Puchar Anglii. Liverpool wyeliminował Manchester United

Terminarz
Od?wie?
26
Bramki z meczu Liverpool - Manchester na ZCzuba.tv

Wynik meczu w 21. minucie otworzył Daniel Agger. Z rzutu rożnego dośrodkował Steven Gerrard, Andy Carroll zablokował wychodzącego do piłki Davida De Geę i Duńczyk strzałem głową umieścił piłkę w bramce.

Goście wyrównali w 39. minucie. Jose Enrique głupio stracił piłkę, ta trafiła do Rafaela, który pociągnął prawą stroną i dośrodkował w pole karne. Doskonale ustawił się w nim Park, który strzałem z woleja nie dał szans Jose Reinie.

Bramkę na wagę awansu zdobył rezerwowy w tym meczu Dirk Kuyt, który wykorzystał zgranie piłki głową przez Carrolla i w sytuacji sam na sam nie dał szans De Gei.

Gospodarze mogli znokautować rywali minutę później, ale piłka po strzale głową Carrolla trafiła w spojenie, a dobitka Kuyta minimalnie minęła słupek.

Tak relacjonowaliśmy ten mecz na żywo:

90. min. +3 Koniec meczu.

90. min. Trzy minuty doliczone do tego meczu. Dimitar Berbatow wchodzi za Giggsa.

89. min. Dośrodkowanie z lewej strony Downinga, Carroll uderza głową, ale piłka trafia w poprzeczkę! Dopada do niej jeszcze Kuyt, ale jego dobitka minimalnie mija słupek bramki gości.

88. min. GOL!!! Długa piłka od Reiny na połowę Manchesteru, Carroll prostopadle zgrywa piłkę głową do Kuyta, a ten w sytuacji sam na sam nie daje szans De Gei.

80. min. Adam potężnie uderza zza pola karnego, pół metra od słupka bramki De Gei.

76. min. Javier Hernandez zmienia Paula Scholesa.

72. min. Craig Bellamy wchodzi na boisko w miejsce Stevena Gerrarda.

67. min. Ładny strzał z rzutu wolnego Gerrarda, ale De Gea szybko przesunął się na linii i złapał piłkę.

66. min. Rafael wchodzi ciałem w Downinga i mamy pierwszą żółtą kartkę w tym meczu. Chyba niepotrzebnie sędzia ukarał indywidualnie Brazylijczyka.

63. min. Charlie Adam i Dirk Kuyt wchodzą za Carraghera i Rodrigueza.

57. min. Małe zamieszanie w polu karnym gości. Piłkarze Liverpoolu reklamowali, że Smalling zagrał piłkę ręką, nie mieli chyba jednak racji.

53. min. Bardzo słaba jak dotąd ta druga połowa. Ślamazarne tempo, strata goniąca stratę, ciężko jest przypomnieć sobie jakąś ciekawszą akcję.

46. min. Zaczynamy drugą połowę.

45. min. +1 Koniec pierwszej części meczu.

45. min. Minuta doliczona do pierwszej połowy.

39. min. GOL!!! Głupia strata Jose Enrique, Rafael przejmuje piłkę, dośrodkowuje z prawej strony w pole karne, a tam strzałem woleja Park nie daje szans Reinie.

32. min. Niestety, ostatnie minuty to nudna gra w wykonaniu obu zespołów. Pełno niedokładnych podań i strat, brak składnych akcji - tak wygląda od kilku minut ten mecz.

24. min. Szybka kontra The Reds, Carroll zgrywa piłkę do Gerrarda, ale ten uderza wysoko nad poprzeczką.

21. min. GOL!!! Gerrard dośrodkowuje z rzutu rożnego, Carroll blokuje De Geę i Agger strzałem głową zdobywa swojego pierwszego gola w tym sezonie.

17. min. Valencia ścina z prawej strony d ośrodka, dobiega do linii pola karnego, uderza prostym podbiciem, ale piłka trafia tylko w słupek.

8. min. Valencia dośrodkowuje z prawej strony, Welbeck zgrywa piłkę przed pole karne, a tam z pierwszej uderza Giggs. Reina był jednak dobrze ustawiony i złapał piłkę.

4. min. Pierwsza groźna akcja w tym meczu, piłka w pole karne gości, De Gea niepewnie interweniuje i będziemy mieć rzut rożny.

1. min. Zaczynamy mecz.