Puchar Polski. Legia w ćwierćfinale. Pierwszoligowiec pokonany z łatwością [ZAPIS RELACJI]

:

• środa, 05 grudnia 2018

Koniec meczu. Legia pokonała Chrobrego Głogów 3:0 i awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski.

Dwie minuty doliczone.

• 89. min.

Rzut wolny dla Legii zza pola karnego. Pasquato uderzył i nad murem, i nad bramką.

• 86. min.

Ostatnie minuty już "na stojąco" z obu stron.

• 82. min.

Gooool! Legia prowadzi 3:0, Cafu trafił dwa razy. Przepiękne uderzenie Portugalczyka zza pola karnego. Ależ zmieścił piłkę!

• 79. min.

Zaskakujący strzał Pasquato, Janicki łapie piłkę na raty.

• 77. min.

Szybka akcja Legii wstrzymana i kolejny atak pozycyjny. Szymański próbuje dryblingu, ale traci piłkę.

• 72. min.

Radović nie trafia na pustą bramkę. A chwilę wcześniej Szymański w miejsce Kucharczyka.

• 70. min.

Radović zmienia Hamalainena. Serb otrzymał też opaskę kapitańską.

• 62. min.

Kaczmarek w miejsce Machaja. To już druga zmiana w ekipie gospodarzy.

• 59. min.

W drugiej połowie Legia nieco zwolniła tempo. Prowadzi 2:0, ma mecz pod kontrolą.

• 56. min.

Maćkowski nie jest zadowolony z tego, że musi opuścić boisko. W jego miejsce Bach.

• 51. min.

Przytomne wyjście Majeckiego do groźnego dośrodkowania.

Zmiana w Legii. W miejsce Vesovicia na placu pojawił się Pasquato.

Gramy! Czas na drugą połowę w meczu Chrobry - Legia. Stołeczny klub prowdzi 2:0.

• 45. min.

Przerwa. Legia prowadzi w Głogowie 2:0.

• 44. min.

Szansa dla Chrobrego. Sędziak znalazł się w polu karnym, ale zanim opanował piłkę, to ją stracił.

• 40. min.

Legia prowadzi i prze po kolejne bramki. Gra coraz szybciej, coraz częściej stwarza zagrożenie pod bramką gospodarzy.

• 36. min.

Goooool! Legia prowadzi 2:0. Rewelacyjne uderzenie Cafu zza pola karnego w okienko bramki gospodarzy.

• 31. min.

Gol dla Legii! Świetne długie podanie Philippsa, Kucharczyk uciekł obrońcom za plecy, przyjął i strzelił między nogami bramkarza.