3 : 0
Komentarze
Od?wie?
17
W pierwszym spotkaniu Lille wygrało 1:0, ale na słynne Anfield koledzy Obraniaka wyszli bardzo spięci.

Liverpool od początku miał zdecydowaną przewagę. Z karnego trafił Steven Gerrard, później popisywał się już tylko Fernando Torres.

Liverpool jest w ćwierćfinale Ligi Europejskiej, Lille nie sprawiło niespodzianki, ale i tak odniosło sukces pokonując słynnego rywala w pierwszym starciu.

II połowa

90. min. Koniec. Obraniak walczył dziś najbardziej z Lille, ale i tak było to niewiele. Na koniec nasz zawodnik wymienił się koszulką z Gerrardem

89. min. I po meczu... Kuyt odzyskał piłkę przy linii bocznej, podał do Gerrarda, ten mocno uderzył, ale bramkarz zdołał odbić piłkę. We właściwym miejscu znalazł się jednak Torres i zdobył swojego drugiego gola w meczu.

83. min. Ależ huknął Kuyt, ale bramkarz Lille cudem obronił. Rafa Benitez ciągle niespokojny, pewnie wie, jakie rzeczy działy się dziś na europejskich boiskach.

73. min. Aubameyang zaraz po wejściu o mały włos nie strzelił gola. Piłka poszybowała minimalnie ponad poprzeczką bramki Liverpoolu. Lille zaczęło grać bez kompleksów.

70. min. Lille gra, jakby nie wierzyło już w nawiązanie walki. Liverpool kontroluje środek pola, częściej atakuje i lepiej się broni.

60. min. Obraniak zderzył się z Mascherano. Poturbował Argentyńczyka solidnie...

49. min. Torres w końcu trafił, obrońcy po raz kolejny zaspali. Liverpool prowadzi 2:0 i już na pewno nie będzie dogrywki.

I połowa

45. min. Sędzia skończył pierwszą połowę równo po 45 minutach. Lille trochę przestraszone atmosfery na Anfield.

40. min. Torres jest dziś w formie. Ogrywa rywali, dobrze podaje i często strzela. Przed chwilą próbował trafić główką. Po drugiej stronie kompletnie niewidoczny Obraniak.

30. min. Jak na razie przewagę mają Anglicy. Kuyt i Torres grają lekko i swobodnie. Praktycznie za każdym razem w indywidualnych pojedynkach wygrywają piłkarze Liverpoolu.

20. min. Lille trochę oszołomione magią stadionu Liverpoolu. Szkoda tego gola z karnego...

10. min. Torres ograł jak dziecko dwóch obrońców w polu karnym, ale strzał zmarnował. ?The Reds? na fali, trudno będzie ich zatrzymać.

7. min. I szybko pokazał, że nie rzuca słów na wiatr. Trema dopadła piłkarzy Lille, faulują w polu karnym, a jedenastkę na gola zamienia... oczywiście Gerrard.

5. min. Gerrard mówił przed meczem, że kto pierwszy strzeli bramkę, ten otworzy sobie drogę do awansu... nic dodać, nic ująć.