Puchar Anglii. Chelsea ograła Manchester United [ZAPIS RELACJI]

Terminarz

• poniedziałek, 01 kwietnia 2013
  • KONIEC MECZU

90. min. + 3

Koniec meczu. Chelsea wygrała 1:0 i awansowała do półfinału Pucharu Anglii gdzie zmierzy się z Manchesterem City.

• 90. min. + 3

Demba Ba zmieniony przez Torresa.

Jeszcze jedno pudło van Persiego.

Moses groźnie wpada w pole karne United, ale interweniują tam obrońcy United.

Victor Moses zmienia Oscara.

Jeszcze szansa dla United - Giggs podaje głęboko w pole karne, tam jest głowa Chicharito, ale wyrównującej bramki nie ma.

• 89. min.

Ashely Youn faulowany przez Oscara.

• 89. min.

Ładna akcja Chelsea - Oscara z Hazardem, piłka trafia do Maty, ten strzela, wszyscy wyrzucają już ręce w geście triumfu, ale broni De Gea.

• 89. min.

Ashley Young w pole karne, tam Evra podaje do van Persiego, a ten pudłuje okrutnie.

• 86. min.

Demba Ba sam na sam z obrońcami United - udaje mu się przedrzeć i oddać strzał obroniony przez De Geę, ale wcześniej gwizdek sędziego - Ba faulował w tym starciu jednego z graczy United.

• 84. min.

Odważna próba Oscara strzału z dystansu lewą nogą - odrobinę niecelna.

• 80. min.

Juan Mata mija się z bramką, De Gea odprowadza spokojnie piłkę wzrokiem.

• 80. min.

Chicharito do Valencii, ten do van Persiego, ale Holender mija się z piłką.

• 75. min.

Ostatnia nadzieja Fergusona: Ashley Young wchodzi w miejsce Danny'ego Welbecka.

• 75. min.

United próbuje ataków oskrzydlających, ale ataki odbijają się od defensywy Chelsea jak od ściany.

• 72. min.

Żółta kartka dla Azpilicuety za faul na Welbecku.

• 72. min.

Kontra Chelsea zakończona wywalczeniem przez Bę rzutu rożnego. Zagrożenie oddala jednak Phil Jones.

• 68. min.

Nieeeee ma gola! A mogło być już po sprawie. dobre podanie do Hazarda, który wypuszcza się na fenomenalny rajd i chybia o centymetry.

• 65. min.

Ryan Giggs zmienia Naniego.

• 61. min.

Chelsea
Bramki: Demba Ba (49.) Kartki: Bertrand, Azpilicueta, Mata, Oscar - żółte Skład: Cech - Cole (22. Bertrand), Ivanović, Luiz, Azpilicueta, Obi Mikel, Ramires, Hazard, Oscar (91. Moses), Demba Ba (93. Torres), Mata
Kartki: Cleverley - żółta Skład: De Gea - Ferdinand, Evra, Smalling, Jones, Carrick, Valencia, Nani (65. Giggs), Cleverley (61. van Persie), Welbeck (80. Young), Hernandez