Koniec meczu! Liverpool pokonał Manchester City 3:1!

Cztery minuty doliczone.

• 87. min.

Gomez w miejsce Salaha.

• 83. min.

Sędziowie chyba uznali, że Anglik był za blisko swojego rodaka, a jego ręka ułożona była naturalnie.

• 83. min.

Sterling zagrywa, Alexander-Arnold zagrywa ręką! Jednak znowu nie ma rzutu karnego!

• 80. min.

Ależ szansa dla City! Przedarł się Sterling, wycofał do Jesusa, jednak ten nie sięgnął piłki! Znowu centymetry!

• 79. min.

Oxlade-Chamberlain w miejsce Firmino.

• 78. min.

Angelino z lewej strony, Silva strzela z pierwszej piłki i City zmniejszają straty!

• 78. min.

Bernardo Silva, 3:1!

• 75. min.

Indywidualnie przedzierał się Salah, jednak zatrzymali go do spółki Stones i Fernandinho.

• 71. min.

Gabriel Jesus w miejsce Aguero.

• 68. min.

Genialna akcja De Bruyne'a, jednak znów centymetrów zabrakło Aguero do zamknięcia akcji!

• 65. min.

Kartka dla Rodriego za dyskusje z arbitrem.

• 61. min.

Milner w miejsce Hendersona.

• 57. min.

City atakują, jednak dzisiaj brakuje im wykończenia. Zespół Guardioli nie jest tak zabójczo skuteczny jak rywale.

• 53. min.

Sterling strzela, rykoszet i piłka nad bramką Alissona!

• 52. min.

Henderson znakomicie dośrodkował z prawej strony na dalszy słupek, a tam głową, z bliska na 3:0 podwyższa Mane!

• 51. min.

SADIO MANE, 3:0!

• 49. min.

Krótkie rozegranie, jednak dośrodkowanie De Bruyne'a w rękach Alissona.

• 48. min.

Ataki gości. Strzał Gundogana sprzed pola karnego, rykoszet i korner dla City.

Początek drugiej połowy.

• 45. min. + 2

Przerwa. Po golach Fabinho i Salaha Liverpool prowadzi z Manchesterem City 2:0.

• 45. min.

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

• 45. min.

Piękny, techniczny strzał Salaha sprzed pola karnego, jednak doskonale interweniował Bravo.

• 42. min.

Znakomita szansa Aguero, jednak Argentyńczyk przestrzelił!

• 39. min.

Niecelny strzał Walkera z dystansu.

• 38. min.

Świetna akcja Alexandra-Arnolda, jednak strzał Firmino znakomicie odbił Bravo.

• 35. min.

Niecelne uderzenie Firmino sprzed pola karnego.

• 34. min.

Ładne dośrodkowanie Robertsona z rzutu rożnego, głową piłkę strącił Lovren, jednak nie dał rady jej dobić van Dijk.

• 31. min.

Kolejna ładna akcja Manchesteru City, tym razem zakończona niedokładnym podaniem Angelino. Na razie to taki mecz, w którym 2:0 prowadzi Liverpool, ale naprawdę nie można byłoby powiedzieć, że wynik dokładnie odwrotny byłby niesprawiedliwy.

• 28. min.

Znakomita akcja kombinacyjna Manchesteru City, Angelino wpadł w pole karne, ale jego uderzenie odbiło się od słupka!

• 24. min.

Znakomita indywidualna akcja Aguero, jednak strzał Argentyńczyka odbił Alisson.

• 18. min.
  • 14. min.

Niezwykłe, City gra lepiej, miało lepsze okazje, a dwa ciosy Liverpoolu kompletnie oszołomiły gości!

• 13. min.

Robertson dośrodkował, Salah głową i jest 2:0!

• 13. min.

SALAH, 2:0! NOKAUT!

• 11. min.

Dwie doskonałe szanse dla City! Dwukrotnie z rzutów wolnych dośrodkowywał De Bruyne, jednak w pierwszym przypadku do piłki nie zdążył Sterling, a w drugim Aguero. Na Anfield powinien być już remis!

• 7. min.

Sekundy wcześniej goście domagali się rzutu karnego za zagranie ręką Trenta Alexandra-Arnolda! Zespół City kompletnie stanął co wykorzystali gospodarze, a ręki nie było, co pokazał VAR!

• 6. min.

Potężne uderzenie Brazylijczyka z dystansu i gospodarze prowadzą!

• 6. min.

FABINHO! 1:0!

• 5. min.

Dwa niedokładne dośrodkowania De Bryune'a. Najpierw z rzutu wolnego, chwilę później z rzutu rożnego.

• 3. min.

W pierwszych minutach odważniejsi goście, którzy utrzymują się przy piłce na połowie Liverpoolu.

• 1. min.

Gramy!

• Liverpool przegrał tylko 1 z 50 ostatnich meczów w Premier League. Była to styczniowa porażka z Manchesterem City, która (skutecznie) pozwoliła zespołowi Guardioli wrócić do walki o mistrzostwo w poprzednim sezonie.

• Początek meczu o godzinie 17:30.

• Dzień dobry państwu! Zapraszamy na relację na żywo z hitu Premier League. Na Anfield Road Liverpool podejmuje Manchester City.

Liverpool
Bramki: Fabinho (6.), Salah (13.), Mane (51.) Skład: Alisson - Alexander-Arnold, Lovren, van Dijk, Robertson - Henderson (61. Milner), Fabinho, Wijnaldum - Salah (87. Gomez), Firmino (79. Oxlade-Chamberlain), Mane
Bramki: Bernardo (78.) Kartki: Rodri - żółta Skład: Bravo - Walker, Stones, Fernandinho, Angelino - De Bruyne, Rodri, Gundogan - Bernardo, Aguero (71. Jesus), Sterling