Puchar Polski. Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa 0:1. Legia wygrała i awansowała. Sport.pl - To jest Twój LIVE

0 : 1

• wtorek, 25 września 2018
  • 90. min. + 3

Więcej o meczu przeczytacie w tekście poniżej

Malarz uratował Legię w końcówce

Koniec meczu! Legia pokonała Chojniczankę Chojnice 1:0 i awansowała do 1/16 finału Pucharu Polski.

• PILNE

90. min. + 2

To był piłka na dogrywkę dla Chojniczanki! Potężny strzał Przemysława Pietruszki i fenomenalna interwencja Arkadiusza Malarza.

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy.

• PILNE

86. min.

To powinien być drugi gol dla Legii! Carlitos przegrał pojedynek z Radosławem Janukiewiczem. Świetna interwencja bramkarza Chojniczanki.

• 79. min.

Zawistowski wrzucił piłkę w pole karne z rzutu wolnego, ale Arkadiusz Malarz wyszedł na piąty metr i spokojnie złapał piłkę.

• 75. min.

Legia kontroluje sytuację na murawie w Chojnicach i jest coraz bliżej 1/16 finału Pucharu Polski.

• 70. min.

Zespół Ricardo Sa Pinto szuka drugiego gola. Janukiewicz obronił strzał Cafu.

• 66. min.

Dominik Nagy powalił Miłosza Przybeckiego i obejrzał żółtą kartkę.

• 65. min.

I kolejna akcja mistrzów Polski. Carlitos zszedł na lewe skrzydło, dośrodkował piłkę w pole karne, a ta trafiła prosto w ręce Janukiewicza. Dobra interwencja bramkarza Chojniczanki.

• 61. min.

Martins zdecydował się na strzał zza pola karnego. Bardzo, bardzo niecelny.

• 58. min.

Druga zmiana w Legii Warszawa. Michał Kucharczyk za Miroslava Radovicia.

• PILNE

55. min.

Celny strzał Drozdowicza i skuteczna interwencja Arkadiusza Malarza! Chojniczanka odważnie atakuje mistrzów Polski.

• 51. min.

Potężny i bardzo, bardzo niecelny strzał Danielewicza z rzutu wolnego.

• 47. min.

Mocny strzał Surdykowskiego na otwarcie drugiej połowy. Piłka przeleciała nad bramką Arkadiusza Malarza.

GRAMY!

• 45. min.

Piłkarze są już na murawie. Czas na drugą połowę.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy w Chojnicach! Legia prowadzi po golu Michała Pazdana.

• 44. min.

Kolejna imponująca akcja Legii Warszawa. Nagy dograł piłkę do Szymańskiego, a Janukiewicz obronił strzał 19-letniego pomocnika.

• 40. min.

Wymuszona zmiana w Legii Warszawa. Carlitos w miejsce Jose Kante.

• 34. min.

Podrażniona Chojniczanka ruszyła do ataku. Przybecki zdecydował się na strzał zza pola karnego i nie trafił w bramkę. Grę od bramki wznowił Arkadiusz Malarz.

• PILNE

31. min.

Kolejna ładna akcja Legii, piłka w bramce, ale gola nie ma. Miroslav Radović był na spalonym. Sędzia najpierw wskazał na środek boiska, ale zmienił decyzję po interwencji systemu VAR.

• 29. min.

Legia nie ma dość. Drużyna Sa Pinto w ataku.

• GOOOOOOL

27. min.

Piękna akcja Legii i idealne wykończenie Michała Pazdana! Mistrzowie Polski prowadzą w Chojnicach. Reprezentant Polski wygrał pojedynek główkowy w polu karnym i strzałem głową pokonał Janukiewicza.

• 22. min.

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Kontuzjowanego Piotrowskiego zmienia Przybecki.

• 15. min.

Dominik Nagy zdecydował się na mocny strzał po ziemi. Janukiewicz dobrze odbił strzał pomocnika Legii.

• PILNE

12. min.

Szybka odpowiedz Chojniczanki! Damian Piotrowski dostał świetną piłkę w pole karne z prawej strony boiska i z kilku metrów nie trafił do bramki Arkadiusza Malarza. To powinien być gol dla gospodarzy.

• PILNE

10. min.

Sebastian Szymański mógł wyprowadzić Legię na prowadzenie, ale w skutecznym strzale przeszkodził mu Jose Kante. Groźnie pod bramką Janukiewicza.

• 5. min.

Mistrzowie Polski szybko przejęli inicjatywę. Drużyna Ricardo Sa Pinto konstruuje kolejne akcje na połowie Chojniczanki.

• 2. min.

Legia próbuje zaskoczyć zespół Przemysława Cecherza. Miroslav Radović dostał piłkę na linii pola karnego, ale przegrał pojedynek z Przemysławem Pietruszką.

• 1. min.

GRAMY!

• Piłkarze wychodzą na murawę. Za moment zaczynamy.

• Mecz miał rozpocząć się o godz. 17.30, ale jest opóźniony. Czekamy na pierwszy gwizdek.

• A tak Chojniczanki Chojnice:

• Tak prezentuje się skład mistrzów Polski:

• Legia Warszawa rozpoczyna walkę w Pucharze Polski. Pierwszym rywalem mistrzów Polski jest Chojniczanka Chojnice, która po 11. kolejkach zajmuje czwarte miejsce w 1. lidze. Zapraszamy na relację.

1
Skład: Janukiewicz - Podgórski, Boczek, Sylwestrzak, Pietruszka - Gardzielewicz, Danielewicz, Trochim, Piotrowski (25. Przybecki) - Drozdowicz, Surdykowski
Bramki: Pazdan (27.) Skład: Malarz - Stolarski, Jędrzejczyk, Pazdan, Hołownia - Martins, Cafu - Szymański, Radović (58. Kucharczyk), Nagy - Kante (41. Carlitos)