Liga Europejska. Liverpool wygrywa, Atletico w finale

Komentarze
Od?wie?
59
KONIEC MECZU! W finale Atletico zmierzy się z drużyną Fulham.

120. min. +1 Wchodzi Salvio. Minęła 120. minuta.

119. min. El Zahr udanie zacentrował, ale nikt nie wykonczył jego akcji

118. min. Gra przypomina już bardziehj dramatyczne zrywy niż jakiekolwiek składne i przemyślane poczynania. Prym wiodą rezerwowi Liverpoolu, ale nie udaje im się oddać celnego strzału.

113. min. Pacheco zastępuje Benayouna. Limit zmian w Liverpoolu wyczerpany.

110. min. Świetną szansę miał Simao Sabrosa. Widać, że gracze Atletico zachowali więcej sił w końcówce.

109. min. Kuyt próbował głową pokonać De Geę, ale piłkę ostatecznie wybili obrońcy Atletico.

106. min. Zaczyna się ostatnie piętnaście minut tego emocjonującego spotkania. Czy padną kolejne bramki?

KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI DOGRYWKI: Ależ emocje! Najpierw podwyższenie dla Liverpoolu, ale tuż przed końcem odpowiedź Forlana, która daje Atletico finał. Chyba że Liverpool odpowie w drugich 15 minutach dogrywki

105. min. De Gea nie opuści boiska na noszach. Faul Kuyta nie był złośliwy, więc kartkę otrzymuje nie Holender, a Dominguez który chciał pomścić kolegę.

103. min. Ale już zamieszanie po drugiej stronie boiska, Kuyt sfaulował De Geę.

102. min. Forlan wykonczył akcję po podaniu Reyesa, zdjął koszulkę i otrzymał żółtą kartkę.

102. min. GOOOOL!!! Tym razem Atletico, Forlan!

100. min. Jurado wkrótce po wejściu na boisko huknął, ale tuż obok prawego słupka bramki strzeżonej przez Pepe Reinę.

97. min. Za Assuncao wchodzi Jurado. A Benayoun z minuty na minutę zdaje się grać lepiej. Skąd on ma tyle energii?

94. min. Lucas Leiva znakomicie podał na lewą stronę do Benayouna, który z ostrego konta znakomitym strzałem nie daje szans bramkarzowi Atletico!

94. min. GOOOOL!!!!

91. min. Zaczynamy dogrywkę. Kto zachowa więcej sił? Obaj trenerzy mają jeszcze możliwość dokjonania zmian

KONIEC DRUGIEJ POŁOWY Po 90. minutach Liverpool prowadzi 1:0, a więc za moment piłkarze rozpocznął dogrywkę.

89. min. Osamotniony w natarciu Kuyt powstrzymany przez rywali. Zdobywca bramki Aquilani zastąpiony przez El Zhara.

86. min. Akcja Atletico kończy się niecelnym podaniem Aguero do Sabrosy. Chwilę później szansę miał Diego Forlan, ale nie doszdł po podania. Gdyby ddopadł do piłki, miałby stu procentową okazję.

82. min. Carragher powalił rywala i dostał żółtą kartkę. Chwilę wcześniej uderzał Johnson, ale efektownie przestrzelił.

79. min.

77. min. Po rożnym piłka trafiła Lucasa Leivę, bo trudno powiedzieć, żeby to on wv nią trafił. Z autu wrzucać będzie Atletico.

75. min. Przewaga wciąż po stronie Liverpoolu, ale brakuje klarownych sytuacji. Do końca meczu 15 minut. Jeśli nie padnie gol, czeka nas dogrywka.

70. min.

66. min. Kontrę zapoczątkowaną przez Mascherano kończy faul Valery na Kuycie. Żółta kartka.

65. min. Znów indywidualna próba Aguero, i znów górą Mascherano

63. min. Huknął z dystansu Kuyt, ale przy prawym słupku, gdzie piłkę wyłapał De Gea.

59. min. Gerrard wpadł w pole karne, ale ani jemu ani Benayounowi nie udaje się oddać strzału. W odpowiedzi akcja Atletico, też bez strzału. Aguero przekombinował.

55. min. Po głupiej stracie w dobrej sytuacji znalazł się Assuncao, ale przestrzelił. Diego Forlan miał pretensje do koelgi, że nie podał mu piłki w tej akcji.

52. min. W rewanżu Assuncao powala Gerrarda i także zostaje ukarany kartką.

51. min. Aquilani dostał żółtą kartkę za ciągnięcie rywala za koszulkę.

50. min. Kolejny w tym meczu rajd Babela lewą stroną, ale powstrzymany przez dwóch obrońców Atletico.

46. min. Początek drugiej połowy. Na razie obie jedenastki w niezmienionych składach.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Liverpool atakował od początku, ale dopiero na sam koniec pierwszej połowy dopiął swego. Prowadzi 1:0, co oznacza że odrobił już straty z pierwszego spotkania. Czy doczekamy się dogrywki, czy tez któryś z zespołów rozstrzygnie mecz na swoją korzyść? Przekonamy się po przerwie.

44. min. Z prawej strony dośrtodkowywał bardzo aktywny w tym spotkaniu Benayoun, a Aquilani precyzyjnym strzałem przy prawym słupku nie dał szans zasłonionemu De Gei.

44. min. GOOOOL!!Alberto Aquilani!

42. min. Pierwsza kartka. Spóźniony Gerrard sfaulował Aguero i obejrzał żółty kartonik.

40. min. Kolejna wrzutka Gerrarda, tym razem piłka wybita w pole

39. min. Szalony pressing Liverpoolu zakończył się rzutem rożnym. Uderzał Lucas Leiva, ale po głowie Antonio Lopeza piłka wychodzi poza pole gry.

36. min. Prowadzący mecz Norweg Terje Hauge pozwala na ostrą grę, nie pokazał do tej pory ani jednej karki, choć sam Parea zasługiwał na nią już conajmniej dwa razy

34. min. Znów ciągła ofensywa The Reds, Atletico wyraźnie zamknięte na własnej połowie

33. min. Perea brutalnie fauluje Babela, ale sędzia nie decyduje się na pokazanie mu żółtej kartki

31. min. Rzut wolny z prawej strony i gol? Nie! Agger strzela głową, ale był na pozycji spalonej.

25. min. Ależ akcja Liverpoolu! Gerrard wymieniał błyskawiczne podania z Mascherano, Benayounem i Kuytem, zabrakło jedynie wykończenia.

22. min.

19. min. Świetne uderzenie Raula Garcii, ale jeszcze lepsza interwencja Pepe Reiny. A wszystko przez stratę w środku boiska.

18. min. Stały fragment gry dla Atletico: po rzucie wolnym z lewej strony bramki Liverpoolu, obrońcy The Reds pewnie wybili piłkę

17. min. W drugim półfinale Fulham remisuje z HSV.

14. min. Po początkowym naporze Liverpoolu tempo ataków zmalało. Kamery pokazują Fernando Torresa, obserwującego mecz z ławki.

12. min. Wreszcie kontra Atletico, ale Simao Sabrosa nie zdołał oddać strzału po podaniu od Aguero.

10. min. Zza pola karnego uderzył Aquilani, ale w sam środek bramki, gdzie bez problemu interweniował De Gea.

7. min. Z lewej strony poszedł Ryan Babel, ograł jednego rywala, ale żaden z partnerów nie czekał na wrzuconą przez Holendra piłkę.

5. min. Gerrard rozpędził się w środku boiska ale zwieńczył akcję zbyt mocnym podaniem do Babela.

2. min. Zaraz potem dwa kolejne rzuty rożne dla gospodarzy, ale bez poważniejszego zagrożenia. Napór Liverpoolu na początlku meczu robi wrażenie

1. min. Początek meczu. Już w 11 sekundzie strzelał Benayoun, ale De Gea był na posterunku

21:04 Za moment początek spotkania