Liga Europy. Napoli przegrało z Arsenalem u siebie i odpadło z Ligi Europy. Słaby mecz Milika i Zielińskiego [ZAPIS MULTIRELACJI]

0 : 1

• czwartek, 18 kwietnia 2019
  • 90. min. + 3

Dziękujemy za uwagę

Porażka Napoli oznacza, że nie ma już polskich piłkarzy w tym sezonie europejskich pucharów.

W drugim półfinale LE zagrają Chelsea (wygrała dziś 4:3 ze Slavią) i Eintracht, który odrobił straty z Lizbony i wygrał 2:0

Koniec! Ten mecz skończył się praktycznie po bramce Arsenalu. Potem Napoli próbowało, ale nie miało pomysłu. Arsenal w półfinale, w którym zagra z Valencią. "Nietoperze" wyeliminowały Villarreal, wygrywając dziś 2:0

Sędzia doliczył 3 minuty.

• 88. min.

Akcja Fabiana Ruiza symbolem tego dwumeczu. Kiwał, kiwał, aż w końcu wpadł na obrońcę Arsenalu i mamy wolny dla gości. Napoli nie ma pomysłu na grę

• 80. min.

Monreal bliski samobója! Broni jednak bramkarz Arsenalu

• 73. min.

Fatalny kiks Milika! Była świetna okazja na gola, ale tuż przed bramką Milik nie trafił w piłkę!

• 71. min.

Minuty mijają, a Napoli bije głową w mur. Szanse na awans gospodarzy są już praktycznie iluzoryczne

• 67. min.

Kolejna dobra okazja Milika. Tyłem do bramki przyjął piłkę, obrócił się, ale przyblokowany. Nie ma gola

• 58. min.

Mogło byc 2:0 dla gości, ale broni Meret!

• 55. min.

Piłka w siatce Arsenalu, ale znów spalony. Napoli nie ma pomysłu jak zagrozić Arsenalowi

• 51. min.

Co się dzieje w Londynie! Chelsea prowadzi już tylko 4:3! Czesi znów strzelają! Znowu Sevcik! Jeszcze dwa gole i Czesi awansują do półfinału

Napoli ryzykuje, zagra "trójką" z tyłu w drugiej połowie

Wracamy do gry!

• 45. min. + 4

Napoli
Kartki: Insigne, Callejon - żółta Skład: Meret - Maksimović (46. Mertens), Chiriches, Koulibaly, Ghoulam (71. Rui) - Callejon, Allan, Ruiz, Zieliński - Milik, Insigne (60. Younes)
Arsenal
Bramki: Lacazette (36.) Kartki: Cech - żółta Skład: Cech - Papastathopoulos, Koscielny, Monreal - Maitland-Niles, Torreira, Xhaka (61. Elneny), Kolasinac - Ramsey (34. Mchitarian) - Lacazette (68. Iwobi), Aubameyang