• PILNE

120. min. + 2

Koniec meczu! Remis 2:2 sprawia, że Cracovia odpada z kwalifikacji Ligi Europy.

• 120. min. + 1

Remis! Zamieszanie w polu karnym gości, Wdowiak układał sobie piłkę, Davis próbował ją wybijać, ale trafił do własnej bramki.

Blackman ukarany żółtą kartką.

• 120. min.

Dwie minuty doliczone do drugiej części dogrywki.

• 120. min.

Zmiana w Dunajskiej Stredzie. Divković został zmieniony przez Beskorovainyiego.

• 117. min.

Abdulrahman sfaulowany w pobliżu pola karnego Cracovii.

• 116. min.

Dobra akcja Cracovii, ale piłkę po dośrodkowaniu Piszczka przejął Jedlicka.

• 115. min.

Faulowany Blackman, który leżąc na murawie skradł kilka dodatkowych sekund.

• 113. min.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłka spadła pod nogi Jablonsky'ego, który znacznie się pomylił przy próbie strzału.

• 112. min.

Wdowiak oddał strzał sprzed pola karnego, ale minimalnie nad poprzeczką.

• 112. min.

Abdulrahman złapany na pozycji spalonej.

• 110. min.

Cracovia próbuje, jednak dotychczas odbija się od muru, który ustawili obrońcy Dunajskiej Stredy.

• 108. min.

Zmiana także w Dunajskiej Stredzie. Abdulrahman wszedł w miejsce Kalmara.

• 108. min.

Dobra akcja Cracovii, ale Dimun nie trafił czysto w piłkę i piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

• 106. min.

Zmiana w Cracovii. Cecarić został zmieniony przez Rubio.

• PILNE

106. min.

Wracamy do gry!

• PILNE

105. min. + 2

Koniec pierwszej części dogrywki. Piłkarze Cracovii mają jeszcze 15 minut, aby odrobić straty, jeśli chcą myśleć o awansie do II rundy kwalifikacji Ligi Europy.

• 105. min. + 1

Piłkarze Cracovii domagali się rzutu karnego, ale sędzia pozostał niewzruszony.

• 105. min.

Dwie minuty zostały doliczone do pierwszej części dogrywki.

• 105. min.

Doskonałą okazję miał van Amersfoort, ale spudłował po strzale głową.

• 105. min.

Posypały się żółte kartki. Najpierw otrzymał ją jeden z rezerwowych piłkarzy Dunajskiej Stredy, potem Kalmar.

• 104. min.

Długa piłka, ale zbyt długa i przejął ją Jedlicka.

• 103. min.

Przerwa w grze. Na murawie leży Kruzliak.

• 102. min.

Connor oddał strzał na bramkę Cracovii, ale piłka trafiła tylko w boczną siatkę.

• 100. min.

Dośrodkowanie w pole karne, ale faulują piłkarze Cracovii. Od rzutu wolnego rozpocznie Jedlicka.

• 99. min.

Kolejna akcja Cracovii, zamieszanie w polu karnym, ale ostatecznie obrońcy Dunajskiej Stredy zdołali wybić piłkę na rzut rożny.

• 98. min.

Vida wchodzi w miejsce Ramireza.

• 97. min.

Blackman fauluje przy linii bocznej. Okazja dla Cracovii z rzutu wolnego.

• 95. min.

Szybko próbowała odpowiedzieć Cracovia, ale van Amersfoort trafił jedynie w poprzeczkę.

• 94. min.

Fatalny błąd Helika! Obrońca Cracovii zbyt długo zwlekał z podaniem, Ramirez znalazł się w sytuacji sam na sam z Peskoviciem i skierował piłkę do bramki.

• 92. min.

Rzut rożny dla Dunajskiej Stredy, ale obrońcy Cracovii wybili piłkę z pola karnego.

• 91. min.

Rozpoczęła się dogrywka.

Trwała w przerwie mobilizacja obydwu drużyn. Za moment piłkarze wrócą do gry.

• 90. min. + 3

Koniec drugiej połowy. Po krótkiej przerwie rozpocznie się dogrywka.

Obrońcy gości wybijają piłkę na aut.

• 90. min. + 2

Hanca faulowany przez Davisa, który otrzymuje żółtą kartkę.

• 90. min. + 1

Kalmar oddał strzał na bramkę Cracovii, ale niewiele zabrakło.

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• 88. min.

Cecarić na pozycji spalonej.

• 87. min.

Hanca oddał strzał na bramkę, ale niecelny.

• 86. min.

Po raz kolejny próbował Kalmar. Jeszcze raz piłkę łapie Pesković.

• 83. min.

Akcja gospodarzy. Gol oddał sprzed pola karnego, ale trafił w partnera z zespołu. Zmiana w Cracovii. Wdowiak wchodzi w miejsce Lopesa.

• 81. min.

Jeszcze raz Divković, który jednym zwodem minął obrońców, ale kapitalnie broni Pesković.

• 80. min.

Divković otrzymał kapitalne podanie za plecy obrońców, ale Pesković znakomicie broni, ratując kolejny raz Cracovię przed stratą gola.

• 78. min.

Strzał Kalmara sprzed pola karnego, ale Pesković na raty chwyta piłkę.

• 75. min.

Kolejna wrzutka z prawej strony. Tym razem wybili piłkę obrońcy Dunajskiej Stredy.

• 73. min.

Jeszcze jedno dośrodkowanie van Amersfoorta, ale tym razem pewnie łapie piłkę Jedlicka.

• 72. min.

Pierwsza zmiana w Cracovii. Dąbrowski został zmieniony przez Dimuna.

• 71. min.

Rajd van Amersfoorta prawym skrzydłem, ale jego dośrodkowanie minęło wszystkich piłkarzy obecnych w polu karnym.

• 71. min.

Strzał van Amersfoorta, ale piłka trafia jedynie w poprzeczkę.

• 70. min.

Szybki atak Cracovii i wywalczony rzut rożny.

• 70. min.

Faulowany van Amersfoort przy wyprowadzaniu ataku Cracovii.

• 68. min.

Wydawało się, że w znakomitej okazji znajdzie się Lopes, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną napastnika Cracovii.

• 66. min.

Kolejna akcja Cracovii, jednak znowu piłkarze Michała Probierza tracą piłkę w środku pola. Długie zagranie pod pole karne Cracovii, ale Ramirez fauluje.

• 64. min.

Przerwa w grze. Gol potrzebował pomocy medycznej. Wygląda jednak, że choć został zniesiony na noszach, będzie mógł kontynuować grę.

• 62. min.

Cecarić w pojedynku biegowym z obrońcą Dunajskiej Stredy. Piłkarz Cracovii jednak fauluje Kostrnę.

• 61. min.

Krótkie rozegranie rzutu wolnego, złe dośrodkowanie i kontra rywali. Szczęśliwie jednak piłkarze Cracovii zdołali wybić piłkę na rzut rożny.

• 60. min.

Po raz kolejny faulowany był Diego. Sędzia tym razem nie pokazał jednak kartki.

• 59. min.

Dwa spalone piłkarzy Cracovii odgwizdane przez sędziego.

• 57. min.

Krótki wrzut z autu, dośrodkowanie w pole karne, Helik uderzał głową, ale prosto w Jedlickę.

• 57. min.

Piłkarze Cracovii wywalczyli aut w pobliżu pola karnego Dunajskiej Stredy.

• 55. min.

Przerwa w grze. Na boisku leży Kalmar.

• 55. min.

Tym razem zdołała dośrodkować piłkę w pole karne Dunajskiej Stredy, jednak niedokładne zgranie i pewnie złapał piłkę Jedlicka.

• 54. min.

Cracovia wychodzi z kolejnymi atakami, jednak bardzo szybko traci piłki.

• 52. min.

Próba długiego podania, ale Jablonsky skutecznie zatrzymał napastnika rywali. Od bramki zacznie Cracovia.

• 51. min.

Szybka akcja Dunajskiej Stredy, Divković dostał znakomite podanie od Kalmara i oddał strzał na bramkę, ale fenomenalnie broni Pesković.

• 50. min.

Dośrodkowanie w pole karne Dunajskiej Stredy, ale Satka pewnie wybija piłkę.

• 49. min.

Faulowany Lopes w środku pola.

• 47. min.

Błąd obrony i remis! Dośrodkowanie w pole karne Cracovii, zza pleców obrońców nabiegł na piłkę Connor i skierował ją do bramki obok bezradnego Peskovicia.

• PILNE

46. min.

• Cracovia prowadzi 1:0 po bramce Lopesa z 2. minuty spotkania. Jeśli utrzyma taki wynik do końca, awansuje do II rundy kwalifikacji Ligi Europy.

• PILNE

45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy.

• 45. min. + 2

Jeszcze jedna próba Cracovii. Kilka podań w polu karnym, podanie do Gola, ale piłkarz gospodarzy nie zdołał opanować piłki.

• 45. min.

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy meczu.

• 43. min.

Dośrodkowanie w pole karne, strzał głową, ale Pesković bez trudu łapie piłkę.

• 42. min.

Rzut wolny dla Dunajskiej Stredy w pobliżu pola karnego Cracovii.

• 39. min.

Rzut rożny. Dośrodkowanie w pole karne, van Amersfoot oddał strzał, ale wysoko ponad poprzeczką.

• 39. min.

Kolejna akcja Cracovii, Gol wystawił piłkę Hance, ale Jedlicka znakomicie broni jego strzał.

• 38. min.

Dośrodkowanie w pole karne Dunajskiej Stredy, ale Jedlicka pewnie łapie piłkę.

• 37. min.

Wydawało się, że faulowany w pobliżu polu karnego Cracovii był Kalmar, jednak zdaniem sędziego Węgier zbyt szybko złapał piłkę w ręce.

• 36. min.

Zagranie w pole karne Cracovii, ale piłkarze drużyny Michała Probierza wybijają piłkę.

• 34. min.

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii, Kalmar fauluje Jablonsky'ego. Węgier nie mógł pogodzić się z decyzją sędziego, jednak po chwili rozmowy z arbitrem skończył dyskusję.

• 33. min.

Cecarić uderzał głową, jednak piłka minęła bramkę Dunajskiej Stredy.

• 32. min.

Atak Dunajskiej Stredy. Obrońcy Cracovii wybijają piłkę z pola karnego, po czym sfaulowany został Hanca.

• 30. min.

Cracovia próbowała zbudować atak, jednak w prosty sposób straciła piłkę.

• 29. min.

Strzał z dystansu. Piłka jednak znacznie minęła bramkę Peskovicia.

• 28. min.

Dunajska Streda buduje atak na połowie Cracovii.

• 26. min.

Obrońcy Cracovii przerywają kolejny atak rywali. Trzeba pochwalić linię defensywną za pierwsze 25 minut meczu.

• 24. min.

Pierwsza zmiana w Dunajskiej Stredzie. Cmelik zszedł z boiska, w jego miejsce wszedł Blackman.

• 22. min.

Pesković znakomicie broni strzał sprzed pola karnego.

• 21. min.

Dunajska Streda próbuje budować kolejne ataki. Obrońcy Cracovii na razie skutecznie wybijają piłkę na aut.

• 19. min.

Kolejny faul piłkarzy Dunajskiej Stredy. Tym razem faulowany był Cecarić przy wyprowadzaniu ataku Cracovii.

• 16. min.

Cecarić przejął piłkę w środku pola, ruszył w kierunku pola karnego rywali, oddał strzał, jednak został on zablokowany przez obrońców.

• 14. min.

Kolejna żółta kartka. Kostma ukarany za faul na Diego z lewej strony boiska.

• 13. min.

Okazja dla Dunajskiej Stredy. Strzał sprzed pola karnego został jednak zablokowany przez obrońców Cracovii.

• 12. min.

Kolejne długie zagranie w kierunku Lopesa, ale napastnik Cracovii nie sięgnął piłki.

• 12. min.

Dośrodkowanie w pole karne, strzał na bramkę Jedlicki minimalnie niecelny.

• 11. min.

Kolejny faul w środku pola. Cracovia rozpoczyna od rzutu wolnego na połowie rywala.

• 9. min.

Davis strzelał z rzutu wolnego, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką Cracovii.

• 8. min.

Atak piłkarzy Dunajskiej Stredy, obrońcy wybijają piłkę z pola karnego. Jablonsky fauluje jednak przed "szesnastką" i sędzia pokazuje mu żółtą kartkę.

• 6. min.

Cmelik został ukarany żółtą kartką.

• 5. min.

Janusz Gol oddaje strzał sprzed pola karnego. Minimalnie niecelny.

• 4. min.

Faulowany w środku pola Diego. Od rzutu wolnego rozpocznie Cracovia.

• 2. min.

Pierwsza akcja Cracovii i gol! Szybki atak, długie podanie w stronę Lopesa, który przyjął piłkę klatką piersiową, uderzył z powietrza przy słupku nie dając szans bramkarzowi rywali. Znakomity początek spotkania!

• 1. min.

Pierwszy atak gości, ale obrońcy Cracovii wybijają piłkę.

• PILNE

1. min.

Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

• Obydwa zespoły już na murawie. Za chwilę początek meczu.

• Początek spotkania o godz. 19:00.

• Cracovia, jeśli awansuje do II rundy kwalifikacji Ligi Europy, zmierzy się w z Atromitosem Ateny (Grecja).

• Niezły wynik i trochę słabsza gra. Cracovię przed rewanżem z DAC czeka sporo pracy

Zamiast "piłki na aferę", atak budowany od tyłu. W ten sposób chcą grać w Dunajskiej Stredzie i właśnie to sprawiło "Pasom" największe problemy. Bo chociaż remis 1:1 daje nadzieje na awans, to trzeba dołożyć coś więcej niż tylko szczęście i dobrze zorganizowany pressing.

• W pierwszym spotkaniu padł remis 1-1, który był wynikiem korzystnym dla zespołu Michała Probierza.

• Dzień dobry! Zapraszamy na relację z rewanżowego meczu I rundy kwalifikacji piłkarskiej Ligi Europy. Cracovia podejmuje na własnym stadionie Dunajską Stredę.

Cracovia
Bramki: Lopes (2.) Kartki: Jablonsky - żółta Skład: Pesković - Rapa, Helik, Jablonsky, Diego - Hanca (95. Piszczek), Dąbrowski (72. Dimun), Gol, Cecaric - Lopes (84. Wdowiak), van Amersfoort
Bramki: Connor (47.), Ramirez (94.) Kartki: Cmelik, Kostma, Davis, Kalmar - żółte Skład: Jedlicka - Kostrna, Satka, Kruzliak, Davis - Vida - Cmelik (25. Blackman), Connor, Kalmar, Divkovic - Ramirez (98. Vida)