0 : 2
Terminarz

• sobota, 06 kwietnia 2013
  • 90. min. + 3

Southampton pewnie wygrało z Reading. Kolejny bardzo dobry mecz zagrał Artur Boruc. Polak zachował czyste konto, kilka razy świetnie interweniując.

Koniec meczu!

Sędzia doliczył trzy minuty.

• 87. min.

Dobra interwencja Federiciego. Davis strzela

• 84. min.

Mariappa nie wykorzystał swojej szansy.

• 79. min.

Teraz polski bramkarz miał problemy z opanowaniem piłki, ale szybko zażegnał niebezpieczeństwo.

• 76. min.

Genialnie Boruc! Le Fondre próbował go przelobować, ale Polak zatrzymał piłkę na samej linii!

• GOOOOOOL

72. min.

Southampton blisko zwycięstwa, Lallana pewnie wykorzystuje swoją szansę.

• 71. min.

Ofiarna interwencja Boruca, Robson-Kanu powstrzymany.

• 70. min.

Znowu w głównej roli Rodriguez, uderzył z woleja z pierwszej piłki. Minimalnie niecelnie.

• 66. min.

Świetne dośrodkowanie Rodrigueza, Schneiderlin fatalnie nie trafił w piłkę głową.

• 63. min.

Dobrze grającego Ramireza zmienia Lallana.

• 62. min.

Bardzo ładna dwójkowa akcja Rodrigueza i Lamberta, ten ostatni jednak w decydującym momencie minimalnie się pomylił.

• 58. min.

Twarda walka w środku pola z obu stron.

• 55. min.

Davis dostał świetną piłkę od Lamberta, jednak spanikował i trafił w Federiciego.

• 53. min.

Goście oddali inicjatywę Reading. Ci jednak nie są w stanie przeprowadzić składnej akcji.

• 49. min.

Rajd Rodrigueza, dośrodkowanie do Lamberta niecelne.

Początek drugiej połowy.

• 45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy.

• 45. min.

Sędzia dolicza dwie minuty.

• 43. min.

Co za pomyłka Ramireza. Po błędzie Mariappy miał przed sobą pustą bramkę. Nie trafił.

• 41. min.

Dobre podanie Ramireza do Rodrigueza, ten jednak minimalnie się spóźnił.

• 37. min.

Rzut rożny dla Reading. Le Fondre złożył się do strzału nożycami, piłka przeleciała nad bramką.

• GOOOOOOL

34. min.

Gol dla gości! Świetne podanie ze środka pola, Rodriguez trafia w trzecim meczu z rzędu!

• 33. min.

Southampton w natarciu. Lambert do Ramireza, ten fatalnie przestrzelił.

• 31. min.

Fatalna interwencja Karacana, Rodriguez jednak nie wykorzystuje szansy.

• 27. min.

Lambert wywalczył rzut rożny. Nic groźnego z niego nie wynikło.

• 23. min.

Świetna obrona Boruca! Mariappa uderzył potężnie głową, Polak zareagował błyskawicznie i wybił piłkę do boku!

• 20. min.

Ależ fatalnie Le Fondre! Szereg błędów obrońców Southampton, piłka trafia do napastnika gospodarzy, ale ten z bliska nie trafia w bramkę!

• 19. min.

Spotkanie na razie nie jest zbyt emocjonujące. Żadna drużyna nie rzuca się do ataków.

• 15. min.

Karacan miał świetną okazję na podanie do Le Fondre'a. Fatalnie się jednak pomylił.

• 12. min.

W końcu do głosu dochodzi Southampton. Koledzy Boruca atakują coraz śmielej.

• 8. min.

Boruc gra bardzo pewnie. Wyłapuje kolejne dośrodkowania. Dominuje we własnym polu karnym.

• 4. min.

Rzut wolny dla Reading. Dośrodkowanie, do piłki dochodzi Morrison, ale głową uderza obok bramki. Początek zdecydowanie należy do gospodarzy.

• 1. min.

Początek meczu!

• Artur Boruc w poprzednim meczu z Chelsea z powodów zawrotów głowy musiał opuścić boisko w przerwie. Teraz jest w pełni sił i gra w pierwszym składzie.