Jan Bednarek popełnił błędy w meczu z Liverpoolem [ZAPIS RELACJI]

1 : 3
Terminarz

• piątek, 05 kwietnia 2019
  • Szczegółowa analiza występu Jana Bednarka już za chwilę na Sport.pl

Premier League. Southampton przegrało z Liverpoolem. Jan Bednarek tym razem nie zachwycił

Liverpool pokonał na wyjeździe Southampton 3:1 w meczu 33. kolejki angielskiej Premier League. W barwach "Świętych" 90 minut rozegrał Jan Bednarek, który w ostatnich tygodniach miewał dużo lepsze występy.

• PODSUMOWANIE

Koniec meczu! Liverpool został liderem Premier League, a Southampton zajmuje szesnastą lokatę. The Reds obudzili się dopiero w drugiej połowie. Na początku meczu potwornie się męczyli. Jan Bednarek nie będzie dobrze wspominał tego spotkania, bo miał udział przy dwóch golach. Nie popełnił żadnego kardynalnego błędy, ale dwukrotnie mógł uratować swój zespół, jednak tego nie zrobił...

Milner pada na murawę i pokazuje, że złapał kontuzję

• 88. min.

Bednarek grał przyzwoicie, ale fakty są takie, że miał udziały przy dwóch straconych golach...

• 85. min.

Firmino z dziecinną łatwością minął Bednarka, a następnie zagrał do Hendersona, który tylko dopełnił formalności

• GOOOOOOL

85. min.

GOOOOOOL! Liverpool dobija Southampton!

• 82. min.

Schodzą: Vestergaard i Romeu, wchodzą: Austrin i Armstrong. Ofensywne zmian gospodarzy

• GOOOOOOL

80. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! SALAH! LIVERPOOL OBEJMUJE PROWADZENIE! FENOMENALNY RAJD SALAHA! PRZEBIEGŁ Z PIŁKĄ POŁOWĘ BOISKA!

• 76. min.

Liverpool wygrał trzy ostatnie spotkanie, czy teraz zanotuje remis? Pamiętajmy, że Southampton często traci gole w końcówkach

• 72. min.

Mijają kolejne minuty, ale obraz gry się nie zmienia

• 68. min.

Nic ciekawego się nie dzieje. Liverpool spokojnie wymienia piłkę na połowie rywali, ale nic, kompletnie nic, z tego nie wynika

• 63. min.

Liverpool nie ma pomysłu, jak zagrozić bramce Świętych

• 59. min.

Mane uciekł Bednarkowi, ale drugi stoper Southampton naprawił błąd Polaka

• 59. min.

Klopp chce zmienić oblicze meczu, więc przeprowadził podwójną zmianę. Wchodzą: Milner i Henderson. Schodzą: Arnold i Wijnaldum

• 54. min.

Keita pada w polu karnym! Kibice Liverpoolu domagają się karnego, ale sędzia ma inne zdanie

• 51. min.

Ależ bomba Longa! Irlandczyk huknął z dystansu, ale było to bardzo niecelne uderzenie

• 47. min.

Salah chciał efektownie strącić piłkę do kolegi, ale ten nie zrozumiał intencji Egipcjanina

• 45. min.

Warto dodać, że to już 17. mecz z rzędu, w którym Bednarek występuje w pierwszym składzie. Zaraz zaczynamy drugą połowę

• 45. min.

Arnold usiłuje wrzucić piłkę w pole karne, ale tak długo z tym zwleka, że sędzia zakończył pierwszą połowę

• 42. min.

Southampton
Bramka: Long (8.) Skład: Gunn, Valery, Bednarek, Yoshida, Vestergaard (83. Austin), Bertrand, Romeu (83. Armstrong), Ward-Prowse, Hojbjerg, Redmond, Long (48. Sims)
Liverpool
Bramki: Keita (38.), Salah (80.), Henderson (88.) Skład: Alisson, Alexander-Arnold (59. Henderson), Matip, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Wijnaldum (59. Milner), Keita, Salah, Mane, Firmino.