Bezsensowny faul Wieteski, tuż przed polem karnym

• 87. min.

Dośrodkowanie w pole karne! Coleing złapał piłkę!

• 85. min.

Ten mecz mógłby już się skończyć. Legioniści grają na stojąco. Ich rywale też nie są zbyt ruchliwi

• 82. min.

Carlitos znowu faulowany

• 78. min.

Novikovas na spalonym. To nie jest jego mecz...

• 74. min.

Legioniści pozwalają rywalom pograć piłką na własnej połowie. Goście z zaproszenia korzystają, ale dość nieśmiało

• 72. min.

Agra ładnie przyjął piłkę, ale bardzo niecelnie strzelił. No, chyba że celował w obrońcę rywali

• 71. min.

Schodzi Vesović, wchodzi Jodłowiec

• 68. min.

Kolejna szansa Niezgody! Tym razem Polak trafił w bramkę, ale golkiper popisał się świetnym refleksem

• 65. min.

Piłka w kierunku Niezgody, ale napastnik nie sięgnął piłki

• 63. min.

Jarosław Niezgoda w miejsce Sandro Kulenovicia

• GOOOOOOL

62. min.

Carlitos nie trafia w piłkę, ale do niej dobiega Novikovas! Strzał Litwina zablokowany, ale Carlitos szybko się zrehabilitował i pewnym strzałem z piątego metra pokonuje bramkarza!

• 59. min.

Legia gra w przewadze, a rywale są wąsko ustawienie. Problem w tym, że dzisiaj skrzydła Legii kompletnie nie funkcjonują...

• 56. min.

Schodzi De Barr, wchodzi Velasco

• 54. min.

Agra! Ależ fatalny strzał.. Piłka trafiła w mur

• 52. min.

Carlitos faulowany tuż przed polem karny. Sanchez ukarany czerwoną kartką

• 49. min.

Carlitos strzela z ostrego kąta! I co? Poprzeczka!

Rozpoczynamy drugą połowę. Nie zaczął jej Nagry, którego zmienił Agra

• Taka jest prawda futbolu

• PRZERWA

Świetny początek pierwszej połowy w wykonaniu legionistów. Nie minął kwadrans a gospodarze prowadzili już 2:0. I nawet najwięksi fani Europa FC pewnie nie wierzą już w awans drużyny z Gibraltaru.

• 45. min.

Kulenović zarobił kopniaka w kolano. Ale Chorwat to twardy chłopak, więc po chwili wstał, a sędzia zakończył pierwszą połowę

• 42. min.

Legia kontroluje grę i momentami stara się grać naprawdę efektownie. Ale pamiętajmy, że rywale nie są zawodowcami, więc nie przesadzajmy z przesadną euforią

• 40. min.

Nagy jednak wraca do gry.

• 38. min.

Nagy prosi o interwencje medyczną. Vuković spogląda nerwowo na ławkę rezerwowych

• 35. min.

Była szansa na kolejnego gola, ale Novikovas za daleko wypuścił sobie piłkę

• 33. min.

Europa FC coraz odważniej atakuje Legię!

• 29. min.

Carlitos strzelał głową! Ale niecelnie

• 29. min.

Na boisku wiele ciekawego się nie dzieje, więc rzućmy okiem na trybuny:

• 27. min.

Ayew zagrywa do Yahai, ale legioniści wybili na rzut rożny. Korner został jednak fatalnie wykonany

• 26. min.

Czujny Majecki wyszedł z bramki i złapał piłkę

• 23. min.

Wieteska usiłował dośrodkować w pole karne, ale słowo "usiłował" jest tutaj kluczowe...

• 21. min.

Fatalny błąd bramkarza Europe FC, który chciał okiwać Carlitosa, ale o mały włos, a straciłby piłkę. Ostatecznie zdążył wybić piłkę na aut

• 19. min.

Nagy faulowany na własnej połowie

• 17. min.

Pierwsza kara indywidualna w tym meczu. Zupełnie niepotrzebny faul Remy`ego w środkowej strefie boiska

• 15. min.

Legia spokojnie wymienia podania na własnej połowie

• GOOOOOOL

12. min.

Novikovas podał piłkę do wbiegającego po skrzydle Vesovicia, a ten zagrał w pole karne! Kulenović przyjmuje piłkę i strzałem z bliskiej odległości pokonał bramkarza gości. Perfekcyjny początek meczu dla wicemistrzów Polski!

• 9. min.

Słupek! Nagy efektownie minął rywala, a potem strzelił na tzw. bliższy słupek! Niewiele brakowało!

• GOOOOOOL

6. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Remy zagrywa do Carlitosa! Hiszpan zamarkował strzał, ale chwilę później kopnął celnie z 16. metra i pokonał bramkarza! Wiemy, że nie będzie dziś dogrywki!

• 4. min.

Walker złamał akcję ze skrzydła do środa, ale stoperzy Legii oddalili zagrożenie

• 2. min.

Novikovas strzelał z dystansu, ale lepiej przemilczeć to uderzenie

• 1. min.

GRAMY!

• Wiadomo, w jakim składzie Legia Warszawa zagra z Europa FC

Wiadomo, w jakim składzie Legia Warszawa zagra z Europa FC

Po sensacyjnym remisie w pierwszym meczu z Europa FC, Legia Warszawa będzie miała w czwartek okazję do zmazania plamy i to przed własnymi kibicami. Aleksandar Vuković wybrał pierwszy skład, w którym zabrakło m.in: Jarosława Niezgody i Tomasza Jodłowca.

• - Wierzymy, że będzie dobrze ponieważ jesteśmy drużyną lepszą. Gramy u siebie, mamy doświadczenie, i dobre i złe, jeśli chodzi o grę z takimi przeciwnikami. Myślę, że to wystarczy, aby przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść Liczymy, że zagramy lepszy mecz niż przed tygodniem [...]. Chcemy od początku zaznaczyć, że gramy u siebie i dążymy do zwycięstwa. Nie jest to kwestia rywala. Grając na tym stadionie zawsze musimy wychodzić z takim podejściem - stwierdził na przedmeczowej konferencji Vuković.

• Legia Warszawa rozpoczęła walkę o fazę grupową Ligi Europy od poważnej wpadki. Przed tygodniem wicemistrz Polski bezbramkowo zremisował z gibraltarskim Europa FC, czyli przedstawicielem jednej z najniżej notowanych, europejskich lig.

• Po sensacyjnym remisie w pierwszym meczu z Europa FC, Legia Warszawa będzie miała dziś okazję do zmazania plamy i to przed własnymi kibicami. Mecz I rundy eliminacji Ligi Europy rozpocznie się o godz. 21:00.