Puchar Polski. Męczarnie Lecha. Gol w 120. minucie daje awans [ZAPIS RELACJI]

0 : 1

• wtorek, 25 września 2018
  • 120. min.

Piłkarze ŁKS-u załamani na murawie! Kibice dziękują swoim zawodnikom. Lech Poznań jest w kolejnej rundzie po bramce w 120 minucie. ŁKS zasłużył jednak na zdecydowanie więcej, bo Lech znowu rozczarował. Amaral dał jednak trochę piłkarskiej jakości.

My dziękujemy za dzisiejszą relację. Do widzenia!

• 120. min.

Sędzia kończy mecz!

• 120. min.

Schodzi z boiska strzelec gola Amaral

• 120. min.

Ależ męczarnie Lecha! Klups poszedł prawą stroną podaje do Gykjaera. Bramkarz odbija, ale dopada do futbolówki Amaral! Lech ma prowadzenie!

• 120. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL DLA LECHA! AMARAL! 120 minuta!

• 118. min.

Minuta do rzutów karnych

• 118. min.

Lech rzuca się do ataku, ale ŁKS czeka na kontry

• 118. min.

Tiba próbował technicznie strzelać. Ale Budzyński broni spokojnie.

• 116. min.

Ależ odpowiedź ŁKS-u! Broni jednak Putnocky!

• 116. min.

Ajjjjj Gytkjaer strzela! Ale broni Budzyński! Co on wyprawia w tej bramce.

• 113. min.

Widejko zepsuł wszystko! Kapitalnie pograli ełkaesiacy, ale Widejko nie potrafił celnie dośrodkować

• 111. min.

Kolejna akcja Lecha Poznań. Klupś przeciągnął jednak to dośrodkowanie, nikomu nie udało się przeciąć

• 111. min.

Gyykjaer zatrzymany przed pomocników. Lech zaczyna naciskać

• 109. min.

Tiba do Amarala! Ale broni bramkarz! Lech ma rzut rożny

• 108. min.

Radionow oddaje strzał! Ale broni bramkarz Lecha.

• 106. min.

Oba zespoły jakby czekały na rzuty karne.

• 105. min.

Koniec pierwszej połowy dogrywki.

• 101. min.

Gytkajer oddaje strzał, ale niecelny!

• 99. min.

Trałka bardzo niedokładnie do Kostewycza. Tak nie można grać.

• 99. min.

No i Kujawa schodzi z boiska. Zastępuje go Radionov. Niezły mecz Kujawy, ale zdecydowanie zabrakło gola.

• 98. min.

Ładnie pograł ŁKS, ale Kujawa strzelił tuż nad bramką.

• 97. min.

Amaarał zszedł z lewej strony do środka i strzelił. Broni Budzyński.

• 95. min.

Radut zabrał się za wolnego... Zero zagrożenia

• 95. min.

Ależ głupie zagrane obrońców ŁKS-u. 5 obrońców kontra Tiba, i Portugalczyk został zahaczony...17 metrów od bramki.

• 93. min.

Lech ruszył jakby z większym animuszem. Będzie rzut wolny 40 metrów od bramki.

• 93. min.

Przypominamy, że trenerzy mają teraz po jednej dodatkowej zmianie

• 93. min.

Czas na dogrywkę. GRAMY

• 93. min.

Prawdziwa niespodzianka! Lech totalnie zawodzi, nie radzi sobie z zespołem z pierwszej ligi, który dzisiaj wyszedł rezerwowym składem

• 93. min.

KONIEC! TERAZ DOGRYWKA!

• 93. min.

Tiiiiiiiiiiiibaaaa, ależ mocne uderzenie, ale obok bramki!

• 93. min.

Z 4 doliczonych minut została jedna

• 92. min.

Klepa Gytkjaera z Amaralem. Ten poszedł sam na bramkę, alee Budzyyyyyński. Świetnie broni bramkarz!

Tiba miał szansę wyprowadzić Amarala, ale podał najgorzej jak mógł

Lech znowu przechodzi do ataku. Kostewycz zablokowany jednak

• 88. min.

Widejko poszedł lewą flanką, ale fatalnie strzelił

• 88. min.

Trzecia zmiana w ŁKS-ie. Wolski wchodzi za Łuczaka

• 85. min.

Coraz bardziej pachnie dogrywką.

• PILNE

83. min.

Uoooooooooooooooo Widejko dośrodkowuje w pole karne, ale Kujawa złożył się do nożyc jak Zlatan! Tuż nad bramką!

• 82. min.

Lech cofnięty na własnej połowie, ŁKS uspokoił grę. Wymieniają więcej podań

• PILNE

79. min.

Kapitalna wrzutka Klupsia do Gykjaera! Napastnik Lecha dotyka piłki, ale jest za wolny! To mógł być gol

• 76. min.

W Lechu też zmiana młodzieżowców. Klupś za Jóźwiaka.

• 74. min.

Piłka w bramce Lecha! Ale boczny sędzia podnosi choragiewkę. No i miał racje, bo na spalonym było trzech piłkarzy ŁKS-u.

• 74. min.

Lechowi jakby nie chciało się biegać. ŁKS-owi brakuje odrobinę zimnej głowy

• 72. min.

Chyba zanosi się tutaj na dogrywkę

• 72. min.

Cywka strzelił z narożnika pola karnego, ale całkiem nieźle interweniuje Budzyński

• 71. min.

Świetnie przedzierał się Kostewycz, ale zblokowane jego dośrodkowanie

• 71. min.

Łuczak opatrywany przez medyków

• 69. min.

Mamy kontrowersje, czy Rozmus zagrał ręką? Piłka się obiła, ale żeby się nie obiła, to trzeba by odciąć ręce piłkarzowi... Gramy dalej!

• 67. min.

Kujawa blisko strzelenia bramki. Piłka go szuka po prostu

• 64. min.

Można powiedzieć, że Moskal poczuł szanse. ŁKS ma nowe, świeże skrzydła

• 63. min.

Druga zmiana, schodzi Żylski, wchodzi Bryła. Trener Moskal zmienia skrzydła

• 63. min.

Kontra Lecha, Tibaaaa! Strzela jednak obok bramki!

• 63. min.

Lech Poznań przyciśnięty. Kujawa pada w polu karnym, ale nie ma karnego

• 59. min.

WIDEJKO! JAK ON TO ZEPSUŁ! Minął Putnockiego, miał pustą bramkę, ale nie dziubnął piłki! Walczył z obrońcą, ale to trzeba było strzelić

• 57. min.

Pyrdoł oddaje strzał z 17 metrów, ale zbyt długo się zbierał. Wyszło nieco pokracznie

• 57. min.

Kolejny rzut rożny dla Lecha. Goście nie są w stanie przejąć inicjatywy

• 57. min.

Zmiana w ŁKS-ie. Piotr Pyrdoł pojawia się na boisku. Schodzi z niego Jakub Kostyrka. Spełnienie regulaminu - 90 minut młodzieżowca w PP.

• 54. min.

Kapitalna akcja Jóźwiaka na lewej stronie. Lechita przejął prostopadłe podanie, nawinął obrońcę! Ale strzela obok bramki! To powinien być gol

• 52. min.

Amaral przejął bezpańską piłkę, ale za długo zbierał się do strzału na linii 16 metra. Powinien robić to szybciej

• 52. min.

Ajjj blisko teraz kilku łodzian przecięcia piłki w polu karnym Lecha. Niezłe dośrodkowanie

• 52. min.

Żółtą kartką ukarany Cywka, który faulował Kostyrkę

• 49. min.

Lech bezradnie biega z piłką. Widejko próbował indywidualnej akcji, ale jego wrzutka została zblokowana

• 49. min.

ŁKS próbował rozgrywać akcje, ale Łuczak dał się złapać na spalonym

• 47. min.

ŁKS grający rezerwowym składem wyglądał w pierwszej połowie naprawdę bardzo dobrze. Jak będzie teraz? Ruszyli atakiem pozycyjnym

Rozpoczynamy drugą połowę

• 45. min.

Piłkarze wracają na murawę

• 45. min.

Przerwa. Na razie remis w Łodzi.

• 45. min.

Mocny strzał Jóźwiaka i bardzo dobra interwencja Budzyńskiego. Coraz większa przewaga poznaniaków.

• 42. min.

Strzał Amarala, ale za lekki i spokojnie interweniował Budzyński.

• 40. min.

ŁKS znalazł się przed polem karnym Lecha. Było kilka okazji do oddania strzału, ale gospodarze zwlekali zbyt długo i stracili piłkę.

• 38. min.

Kontratak Lecha przerwany przez faul Żylskiego na Amaralu. Bez kartki jednak dla piłkarza ŁKS-u.

• 35. min.

Odważne wejście Widejki na połowę Lecha. Zawodnik ŁKS-u wykorzystał pasywną postawę defensywy Lecha, oddał strzał, ale pomylił się.

• 32. min.

Zaskakujące dośrodkowanie Gajosa, które okazało się niezłym, jednak niecelnym strzałem.

• 28. min.

Kolejna interwencja Budzyńskiego! Beznadziejny błąd w środku pola popełnił Gamrot, ale uderzenie Tiby zostało odbite!

• 28. min.

Szansa dla Lecha! Podawał Jóźwiak, strzał Gytkjaer, ale doskonale interweniował bramkarz ŁKS-u!

• 26. min.

Niezła indywidualna akcja Cywki, ale jego dośrodkowanie wybił Rozmus.

• 20. min.

Kolejne nieporozumienie gospodarzy w akcji ofensywnej. ŁKS nie ogranicza się jednak tylko do defensywy.

• 18. min.

ŁKS bardzo ładnie wyszedł spod pressingu Lecha, ale akcja zakończyła się niedokładnym podaniem pod polem karnym Lecha.

• 15. min.

Pierwsza szansa dla poznaniaków, którzy coraz mocniej naciskają na ŁKS. Uderzał - minimalnie niecelnie - Trałka.

• 10. min.

Nie zmienia się nic, Lech na razie bez bramkowej okazji. Sporo nerwów i niedokładności w zespole Ivana Djurdjevicia.

• 7. min.

Na razie dużo walki w środku pola, Lech operuje głównie długimi podaniami. Na razie nie widać żadnej różnicy między podstawowym składem 3. drużyny poprzedniego sezonu ekstraklasy, a rezerwami beniaminka 1. ligi.

• 5. min.

Ależ szansa dla ŁKS-u! Najpierw sam na sam z Putnockym był Kujawa, Słowak odbił piłkę i Kostyrka miał przed sobą pustą bramkę, ale w nią nie trafił!

• 1. min.

Gramy!

• Ciekawostka. Lech dzisiaj w absolutnie podstawowym składzie, ŁKS wystawia rezerwy.

• Skład Lecha: Putnocky - Cywka, Janicki, Goutas, Kostewycz - Trałka, Gajos, Tiba - Jóźwiak, Gytkjaer, Amaral.

• Skład ŁKS-u: Budzyński - Rozmus, Rozwandowicz, Juraszek, Widejko - Kostyrka, Gamrot - Łuczak, Kalinkowski, Żylski - Kujawa.

• Dzień dobry państwu! Zapraszamy na mecz 1/64 finału Pucharu Polski. W Łodzi pierwszoligowy ŁKS podejmie Lecha Poznań.

ŁKS Łódź
Skład: Budzyński - Rozmus, Rozwandowicz, Juraszek, Widejko - Gamrot, Łuczak, Kalinkowski - Żylski, Kujawa, Kostyrka.
Lech Poznań
Bramka: 120. Amaral Skład: Putnocky - Cywka, Janicki, Goutas, Kostewycz - Trałka, Gajos, Tiba - Jóźwiak, Gytkjaer, Amaral.