Premier League. Sunderland - Arsenal 0:1

0 : 1
Terminarz

• sobota, 09 lutego 2013
  • 90. min. + 5

Ależ się działo na połowie Arsenalu. Ale już nic się mu nie stanie. Koniec meczu.

• 90. min. + 2

Szczęsny ładnie się rzuca i świetnie broni mocny strzał z dystansu.

• 90. min. + 1

Zwłaszcza, że sędzia dolicza cztery minuty.

Niezwykle dynamiczne ostatnie minuty tego meczu, każdy może jeszcze strzelić gola!

• 87. min.

Zmiana w Arsenalu. Miquel za Walcotta.

• 86. min.

Poważny błąd Szczęsnego przy rzucie rożnym! Nie sięgnął piłki, która była jego. Ale za to jak fantastycznie obronił potem strzał z trzech metrów! Instynktownie wyciągnął rękę i zbił piłkę na rzut rożny.

• 85. min.

Kolejna fenomenalna interwencja Szczęsnego. Polak rzuca się i przenosi piłkę nad poprzeczkę końcówkami palców.

• 82. min.

Poważne zamieszanie w polu karnym Arsenalu, ale Szczęsny nawet nie musiał interweniować.

• 79. min.

Kontuzja mięśnia dwugłowego. Rose schodzi z boiska.

• 78. min.

Dwie fenomenalne interwencje Szczęsnego w minutę! Dwa razy rywale wychodzili z nim sam na sam, ale Szczęsny dwukrotnie był szybszy! Kapitalnie wychodził do nich i interweniował nogami na przedpolu!

• 76. min.

Żółta kartka dla Colbacka.

• 74. min.

Przepiękna prostopadła piłka w pole karne między trzema obrońcami od Cazorli do Walcotta. Walcott ma blisko bramkarza, musi uderzać... trafia w słupek!

• 70. min.

Cazorla uderza z woleja sprzed pola karnego. Ładnie się złożył, mogło z tego być coś więcej. Nieco nad poprzeczką.

• 65. min.

Giroud dostaje dobre podanie i z kilkunastu metrów uderza nieznacznie nad poprzeczką.

• 63. min.

A teraz zasłużona żółta kartka dla Bramble'a.

• 62. min.

Jenkinson od razu wiedział, co zrobił. Faul na żółtą kartką - to była jego druga. Arsenal gra w dziesiątkę.

• 58. min.

Ramsey stracił piłkę na połowie boiska i zainicjował kontrę gospodarzy. Szczęsny wytrzymał na nogach rywala, który nie trafił w bramkę.