Liga Europy. Napoli wygrało z Red Bullem. Gol Milika! [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

3 : 0

• czwartek, 07 marca 2019
  • KONIEC

Koniec spotkania! Napoli wygrywa z Red Bullem Salzburg 3:0! Pierwszego gola zdobył Arkadiusz Milik! Napastnik reprezentacji Polski zagrał 81 minut. Drugi z Polaków Piotr Zieliński zaliczył bezbarwny występ i zszedł z boiska w 66. minucie.

Gulbrandsen przed doskonałą okazją! Mocne uderzenie po ziemi w długi róg, ale kapitalnie interweniuje Alex Meret!

• 86. min.

Diawara otrzymuje żółtą kartkę, trzy minuty wcześniej ukarany został również Maksimović.

• 82. min.

Ależ teraz przycisnął Salzburg. Gulbrandsen sprytnym zwodem minął Koulibaly'ego i wystarczyło, by oddał strzał przy słupku. Napastnik gości z siedmiu metrów trafił jednak prosto w Mereta, który z problemami wybronił ten strzał.

• 81. min.

Z boiska schodzi strzelec pierwszego gola Arkadiusz Milik. W jego miesce na boisku pojawił się Ounas.

• 75. min.

Arkadiusz Milik bardzo bliski zdobycia drugiego gola! Polak dostał piłkę ze środka pola. W sytuacji sam na sam z Walke był daleko od piłki, ale zdołał czubkiem buta uderzyć na bramkę. Piłka kilkadziesiąt centymetrów minęła słupek.

• 72. min.

Lorenzo Insigne wchodzi za Driesa Mertensa.

• 68. min.

Powinno być 4:0! Po dośrodkowaniu Milika Callejon uderza obok bramkarza. W ostatniej chwili piłkę z linii bramkowej wybija obrońca Red Bulla.

• 66. min.

Koniec meczu dla Piotra Zielińskiego. Polak zostaje zmieniony przez Diawarę.

• 62. min.

Podwójna zmiana w zespole Red Bulla. Mwepu wchodzi za Junuzovicia, a Gulbrandsen za Dakę.

• 60. min.

W odpowiedzi goście. Mocne uderzenie z 30. metra Junuzovicia. Meret opuszkami palców wybija piłkę na rzut rożny.

• GOOOOOOL

58. min.

GOOOL!!! NAPOLI PROWADZI 3:0!!! ONGUENE PAKUJE SZCZUPAKIEM PIŁKĘ DO WŁASNEJ BRAMKI! PIĘKNY SAMOBÓJ!

• 55. min.

Do rzutu wolnego podeszli Mertens i Milik. Strzelał Belg, ale uderzył bardzo wysoko nad poprzeczką.

• 54. min.

Schlager fauluje Arkadiusza Milika i otrzymuje żółtą kartkę.

• 52. min.

Kapitalne zgranie głową Milika na wolne pole do Mertensa. Belg wyszedł sam na sam z bramkarzem Red Bulla i uderzył bardzo mocno. Walke instynktownie wybił piłkę nad bramkę.

Napoli
Bramki: Milik (10.), Ruiz (18.), Onguene (58. - sam.) Kartki: Koulibaly, Maksimović, Ounas - żółta Skład: Meret - Hysaj, Maksimović, Koulibaly, Rui - Callejon, Allan, Ruiz, Zieliński (66. Diawara) - Milik (81. Ounas), Mertens
Kartki: Schlager - żółta Skład: Walke - Lainer, Ramalho, Onguene, Ulmer - Schlager, Wolf, Samassekouo, Junuzović (62. Mwepu) - Daka (62. Gulbrandsen), Dabbur (75. Minamino)