała zbyt wiele czasu na stworzenie sobie jakichś ciekawych sytuacji.

66. min. Znoszony na noszach Soriano zmieniony przez Cuencę. W Bayernie pojawili się za to Muller i Kroos.

63. min. Na boisku w miejsce Petersena Gomez.

61. min. Affelay za Pedro, Riverola za Iniestę.

59. min. Thiago z lewej strony płasko po ziemi, piłkę wybija Tymoszczuk.

55. min. Schweinsteiger zmienia Rafinhę. Za Maxwella na boisku pojawia się Jeffren.

54. min. I znowu okazja Petersena. Tym razem jego strzał broni Pinto.

50. min. W pole karne wpada Petersen, ale jego uderzenie blokuje Keita.

46. min. Czas na drugą połowę. W bramce Barcelony zmiana: za Valdesa, Pinto. W Bayernie Badstubera zmienił Tymoszczuk.

I połowa:

45. min. Koniec pierwszej połowy.

42. min. Gol dla Barcelony! Iniesta na lewą stroną do Soriano. Miękkie dośrodkowanie do Thiago, a ten uderzeniem głową nie daje szans Buttowi.

39. min. Świetna okazja Bayernu! Usami wypuścił piłkę do Alaby. Ten był sam na sam z Valdesem i miał dużo czasu. Ostatecznie trafił w bramkarza mistrzów Hiszpanii.

36. min. Ładny drybling Usamiego. W końcu fauluje go Keita.

33. min. Groźnie pod bramką Barcelony. Olić dośrodkowuje, z woleja z powietrza uderza Petersen, ale piłkę pewnie łapie Valdes.

29. min. Dynamiczne wejście Olicia z lewej strony. Chorwat wycofuje, ale do nikogo.

26. min. Z powodu urazu na moment boisko opuszcza Iniesta.

23. min. Świetne podanie Busquetsa do Villi. Ten wychodzi sam na sam, ale Butt szybszy!

22. min. Próba z dystansu Soriano. Minimalnie nad bramką.

19. min. Znowu z rzutu wolnego z podobnej odległości Villa. Tym razem niecelnie. Piłka poszybowała 2 metry obok bramki.

15. min. Okazja Petersena po podaniu Usamiego, ale szybszy Valdes.

13. min. Rzut wolny dla Barcelony z 28 metrów. Kąśliwe uderzenie Villi sprawiło kłopoty Buttowi. Niemiecki bramkarz wypluł piłkę do boku, tam czyhał już na nią Pedro, ale był na spalonym.

10. min. Pierwszy niecelny strzał Barcelony w tym meczu. Villa z 25 metrów wysoko nad bramką.

8. min. Na razie nie ma zbyt wielu ciekawych sytuacji z obu stron.

4. min. Rzut wolny dla Barcelony z 30 metrów. Nic z niego nie wynika.

1. min. Spotkanie rozpoczęte.