Rangersi rywalem Legii Warszawa w 4. rundzie eliminacji LE! [ZAPIS RELACJI]

3 : 1

• czwartek, 15 sierpnia 2019

Koniec meczu! Rangersi pewnie wygrywają 3:1 i awansują do 4. rundy eliminacji Ligi Europy. W niej zmirzą się z Legią Warszawa. Za tydzień mecz w stolicy Polski, za dwa tygodnie w Glasgow

• 88. min.

Ostatnie minuty meczu. Rangersi przy piłce, nic już im nie może odebrać awansu do 4. rundy eliminacji LE i dwumeczu z Legią

• 82. min.

Morelos kontuzjowany! Schodzi z boiska. Co z jego zdrowiem i czy będzi mógł zagrać z Legią? Dowiemy się pewnie niebawem

• 72. min.

Gości nabrali wiatru w żagle, ale szans na awans już nie mają. Przegrywają w dwumeczu obecnie 3:7

• 72. min.

Ładna akcja gości i gola strzela Evander

• 72. min.

Gol dla Midtjylland!

• 59. min.

Ambitni Duńczycy nie poddają się. Chcą strzelić kontaktowego gola, ale brakuje im dokładności w ataku

• 49. min.

Ojo do Morelosa i ten strzela drugiego gola!

• 49. min.

3:0 dla Rangers!

Gramy

• 45. min.

Koniec 1. połowy. Rangersi prowadzą pewnie 2:0 i zmierzają po awans do 4. rundy eliminacji LE, w której zagrają z Legią Warszawa

• 45. min.

Mocny strzał Ojo z rzutu wolnego, ale broni bramkarz gości

• 39. min.

Ojo! Tym razem to jemu podawał Morelos

• 39. min.

2:0 dla Rangersów!

• 32. min.

Kolejna akcja Morelosa, ale broni bramkarz gości

• 30. min.

Kaba przed szansą, ale okazja zmarnowana. Goście wciąż szukają wyrównania

• 28. min.

Kolejne błędy w obronie gości. Rangersi są bardzo groźni i wysoko atakują rywali z Danii. Rzut różny jednak bez zagrożenia, bo Rangersi słąbo go wykonali

• 24. min.

Duńczycy grają za wolno, by móc zaskoczyc gospodarzy. Rangersi coraz bliżej awansu do 4. rundy eliminacji i gry z Legią

• 14. min.

8 mecz w tym sezonie Morelosa - 8 bramka. Co za statystyki!

• 14. min.

Gola strzela Morelosm, a pięknie piłkę wyłożył mu Ojo

• 14. min.

1:0 dla Rangersów!

• 7. min.

Kamara ładnie zatańczył w polu karnym gości. Strzał jednak słaby

• 6. min.

Rangersi przy piłce. Starają się uspokoić mecz, bo przecież mają dobry wynik z pierwszego spotkania

• 3. min.

Pierwsza szansa gości ! Strzał Andersona minimalnie minął bramkę Rangers!

• 1. min.

Duńczycy odważnie trójką w obronie. Musza odrabiać straty z pierwszego meczu

• 1. min.

Zaczęli!

• Legia chowała się przed słońcem. Ale to Grecy byli wściekli. "Nienawidzę Atromitosu"

Legia w środę przed meczem chowała się przed słońcem, ale po meczu nikt nie musiał szukać wymówek. To Grecy byli wściekli - kopali w krzesło, bili z całej siły pięścią w blat. Ale też nie wszyscy, bo jak mówił nam jeden taksówkarz, Atromitos to klub, który tutaj, w Atenach, nie ma kibiców - spostrzeżeniami po spotkaniu Legii z Atromitosem (2:0) dzieli się Bartłomiej Kubiak ze Sport.pl.

• Legia zaś pokonała wczoraj grecki Atromitos 2:0 na wyjeździe (w pierwszym meczu 0:0) i czeka w 4. rundzie eliminacji na rywala

• W pierwszym meczu Rangersi wygrali w Danii 4:2.

Klub coraz mocniejszy po bankructwie i upokorzeniach. Rangers FC, czyli prawdopodobny rywal Legii na drodze do Ligi Europy

Jeśli w czwartek Rangersi dopełnią formalności i w III rundzie kwalifikacji Ligi Europy wygrają z Midtjylland, dwumecz z Legią Warszawa w fazie play-off będzie dla nich szansą na drugi z rzędu awans do fazy grupowej Ligi Europy. Klub z Ibrox Park, pod wodzą Stevena Gerrarda, robi kolejne kroki naprzód w drodze do odbudowy po latach finansowych problemów i gry w najniższej klasie rozgrywkowej w kraju.

• Początek spotkania o 20:45. To spotkanie 3. rundy eliminacji Ligi Europy. Zwycięzca zagra w 4. rundzie z Legią Warszawa

• Dobry wieczór! Zapraszamy na mecz Rangers - Midtjylland!

Rangers FC
Bramki: Morelos (14., 49.), Ojo (39.) Kartki: Tavernier, Kamara - żółta Skład: McGregor - Tavernier, Goldson, Katić, Flanagan - Kamara, Davis, Jack (68. Docherty) - Ojo (68. Jones), Morelos (81. Defoe), Arfield
Bramki: Evander (71.) Kartki: Nicolaisen, Scholz, Mabil, Kaba - żółta Skład: Hansen - Sviatchenko, Scholz, Nicolaisen - Cajuste (46. Mabil), Onyeka, Evander, Anderson (69. Sparv), Andersson - Wikheim, Kaba