Premier League. Fulham - Chelsea 0:0. Torres wciąż bezzębny

Komentarze
Terminarz
Od?wie?
32
90. min. +5 Koniec meczu.

90. min. +4 Nie ma gola! Dempsey strzelił prawie w środek, Cech obronił, ale piłkę wybił przed siebie. Dempsey próbował dobijać przewrotką i przestrzelił!

90. min. +3 Rzut karny dla Fulham. I to kto? David Liz podstawił nogę Dempseyowi.

89. min. Okazja dla Fulham. Davies zagrał na lewe skrzydło do Gery, który z powrotem wrzucił piłkę na głowę kolegi. Uderzenie przelobowało Cecha i poprzeczkę jego bramki. Gdyby Davies był dokładniejszy...

84. min. Ach jak ładnie David Luiz zagrał w pole karne Fulham. Piłkę wychodzącą za linię końcową dośrodkował przewrotką. Zaskoczeni obrońcy pozwolili na strzał Kalou, ale piłka poleciała nad poprzeczka.

81. min. Ależ blisko było gola samobójczego. Drogba przedarł się lewym skrzydłem i zagrał wzdłuż linii bramkowej. Schwarzer nie sięgnął piłki, a Salcido przez moment zastanawiał się czy próbować zatrzymać piłkę. W końcu ją przepuścił. Gdyby wystawił nogę, wpakowałby ją do własnej bramki.

76. min. David Luiz, kupiony zimą z Benfiki obrońca, jest dziś bardzo aktywny. Walczy z rywalami, a czasem nawet próbuje strzelać z dystansu. O ile walka bark w bark mu wychodzi, to strzały już nie bardzo.

72. min. Torres znów nie zaliczy meczu w nowym klubie do udanych. Schodzi z boiska a za niego Didier Drogba.

67. min. Ach groźnie pod polem karnym Fulham. Malouda przyjął piłkę, zrobił krok w prawo i uderzył przy dalszym słupku. Schwarzer wyciągnął się jak długi, ale interweniować nie musiał. Uderzenie było minimalnie, ale niecelne.

64. min. Ładnie z dystansu próbował strzelać Carlos Salcido, ale Petr Cech broni wyśmienicie.

60. min. Fulham próbuje atakować skrzydłami, ale w polu karnym Chelsea króluje dziś Petr Cech. Goście jednak nie potrafią dziś zagrozić rywalom. Pojedyncze rajdy Ramiresa, który po przerwie gra dużo lepiej niż w pierwszej połowie, niewiele wnoszą.

55. min. W drugiej połowie piłkarze Chelsea są bardziej ruchliwi, ale na razie nie przekłada się to na okazje bramkowe.

48. min. Strzał głową Torresa. Hiszpan pomylił się nieznacznie.

46. min. Gramy po przerwie

45. min. +2 Koniec pierwszej połowy.

45. min. +1 Torres znów zmarnował świetną okazję. Wbiegł w pole karne, ale piłka... odbiła mu się od nogi i już jej nie dogonił.

45. min. Torres ładnie wbiegł między dwóch obrońców, ale w polu karnym Fulham się poślizgnął, skiksował i Schwarzer nie miał kłopotów ze złapaniem piłki.

44. min. Anelka strzelał z daleka. Słabo i niecelnie. Francuz snuje się dziś po boisku.

39. min. Danny Murphy z rzutu wolnego kopnął prosto w ręce Petra Cecha. Wcześniej na linii pola karnego Ivanović faulował rywala i zobaczył żółtą kartkę.

37. min. Baird groźnie dośrodkował z prawego skrzydła. A w polu karnym piłka prześlizgnęła się po dwóch głowach obrońców Chelsea. Ominęła głowy napastników Fulham.

33. min. Ivanović czuje się coraz lepiej na prawym skrzydle. Jego dośrodkowanie leciało tuż pod poprzeczkę. Bramkarz Fulham koniuszkami palców wybił ją poza bramkę. Byłby efektowny gol.

32. min. Malouda z nieprzygotowanej pozycji, z 30 metrów uderzył tak, że gdyby piłka poleciała nieco niżej, Schwarzer nie miałby szans.

30. min. Dembele zabrał piłkę Davidovi Luizowi tuż przed polem karnym Chelsea. Ale uderzenie Belga po ziemi poleciało zbyt daleko od bramki, by przestraszyć Cecha.

28. min. Znów Ivanović kopnął ze skrzydła na wysokości kolan, ale tym razem piłka trafiła do stojącego na 15. metrze od bramki Lamparda. Anglik uderzał z pierwszej piłki, ale tuż nad poprzeczką.

23. min. Okres przewagi Fulham. Chelsea całą drużyną broni się na własnej połowie. Przed momentem Duff potężnie strzelał, ale prosto w Cecha.

17. min. Trochę zamieszania przed polem karnym Fulham. Strzelał Lampard, ale trafił w obrońcę, podobnie jak dobijający jego uderzenie Ramires. Chelsea wywalczyła tylko rzut rożny.

14. min. Branislav Ivanović, przesunięty ze środka obrony z powrotem na prawą stronę, próbuje co chwila wrzucać piłkę w pole karne rywali. Ale musi sobie przypomnieć jak to się robi, bo przed momentem znów trafił w nogę obrońcy.

10. min. Seria dośrodkowań w pole karne Fulham, ale każde z nich wybijają obrońcy.

8. min. Na trybunach swoich byłych podopiecznych z Chelsea ogląda trener Realu Madryt Jose Mourinho.

6. min. Na boisku nie dzieje się wiele. Przed momentem Duff podawał w pole karne do Johnsona, ale ten uderzył nad poprzeczką.

1. min. Już gramy.

Przed meczem: Sztab szkoleniowy Chelsea poinformował dziennikarzy, że w poniedziałek w pierwszym składzie wystąpi David Luiz. Z powodu kontuzji w meczu nie zagra Jose Bosingwa.

Po stronie gospodarzy nie zobaczymy: Bobby?ego Zamory, Philippe?a Senderosa oraz wypożyczonego z Chelsea Gaela Kakuty.