Terminarz

• środa, 02 stycznia 2013
  • KONIEC MECZU

90. min. + 3

Koniec meczu, sensacyjna porażka Chelsea! QPR zrównuje się punktami z przedostatnim w tabeli Reading, ale pozostaje na dnie z powodu gorszego bilansu bramek.

• 90. min. + 2

I jeszcze jedna zmiana w QPR, a czas ucieka. Adela Taarabta zastępuje Kieron Dyer. Została minuta.

• 90. min. + 1

Trzy minuty doliczonego czasu.

Zmiana w drużynie gości. Schodzi Esteban Granero, wchodzi Ji-Sung Park.

Dośrodkowanie Maty, Ivanović główkuje minimalnie nad bramką. QPR broni się już całą jedenastką na własnej połowie.

• 86. min.

... Luiz prosto w mur.

• 86. min.

Żółta kartka dla Hilla za ścięcie Ivanovicia, Chelsea ma rzut wolny prawie że z linii pola karnego...

• 79. min.

Zmiana w Chelsea, Ramires za Lamparda.

• GOOOOOOL

78. min.

Sensacja na Stamford Bridge, gol dla QPR! Wright-Phillips pokonuje Turbulla płaskim strzałem zza pola karnego!

• 74. min.

Kolejna zmiana w Chelsea - Juan Mata za Mosesa.

• 66. min.

Lampard trafia do siatki płaskim strzałem w róg bramki, ale sędzia liniowy sygnalizuje spalonego.

• 66. min.

Dobra próba Mosesa, ale znów minimalnie niecelna.

• 60. min.

Pierwsza zmiana w Chelsea, Eden Hazard za Marko Marina.

• 58. min.

Groźnie wyglądający, podkręcony strzał Granero, ale Turbull był dobrze ustawiony i nie miał problemów ze złapaniem piłki.

• 54. min.

Torres marnuje bardzo dobrą sytuację, niepotrzebnie uderzył na siłę. Cesar dobrze skrócił kąt, ale gdyby Hiszpan był w formie, na pewno by tę okazję wykorzystał.

• 53. min.

Ivanović główkuje tuż nad poprzeczką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Chelsea zaczęła drugą połowę z werwą.

• 49. min.

Świetna okazja gospodarzy! Marin oszukał rywala dryblingiem, wdarł się w pole karne i zagrał wzdłuż bramki, a Moses musiał tylko dołożyć nogę by trafić do siatki z najbliższej odległości. Tyle że skrzydłowy Chelsea nie zdążył i tylko lekko musnął piłkę, która wyszła na aut bramkowy.