Premier League. Stoke - Manchester United 0:2

• 90. min. + 3

Evra dostał solidną kosę, ale sędzia już chyba nie chce się bawić gwizdkiem.

Sędzia dolicza trzy minuty.

• 86. min.

Może gdyby gospodarze dostali tego karnego... ale teraz można być już pewnym, że nic się w tym meczu nie zmieni.

• 81. min.

United cały czas atakuje rzutami rożnymi, ale Stoke jest już na to dobrze przygotowane.

• 77. min.

Zmiana w Stoke. Owen za Waltersa.

• 75. min.

Znowu sporo szybkiej gry... ale jednak w środku pola.

• 71. min.

Zmiana w Stoke. Jerome za Camerona.

• 70. min.

Niesamowite, nie ma rzutu karnego dla Stoke! Vidić przypadkowo - poślizgnął się - ale ewidentnie faulował rywala w polu karnym, a sędzia nie zareagował!

• 69. min.

Gracze Stoke przedarli się w pole karne, uderzenie i... de Gea broni!

• 66. min.

Tuż przy słupku. Bramkarz świetnie się wyciągnął i zabrakło mu niewiele, żeby dosięgnąć piłki.

• GOOOOOOL

66. min.

0:2! Van Persie!

• 65. min.

Rzut karny dla Manchesteru United.! Kagawa dobrze wypuścił van Persiego, który próbował ograć rywala, skorzystał z tego, że ten bardzo głupio wyciągnął nogi w jego kierunku i nimi machał i przewrócił się na nich.

• 63. min.

I jeszcze jedno dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Stoke. Walka i szarpanina jest tam niezwykle żywiołowa, ale wygrywają ją piłkarze Stoke.

• 57. min.

Rozgrzewają się rezerwowi Stoke. Tymczasem gra odbywa się w spokojnym tempie, bo Manchester jednak kontroluje przebieg spotkania, a jego piłkarzom jakoś szaleńczo atakować się nie chce. Gospodarze odgryzają się jednak kontrami.

• 53. min.

Gracze Stoke starają się coś zrobić, nawet atakują, ale niespecjalnie są w stanie tymi atakami zagrozić bramce MU.

• 49. min.

Rzut rożny dla United, ale goście radzą sobie z wybiciem piłki ze swojego pola karnego.

Początek drugiej połowy.

• W oczekiwaniu na rozpoczęcie drugiej części spotkania, coś dla fanów MU aby się nacieszyli radością "Niebieskich" Diabłów po golu dającym prowadzenie ze Stoke

• 45. min. + 3

Po trzech minutach doliczonego czasu gry sędzia kończy pierwszą połowę spotkania