Liga Europy. Dinamo pokonało Benfikę! Dobry mecz Damiana Kądziora [ZAPIS RELACJI]

1 : 0

• czwartek, 07 marca 2019

W ekipie z Kijowa na prawej obronie zobaczymy Tomasza Kędziorę.

W drużynie z Neapolu w pierwszym składzie mecz rozpoczną obaj Polacy: Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik.

Zapraszamy na trzy ostatnie dzisiejsze mecze Ligi Europy: Napoli - Red Bull Salzburg, Chelsea - Dynamo Kijów i Valencia - FK Krasnodar.

Zakończyły się wszystkie mecze 1/8 Ligi Europy rozgrywane od 18:55:

Dinamo - Benfika 1:0

Rennes - Arsenal 3:1

Eintracht - Inter 0:0

Sevilla - Slavia 2:2

Zenit - Villarreal 1:3

Koniec meczu w Zagrzebiu! Dinamo wygrało 1:0 z Benfiką.

• 83. min.

Damian Kądzior schodzi z boiska. 83 minuty na dobrym poziomie. Za niego Situm, który niedawno występował w Lechu.

• 79. min.

Kolejna świetna akcja Kądziora, ale koledzy jej nie wykorzystali. Polak dziś bardzo aktywny

• 63. min.

W Zagrzebiu wciąż 1:0. Dinamo spokojnie kontroluje mecz, a Benfika nie ma pomysłu, jak zagrozić rywalowi.

• 50. min.

Dinamo dalej prowadzi grę. Gospodarze są dziś jak na razie dużo lepiej dysponowani.

Wracamy do gry na 5 stadionach!

• 45. min.

Wyniki do przerwy:

Zenit - Villarreal 1:1

Rennes - Arsenal 1:1

• 45. min.

Koniec 1. połowy w Zagrzebiu. Dinamo prowadzi 1:0 z Benfiką.

• 45. min.

Świetne dośrodkowanie (kolejne) Kądziora, ale koledzy zmarnowali rzut rożny.

0
Bramki: Petković (38. - karny) Kartki: Leovac, Stojanović, Sunjić - żółta Skład: Livaković - Stojanović, Theophile-Catherine, Dilaver, Leovac - Sunjić, Gojak (78. Moro) - Orsić, Olmo, Kądzior (84. Situm) - Petković (88. Gavranović)
Benfica
Skład: Vlachodimos - Corchia, Dias, Ferro, Grimaldo - Fernandes (70. Zivković), Luis (59. Silva), Gabriel, Krovinović - Seferović (35. Cervi), Felix