Puchar Anglii. Manchester City w finale [ZAPIS RELACJI]

Koniec meczu! Manchester City w finale Pucharu Anglii zagra z Wigan.

• 90. min. + 1

Yaya Toure wystawia piłkę Aguero, ale ten nieczysto trafił w piłkę. Trwa doliczony czas gry.

• 87. min.

Torres szarżował na bramkę, bezpardonowo powstrzymywany przez jednego z obrońców. Hiszpan domagał się karnego, ale sędzia nie dał się przekonać.

• PILNE

81. min.

Aguero zasłużył na czerwoną kartkę! Najpierw zaatakował rywala biodrem, a gdy ten już padał na ziemie wylądował obiema nogami na pośladkach rywala. Wyglądało to na świadome poczynanie. Sędzia niczego nie widział, i chyba tylko dlatego Argentyńczyk nie wyleciał z boiska.

• 79. min.

Piękne uderzenie Luiza z rzutu wolnego mija o metr prawy słupek bramki City.

• 73. min.

Javi Garcia wszedł w miejsce zmęczonego Carlosa Teveza.

• 71. min.

Demba Ba mógł zdobyć drugą bramkę, ale Pantilimon świetnie obronił jego uderzenie z kilku metrów.

• 70. min.

Karny dla Chelsea? Jednak nie. Pantilimon rzucił się pod nogi Macie, ale nie dotknął rywala, co potwierdziły powtórki.

• GOOOOOOL

67. min.

Gol, już tylko 2:1! Fantastyczne trafienie zanotował Demba Ba. Po dalekim podaniu obrócił się w polu karnym i uderzył piłkę przewrotką.

• 61. min.

Najaktywniejszy w Chelsea jest Mata, który dużo biega w ataku, ale mało z tego wynika. Uderzał Hazard, ale wysoko ponad poprzeczką.

• 55. min.

Chelsea atakuje, ale nic z tego nie wynika, tymczasem kontry City są bardzo groźne. Ivanović w ostatniej chwili ubiegł Aguero, który po zagraniu Teveza mógł być w sytuacji sam na sam.

• 51. min.

City wciąż naciska, Chelsea ratowała się podaniem do Petra Cecha, nie wyglądało to bezpiecznie, ale nie skończyło się zagrożeniem.

• GOOOOOOL

47. min.

2:0 dla City! Fantastyczna bramka zdobyta strzałem głową przez Aguero!

Zaczęła się druga połowa. Czy Chelsea odrobi straty?

• 45. min. + 3

Koniec pierwszej połowy.

• 45. min. + 2

Jeszcze jedna kontra City. Milner uderza, bramkarz odbija do drugiego boku i prawie pustą bramkę ma Kompany! Dobija i... fatalnie pudłuje!

• 45. min. + 1

Yaya Toure popełnił przewinienie i zobaczył za nie żółtą kartkę.

• 45. min.

Sędzia dolicza minutę.

• 39. min.

Niesamowite, potworne zamieszanie w polu karnym Chelsea. Jak to możliwe, że Aguero tego nie strzelił! Co za chaos... W końcu Cech zebrał piłkę.

• 35. min.

Świetna kombinacyjna akcja Aguera i Nasriego, choć pod koniec Nasri miał sporo szczęścia, bo piłka odbiła się od nogi Azpilicuety i trafiła z powrotem do niego, dzięki czemu pomocnik City mógł uderzyć z bliskiej odległości, z całej siły, pod poprzeczkę.

• GOOOOOOL

35. min.

0:1! Nasri!

• 30. min.

No i akcja przeniosła się na stałe pod pole karne gości. Tej akurat nie udało się jednak zakończyć strzałem.

• 27. min.

Chelsea bierze się do roboty. Nieźle jej idzie ze stałych fragmentów. Wrzutka w pole karne... i gdyby tylko otrzymujący podanie zawodnik lepiej przyjął piłkę, mogłoby być bardzo groźnie.

• 26. min.

Mamy uraz Ramiresa, ale możemy się spodziewać, że Brazylijczyk będzie mógł kontynuować grę.

• 23. min.

W końcu jakieś uderzenie na bramkę City. I to było na tyle niebezpiecznie, że kolega musiał ratować Harta wybiciem głową sprzed linii bramkowej.

• 20. min.

I kolejna próba świetnie wychodzącego sam na sam z Cechem Aguera, obrońca w ostatniej chwili świetnie blokuje.

• 18. min.

Chelsea w końcu spróbowała zaatakować, ale i tak to City ma przewagę i to goście cały czas kontrolują spotkanie.

• 13. min.

"The Blues" po prostu nie istnieją. City przeprowadzają świetny atak za atakiem. Wygląda, jakby miała to być tylko kwestia czasu, kiedy wpadnie gol dla gości.

• 10. min.

Świetna akcja Barry'ego z Tevezem. Argentyńczyk zdecydował się na uderzenie mimo bardzo ostrego kąta! Cech świetnie sparował na rzut rożny!

• 7. min.

I kolejna znakomita akcja jak zwykle zadziornego od pierwszej chwili City. Tym razem Yaya Toure był blisko zdobycia bramki, ale Cech dobrze wybił na rzut rożny.

• 6. min.

Teraz Nasri wbiega w pole karne gospodarzy, uderza... ale nic z tego!

• 3. min.

Goście przedzierają się w pole karne, ale podwójne ubezpieczanie przez defensorów Chelsea okazuje się skuteczne.

• 1. min.

Ruszyli!

• Już za pięć minut początek tego hitowego meczu! Jeżeli nie możecie go oglądać, możecie śledzić naszą relację, w każdym miejscu na świecie! Wystarczy do tego smartfon z Androidem lub... teraz także iPhone! Aplikacja Sport.pl Live ze wszystkimi najważniejszymi relacjami i nie tylko dostępna za darmo w Google Play i App Store!