Legia Warszawa kompromituje się w Lidze Europy. Remis z drużyną z Gibraltaru! [ZAPIS RELACJI]]

0 : 0

• czwartek, 11 lipca 2019
  • 92. min.

W drugim meczu Cracovia sprawiła niespodziankę, bo wywozi remis ze Stredy

Cracovia sprawiła niespodziankę w el. Ligi Europy. Korzystny wynik przed rewanżem

Cracovia sprawiła niespodziankę i zremisowała na wyjeździe z DAC Dunajska Stredą 1:1 w meczu I rundy eliminacji piłkarskiej Ligi Europy. Jedyna bramka dla krakowskiego zespołu padła po samobójczym trafieniu Kruzliaka. Rewanż 18 lipca w Krakowie.

• 92. min.

Legia Warszawa po fatalnym meczu zremisowała z gibraltarskim Europa FC 0:0. Nie wynik w tym meczu jest najważniejszy, bo Legia była po prostu słabsza od europejskiego outsidera i to Europa FC miała lepsze sytuacje na strzelenie bramki i było to też ich po prostu więcej.

• 92. min.

Koniec meczu! Kompromitacja Legii Warszawa!

• 92. min.

Znowu blisko akcji 1 na 1 Europa, ale jednak spalony!

• 92. min.

Alez blisko gola Europa FC!

• 88. min.

Doliczony czas!

• 88. min.

Kontra Legii 2 na 1, ale zepsuli to Wojskowi

• 85. min.

Vesović strzela nad bramką!

• 83. min.

Legia od kilku minut w ataku pozycyjnym

• 81. min.

Schodzi z boiska Velsaco Salazar, w jego miejsce Suarez Arbelo.

• 78. min.

Piłka znowu w bramce Europa FC! Ale drugi raz sędzia słusznie dopatrzył się spalonego

• 77. min.

Zmiana w zespole Legii. Salvador Agra zastępuje Dominika Nagya

• 75. min.

Szybka gra z pierwszej piłki, technika, wybieganie, pomysł na grę. Europa FC na tle Legii wyglada naprawdę dobrze

• 72. min.

Problemy Legii! Ależ pograli piłkarze z Gibraltaru. Mało brakowało, a byłoby źle

• 72. min.

Coleing łapie na raty po dośrodkowaniu z wolnego

• 69. min.

Novikovas faulowany na prawym skrzydle.

• 69. min.

Ajjjj kolejna świetna akcja Europa FC! I znowu strzał, który nieznacznie minął bramkę Majeckiego

• 65. min.

Aj groźna okazja po strzale głową jednego z graczy Europa FC. Strzał tuż nad bramką.

• 63. min.

Velasco Salazar zostaje ukarany żółtą kartką.

• 62. min.

Piłka w bramce rywali Legii, ale Kulenowić był na spalonym

• 59. min.

Taaaaaaaak blisko gola Legia!!! Strzał tuż obok bramki. Carlitos powinien to wykorzystać

• 56. min.

Legia wreszcie przeważa, Europa FC zepchnięta do defensywy

• 53. min.

Ajj Legia blisko gola! Piłka przelatuje obok bramki. Kulenović był o krok od gola!

• 52. min.

Legioniści wracają do gry

• 49. min.

Dwóch piłkarzy leży na murawie

• 49. min.

Dośrodkowanie Gvilii e stronę Remy'ego. Strzał jednak za słaby. Zdecydowanie za słaby

Carlitos starał się zaskoczyć rywala uderzeniem z daleka. Spokojnie broni jednak bramkarz

• 45. min.

Rozpoczynamy drugą połowę meczu.

• 45. min.

Co tu dużo mówić. Fatalne pierwsze 45 minut.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy

• 43. min.

Legia ruszyła z szybką kontrą, ale piłkarz Legii poślizgnął się

• 43. min.

Jeden piłkarz Legii opatrywany na murawie. Nie wygląda to dobrze

• 42. min.

Legia nie potrafi niestety wymienić trzech, czterech celnych i szybkich podań

• 40. min.

Cracovia niestety już remisuje w Słowacji. Tylko 4 minuty cieszyli się prowadzeniem gracze Probierza

• 39. min.

Pozytyw jest taki, że Europa FC też przestała zagrażać Legii.

• 37. min.

Legia nie jest w stanie stworzyć groźnej sytuacji.

• 35. min.

Tymczasem Cracovia prowadzi w Słowacji po samobójczym golu

• 33. min.

Kolejny rożna dla Legii

• 30. min.

Gwilia dośrodkował z rzutu rożnego, ale bardzo niecelnie

• 30. min.

Legia stara się opanować sytuację, ale zatrzymują się mniej więcej 25 metrów od bramki rywali

• 27. min.

Europa coraz bliżej bramki. Legia czasami się odgryza, ale drużyna z Gibraltaru każda akcję kończy strzałem. Przed chwilą bardzo niecelnym

• 23. min.

Piłka w pole karne Europy, ale pewnie broni bramkarz

• 21. min.

Katastrofa blisko! Majecki ratuje Legię po kapitalnym strzale z dystansu

• 21. min.

Gwilia oddaje strzał! Z dużymi problemami bramkarz gospodarzy. Łapie jednak piłkę

• 19. min.

Jeden z piłkarzy Europa FC właśnie chciał założyć siatkę w polu karnym Legii.. Prawie mu się udało

• 17. min.

Teraz dośrodkowanie od Novikovasa, ale Sanogo nie dochodzi do strzału

• 17. min.

To niesamowite. Drużyna z Gibraltaru klepie podania z pierwszej piłki w strefie obronnej Legii Warszawa. Wojskowi musza się obudzić, bo popełniają za dużo prostych błędów.

• 14. min.

Kolejna akcja Europa FC. Legia blisko zaskoczenia z kontry

• 12. min.

Za bramką Europa FC startuje właśnie samolot. Na boisku nie dzieje się nic ciekawszego

• 9. min.

Ależ zabawił się z rywalem Gwilia! Legia będzie miała rzut rożny.

• 7. min.

Dośrodkowanie Europy z rzutu rożnego i piłka w rękach Majeckiego.

• 7. min.

Mocne dośrodkowanie w pole karne Legii Warszawa, ale obrońcy Legii wybijają.

• 5. min.

Praktycznie nic nie dzieje się na boisku. Drużyna gospodarzy gra zaskakująco dobrze.

• 4. min.

Świetne przyjęcie Carlitosa, ale Legia nie wykorzystała jeden z pierwszych okazji na zaskoczenie rywala.

• 3. min.

Kolejna strata Legionistów. Jeden z zawodników z Gibraltaru oddaje strzał, ale nad bramką

• 1. min.

Fatalna strata jednego z Legionistów na środku boiska. Mogło się to źle skończyć.

• 1. min.

Zaczynamy mecz!

• Piłkarze Legii Warszawa wychodzą na murawę

• Skład Legii wygląda tak:

• W czwartek o godzinie 20:30 Legia Warszawa rozegra pierwszy oficjalny mecz w nowym sezonie. Będzie to spotkanie I rundy eliminacji Ligi Europy z Europa FC i odbędzie się na Victoria Stadium w Gibraltarze.