Terminarz

• niedziela, 01 grudnia 2013
  • KONIEC MECZU

90. min. + 3

Lloris w ostatnich minutach łapie jeszcze piłkę w polu karnym w ogromnym zamieszaniu, a chwilę później sędzia zakończył mecz. Bardziej zadowolony z remisu może być jednak Manchester United, gdyż to Tottenham miał znacznie więcej sytuacji na zdobycie trzech punktów.

Evra o włos od strzelenia samobója, gdy po rzucie rożnym Dawson próbował strzelić zza pola karnego, a piłka odbita od Francuza przeszła tuż obok słupka. Kolejne kornery też bez efektu

• 88. min.

Hernandez szarżuje w polu karnym Spurs, ale podanie do Naniego zablokowane. Ten już szykował się do technicznego strzału "krzyżakiem"

• 84. min.

Zmiany w obu zespołach: W MU Young i Nani wchodzą za Kagawę i Valencię, a w ekipie gospodarzy Sigurdsson zmienia Chadliego

• 79. min.

Kontra Spurs, Walker wrzuca z prawego skrzydła, a w polu karnym Townsendowi zabrakło naprawdę niewiele, by robiąc szpagat w powietrzu skierować piłkę do bramki

• 77. min.

Żółta kartka dla Evry za brutalne zatrzymanie rywala

• 69. min.

Welbeck świetnie wpada w pole karne z lewej strony, ale zamiast podawać do Valencii, zagrał po prostu do jednego z obrońców Tottenhamu

• 66. min.

Kyle Walker pozazdrościł Sandro gola z tak daleka i sam postanowił strzelić z wolnego z jeszcze większej odległości. Piłka uderzona bardzo mocno szybuje jednak obok słupka

• 60. min.

Walker ostro bije rzut wolny w pole karne z okolic narożnika boiska, ale obrońcy MU zdołali wybić piłkę

• GOOOOOOL

57. min.

Rooney nie miał najmniejszych problemów z umieszczeniem piłki w samym środku bramki! Lloris rzucił się w lewo kompletnie nie wyczuwając intencji napastnika MU

• 56. min.

Rzut karny dla MU! Lloris minimalnie zahacza uciekającego Welbecka i sędza nie ma wątpliwości. Żółta kartka dla Francuza

• GOOOOOOL

54. min.

Co za gol Sandro!!!!!! Prostym zwodem minął najpierw Cleverly'ego, by po chwili uderzyć potężnie z około 30-35 metrów!! Piłka wpadła idealnie przy słupku, a de Gea nie miał kompletnie nic do powiedzenia!

• 53. min.

Valencia próbuje wrzutki z prawego skrzydła, ale miał przeciwko sobie Chadliego, który perfekcyjnie zablokował piłkę

• 47. min.

Rozpoczęła się już druga połowa spotkania

• 45. min. + 1

Fantastyczne dalekie podanie w poprzek boiska, jakie Rooney posyła do Valencii. Ten nie zdołał dośrodkować, ale wywalczył róg. Po jego wybiciu wiele "główek" w wykonaniu MU w polu karnym, ale ostatecznie obrońcy wybili piłkę. Chwilę później sędzia zakończył pierwszą część spotkania

• 43. min.

Znów groźnie pod bramką Llorisa! Jones decyduje się posłać bombę zza pola karnego, a Rooney'owi zabrakło naprawdę niewiele by przeciąć tor lotu piłki i skierować ją do bramki. A tak mamy aut bramkowy

• 39. min.

Rzut rożny dla Manchesteru United, który wyraźnie odżył po zdobytej bramce. Piłka przelatuje jednak obok szykujących się strzałów zawodników w czerwonych koszulkach, a kontra którą odpowiada Tottenham także bez zagrożenia po drugiej stronie boiska, gdy Lennon podaje prosto w rękawice hiszpańskiego bramkarza

• GOOOOOOL

32. min.

Gol dla MU!!! Tottenham przeważał, ale goście zdołali wyrównać i to po jakim błędzie Kyle Walkera! Zawodnik gospodarzy próbował wybić piłkę po wrzutce z prawego skrzydła, ale zrobił to tak niefortunnie, że wystawił ją idealnie Rooney'owi. Temu nie pozostało już nic innego jak wbić futbolówkę do bramki z najbliższej odległości

• 31. min.

I znów okazja dla "Kogutów". Lennon dostaje świetne podanie w uliczkę i strzela z ostrego kąta, ale de Gea nie dał się zaskoczyć

• 29. min.

Świetna akcja Tottenhamu! Soldado zgrywa z pierwszej piłki do Paulinho, ten ucieka lewym skrzydłem i odgrywa do Hiszpana. Ten w pełnym biegu, uderza z pierwszej piłki, ale bardzo niecelnie