1 : 1

• czwartek, 11 lipca 2019
  • 90. min. + 4

Dziękujemy za relację!

Cracovia sprawiła niespodziankę w el. Ligi Europy. Korzystny wynik przed rewanżem

Cracovia sprawiła niespodziankę i zremisowała na wyjeździe z DAC Dunajska Stredą 1:1 w meczu I rundy eliminacji piłkarskiej Ligi Europy. Jedyna bramka dla krakowskiego zespołu padła po samobójczym trafieniu Kruzliaka. Rewanż 18 lipca w Krakowie.

• PILNE

90. min. + 4

Koniec meczu! Cracovia remisuje 1:1 na wyjeździe z Dunajską Stredą.

Kapitalna interwencja Peskovicia ratuje Cracovię!

• 90. min. + 3

Dośrodkowanie w pole karne Dunajskiej Stredy, ale Jedlicka świetni broni strzał głową.

Cztery minuty doliczone do drugiej połowy spotkania.

• 87. min.

Kalmar uderzył z rzutu wolnego, ale wysoko nad poprzeczką.

• 84. min.

Blackman wbiegł z piłką w pole karne Cracovii, jednak strzelił ponad poprzeczką.

• 83. min.

Szansa Cracovii, jednak Dąbrowski uderzył bardzo niecelnie.

• 80. min.

Piłkarz Cracovii opuścił boisko, ale powinien za chwilę na nie powrócić.

• 79. min.

Na murawie leży Michał Helik, który potrzebuje pomocy medycznej po kopnięciu w nos przez jednego z rywali.

• 78. min.

Mnóstwo szczęścia miała Cracovia! Dobre zagranie z prawej strony boiska, ale obrońcy w ostatniej chwili wybili piłkę.

• 77. min.

Cracovia zdecydowanie stara się utrzymać korzystny wynik, atakując przy użyciu możliwie najmniejszej ilości piłkarzy.

• 75. min.

Van Amersfoort oddał strzał z pola karnego, ale daleko obok słupka bramki Jedlicki.

• 73. min.

Szybka akcja Cracovii. Lopes oddaje strzał, ale prosto w Jedlickę, który bez trudu broni.

• 70. min.

Cmelik uderzył na bramkę Peskovicia, jednak zbyt słabo, aby zaskoczyć bramkarza Cracovii.

• 68. min.

Kostrna potrzebował pomocy medycznej, jednak wrócił już do gry.

• 66. min.

Piłka wpadła do bramki Dunajskiej Stredy, jednak po gwizdku sędziego, który odgwizdał pozycję spaloną.

• 63. min.

Zdecydowanie spadło tempo tego spotkania. Żadna ze stron nie jest w stanie stworzyć realnego zagrożenia pod bramką rywala.

• 60. min.

Cracovia wychodziła z akcją prawym skrzydłem, jednak Kostrna skutecznie powstrzymał polski zespół. Od bramki zacznie Jedlicka.

• 58. min.

W ostatnich minutach zdecydowanie przeważają piłkarze Dunajskiej Stredy. Obrońcy Cracovii na razie nie pozwalają im jednak na oddanie strzału na bramkę Peskovicia.

• 55. min.

Szansa Cracovii, ale Jedlicka chwycił pewnie piłkę.

• 53. min.

Jeszcze jedna okazja Dunajskiej Stredy. Kalmar został jednak zablokowany.

• 49. min.

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii, jednak faulowany był jeden z obrońców "Pasów".

Gramy!

• 45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy! Niewiele się dzieje w spotkaniu, w którym do przerwy Cracovia remisuje na wyjeździe 1:1 z Dunajską Stredą.

• 45. min.

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

• 44. min.

Dunajska Streda wyrównuje! Spore zamieszanie w polu karnym, piłka spadła pod nogi Divkovicia, który skierował ją do bramki.

• 41. min.

Kuriozalna bramka dla Cracovii! Van Amersfoort uderzył zewnętrznym podbiciem, piłka zapewne nie zmierzała nawet w kierunku bramki, ale odbiła się od jednego z obrońców, myląc zdezorientowanego bramkarza rywali.

• 40. min.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, strzał głową, ale wysoko ponad bramką.

• 39. min.

Świetna okazja "Pasów"! W sytuacji sam na sam znalazł się Lopes, jednak uderzył prosto w Jedlickę.

• 38. min.

Świetna akcja Cracovii, kilka szybkich podań i Dąbrowski stanął w pozycji sam na sam z bramkarzem, jednak Jedlicka kapitalnie broni.

• 36. min.

Ogromne zamieszanie w polu karnym Cracovii, ale szczęśliwie udało się obrońcom wybić piłkę na rzut rożny.

• 34. min.

Cmelik podniósł się już z murawy i wrócił do gry. Piłkarze Cracovii rozpoczynają rozegranie akcji od podań na własnej połowie.

• 33. min.

Kolejna przerwa w grze. Na murawie leży Cmelik.

• 30. min.

Po starciu z bramkarzem leżał na boisku Kostrna, ale wrócił już do gry.

• 28. min.

Świetna okazja Cracovii! Jeszcze jeden długi wyrzut z autu, ale piłka po strzale Pestki uderzyła jedynie w poprzeczkę.

• 28. min.

Długi wrzut piłki z autu, ale Cmelik skutecznie wybija piłkę.

• 27. min.

Akcja Cracovii, ale Cmelik wybija piłkę na aut.

• 25. min.

Kolejna akcja Dunajskiej Stredy, ale strzał po raz kolejny był bardzo niecelny.

• 22. min.

Rzut wolny dla Cracovii na połowie rywala.

• 20. min.

Strzał z dystansu Cmelika. Od bramki rozpocznie Pesković, bo uderzenie było bardzo niecelne.

• 17. min.

Wrzutka w pole karne Cracovii, ale Pesković pewnie chwyta piłkę.

• 14. min.

Dobre rozegranie piłki przez piłkarzy Dunajskiej Stredy, dośrodkowanie w pole karne, ale obrońcy Cracovii wybijają na rzut rożny.

• 11. min.

Pestka otrzymał żółtą kartkę za faul.

• 11. min.

Strzał z dystansu, ale piłka po uderzeniu piłkarza Cracovii poleciała wysoko nad bramką.

• 9. min.

Pierwsza groźna sytuacji gospodarzy, strzał z pola karnego, ale Pesković bardzo dobrze interweniuje.

• 5. min.

Piłkarze Cracovii domagali się odgwizdania rzutu karnego za zagranie piłki ręką, ale sędzia był innego zdania.

• 3. min.

Cracovia spokojnie rozgrywka piłkę na własnej połowie.

• 1. min.

Pierwsza akcja piłkarzy Cracovii, ale obrońcy rywali wybijają piłkę.

• PILNE

1. min.

Gramy!

• Viktor Orban wspiera klub na... Słowacji. I teraz stanął na drodze naszej Cracovii

Jedni mówią, że właśnie tam zaczyna się węgierski nacjonalizm. Inni dodają, że fala "hungarofobii" na Słowacji przybiera na sile za każdym razem, kiedy na stadionie śpiewane są hymn i pieśni Madziarów. A tymczasem Viktor Orban po cichu zasiada na trybunach, patrząc jak rozwija się - poniekąd - jego dzieło. Cracovia zmierzy się z Dunajską Stredą w 1. rundzie eliminacji do LE.

• Dzień dobry! Zapraszamy na relację z meczu I rundy el. Ligi Europy między Cracovią a Dunajską Stredą.

1
Bramki: Divković (44.) Kartki: Kruzliak, Davis - żółte Skład: Jedlicka - Kostrna, Satka, Kruzliak, Davis (60. Blackman) - M. Vida - Cmelik (76. Ramirez Matheus), Oravec, Kalmar, K. Vida (70. Abdulrahman) - Divković
Cracovia
Bramki: Kruzliak (40. - sam.) Skład: Pesković - Rapa, Helik, Datković, Pestka (46. Diego) - Hanca, Gol, Dąbrowski (84. Dimun), Cecarić (62. Wdowiak) - van Amersfoort, Guimaraes Lopes