Puchar Ligi angielskiej. Arsenal - Wigan 2:0. Szczęsny bez wpadki

2 : 0
Komentarze
Od?wie?
28
Mecz przebiegał w dość spokojnym tempie, wielkich emocji nie było. "Kanonierzy" zdobyli dwie bramki i są już w półfinale Carling Cup.

90. min. +5 Koniec meczu.

90. min. +3 Figueroa pokusił się na uderzenie z ok. 35 m. Szczęsny nie był pod wrażeniem.

88. min. Od czasu pojawienia się na boisku Nasri zaprezentował kilka ładnych akcji. Wynik chyba jednak nie ulegnie już zmianie, kibice "Kanonierów" wiwatują.

83. min. Ostatnia zmiana w Arsenalu. Emmanuel-Thomas za Bendtnera.

80. min. Jordi Gomez za Boselliego.

77. min. McManaman za Stama w Wigan.

72. min. Zmiana w Arsenalu. Van Persie i Wilshere schodzą, za nich Eastmond i Nasri.

69. min. Vela miał bardzo dobrą okazję. Chwilę później został brzydko powalony, ale nic mu nie jest.

65. min. GOL! 2:0! Van Persie zagrywa na lewo do Veli, który posyła piłkę wzdłuż bramki do zamykającego akcję wślizgiem Bendtnera

57. min. Gospodarze coraz bardziej naciskają, są coraz bliżsi zdobycia drugiej bramki.

53. min. Groźnie Wigan, udaje się wybić na rzut rożny. Wrzutka zostaje niepewnie wybita przez Szczęsnego.

49. min. Bendtner uderza głową, od dłuższego czasu okropne zamieszanie w polu karnym przyjezdnych - Wigan w opałach.

46. min. Ruszyła druga połowa. Tuż po jej rozpoczęciu niebezpieczne starcie wziętego w kleszcze van Persiego, który pada w polu karnym rywali i potrzebuje pomocy lekarzy. Na szczęście chyba jednak nic mu się nie stało.

45. min. +5 Jeszcze kilka świetnych zagrań van Persiego i koniec pierwszej połowy.

42. min. GOL! 1:0! Bramka samobójcza. Walcott wrzuca piłkę z rzutu rożnego, a Alcaraz kieruje ją głową do własnej bramki.

40. min. Robin van Persie wściekły, bo Figueroa dotknął ręką piłki w polu karnym, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego. Holender w końcu się uaktywnił. A N'Zogbia pojawił się na boisku za Mosesa.

36. min. Przed chwilą żółta kartka dla Figueori. Gości mają jednak większy problem - Mosesa, który źle postawił nogę i już nie wstał z boiska. Został z niego zniesiony. Podają mu tlen.

32. min. Gohouri oddaje rywalom piłkę pod własną bramką, ale obrońcy Wigan ratują się faulem.

28. min. A teraz przewagę zaczynają osiągać piłkarze Wigan. Wciąż jednak nie potrafią stworzyć ze swoich ataków zagrożenia.

24. min. Bardzo aktywny jest Carlos Vela, pokazywać się stara się też Laurent Koscielny. Wciąż jednak nic z tego.

20. min. Arsenal coraz bardziej beztrosko gra w pomocy. Zaczyna tracić piłki. Wciąż bez większych wydarzeń pod bramką żadnej z drużyn.

16. min. Gibbs trochę beztrosko podaje do tyłu, ale na posterunku jest Szczęsny, który wybija piłkę.

12. min. Żółtą kartkę za faul zgarnął Carlos Vela. Wigan rozpoczęło ataki, ale mimo kilku rajdów na bramkę Arsenalu tylko raz udało im się oddać strzał. W boczną siatkę.

8. min. Początek meczu dość nudny, ale ciekawie może się oglądać zmagania gości w wyjściu z własnej połowy.

4. min. Pierwsze minuty pod znakiem przewagi Arsenalu.