Legia w ćwierćfinale Pucharu Polski! Rywal nie zagroził legionistom [ZAPIS RELACJI]

0 : 2

• wtorek, 03 grudnia 2019

Koniec! Legia pewnie ograła Górnik Łęczna 2:0. Gospodarze nie zagrozili faworytom

• 85. min.

Ciekawa akcja Martinsa, ale wybiegł z piłką poza boisko

• 79. min.

Kante miał kolejną okazję na gola, ale nie trafił. Legia zmierza po awans do 1/4 Pucharu Polski

• 65. min.

Uderzenie Wojciechowskiego! Górnik jeszcze się nie poddaje

• 62. min.

Nieudany strzał Gwilii. Legia szuka trzeciego gola

• 57. min.

Doskonała okazja Stolarskiego, ale nie wykorzystał! Legia głodna kolejnych goli!

• 48. min.

Gol Kante. Goście pewnie zmierzają do ćwierćfinału Pucharu Polski

• 48. min.

2:0 DLA LEGII!

Co za pudło Luquinhasa! Stał cztery metry od bramki

Gramy znów!

• 45. min.

Koniec 1. połowy. Legia prowadzi w Łęcznej z Górnikiem 1:0

• 40. min.

Gwilia! Wreszcie wykorzystał okazję

• 40. min.

GOL DLA LEGII!

• 38. min.

Korczakowski znalazł się w dobrej sytuacji przez bramka Legii, ale nie wiedział, co zrobić. Aut dla gospodarzy

• 36. min.

Vuković wściekły po kolejnej zmarnowanej sytuacji przez Legię. Aż rzucił kurtką o ziemię

• 36. min.

Mnóstwo szczęścia miał Górnik. Piłka przetoczyła się blisko linii bramkowej gospodarzy po tym, jak nabity został Wszołek

• 34. min.

Znów Gwilia był bliski! Górnik w coraz większych tarapatach

• 32. min.

Wszołek wyłożył piłkę Gwilii, a ten zmarnował idealną okazję! Wciąż 0:0

• 30. min.

Niezła akcja Legii, aktywny Wszołek, ale zatrzymany przez Baranowskiego. Potem Wszolek uderzał nieczysto

• 26. min.

Kolejny rożny Legii, ale znów nic nie wyszło ciekawego. Mecz na razie zawodzi, Legia nie stworzyła sobie dobrych okazji

• 18. min.

Strzał Karbownika niezły, ale broni Kostrzewski

• 16. min.

Strata gości, ale Górnik zmarnował szansę na kontrę

• 15. min.

Ciekawa akcja Martinsa, ale wybiegł z piłką poza boisko. Legia przeważa, ale brakuje jej dobrych sytuacji

• 12. min.

Nieudany rzut wolny Legii. Jędrzejczyk stracił piłkę, Górnik od bramki

• 10. min.

Pierwsza lepsza akcja Górnika. Stromecki jednak nie dograł dokładnie

• 8. min.

Ciężkie warunki w Łęcznej, zmarznięta murawa

• 7. min.

Spokojny początek meczu. Legia jest zdecydowanym faworytem, ale nie rzuciła się jeszcze na Górnika