Legia lepsza w klasyku! Ograła Widzew 3:2 w 1/16 Pucharu Polski! [ZAPIS RELACJI]

2 : 3

• środa, 30 października 2019
  • 90. min. + 9

Koniec meczu! Legia prowadziła 2:0, Widzew wyrównał na 2:2, ale ostatecznie goście z Warszawy wygrali 3:2

Strzelał Mąka, ale broni Cierzniak!

Sędzia doliczył 9 minut! To efekt przerw gdy z powodu rac stadion był zadymiony

• 84. min.

Lewczuk rehabilituje się za karnego! Gol na 3:2!

• 84. min.

GOL DLA LEGII!

• 83. min.

Kolejne uderzenie Kante, znów niecelne. Legia chce strzelić i nie czekać na dogrywkę

• 80. min.

Kante nad bramką! Było blisko

• 78. min.

Strzelał Mąka, broni Cierzniak. Widzew bliski trzeciego gola!

• 73. min.

Jednak gola przyznano Kicie. Ale jest 2:2, to najważniejsze

• 73. min.

Gapiostwo obrony Legii! Samobój Jędrzejczyka

• 73. min.

GOL DLA WIDZEWA. 2:2!!!!

• 66. min.

Gramy znów

• 64. min.

Przerwa przedłuża się. Nic nie widać, dym po racach. Musimy czekać

• 58. min.

Race i dym, sędzia przerywa mecz

• 58. min.

Gol Robaka z karnego! 1:2

• 57. min.

Lewczuk faulował, czy Robak strzeli?

• 57. min.

KARNY DLA WIDZEWA!

• 52. min.

Karbownik uderzał, potem słupek Antolicia i Wszołek pakuje piłkę do siatki! Legia 2:0 prowadzi!

• 52. min.

2:0 DLA LEGII!!

• 48. min.

Kante strzelcem gola! Podtrzymuje dobrą formę, bo kilka dni temu z Wisłą zdobył 3 bramki

• 48. min.

Wracamy do gry!

• 45. min.

Koniec 1. połowy. Do przerwy 0:0, choć przewaga Legii ogromna. Gościom brakowało jednak skuteczności

• 37. min.

Dobra akcja Widzewa, ale bez strzału. W odpowiedzi Wszołek nad bramką

• 34. min.

Napór Legii rośnie. Wszołek uderzył głową. Łapie Pawłowski

• 34. min.

Poprzeczka Kante! Legia bardzo blisko gola w Łodzi!

• 29. min.

Novikovas znalazł się w idealnej sytuacji! Jego strzał minął jednak bramkę gospodarzy... Wciąż 0:0

• 24. min.

Widzew odgryza się. Strzał Kity zablokowany i rożny dla gospodarzy

• 18. min.

Mnożą się stałe fragmenty gry dla gości. Nic z nich jednak nie wychodzi groźnego

• 11. min.

Świetna akcja Legii, ale broni bramkarz Widzewa strzał Wszolka

• 5. min.

Kante, który z Wisłą ostatnio strzelił 3 gole, uderzał po rożnym, ale nad bramką gospodarzy

• 4. min.

Już Legia opanowała sytuację, dużo wymienia piłkę, strzał Wszolka zablokowany

• Pierwsza akcja Widzewa, ale łapie piłkę Cierzniak

• Wielki hit w Pucharze Polski! Legia zagra z Widzewem! Pierwszy raz od wielu lat

Wielki hit w Pucharze Polski! Legia zagra z Widzewem! Pierwszy raz od wielu lat

Widzew Łódź - Legia Warszawa to jedno z najciekawszych meczów 1/16 finału Pucharu Polski. Wielki klasyk polskiej piłki odbędzie się pierwszy raz od listopada 2013 roku. Losowanie Pucharu Polski odbyło się w piątek w południe.

Widzew Łódź
Bramki: Robak (58. - karny), Jędrzejczyk (73. - sam.) Kartki: Gutowski - żółta Skład: Pawłowski - Kosakiewicz, Rudol, Tanżyna, Kordas - Mąka, Możdżeń, Poczobut (90. Radwański), Mandiangu (58. Gutowski) - Kita (90. Wolsztyński) - Robak
Bramki: Kante (48.), Wszołek (51.), Lewczuk (84.) Kartki: Lewczuk, Kante - żółta Skład: Cierzniak - Jędrzejczyk, Wieteska, Lewczuk, Karbownik - Martins, Antolić - Wszołek, Luquinhas, Novikovas (58. Gwilia) - Kante (87. Kante)