Liga Europy. Gol Zielińskiego, cały mecz Piszczka, Góralskiego i Świerczoka. Tylko Borussia gra dalej [ZAPIS MULTIRELACJI]

• czwartek, 22 lutego 2018

Koniec meczów. Wyniki:

AC Milan 1:0 Łudogorec (w pierwszym meczu 3:0)

Arsenal 1:2 Ostersunds (w pierwszym meczu 3:0)

Atalanta 1:1 Dortmund (w pierwszym meczu 2:3)

Athletic Bilbao 1:2 Spartak Moskwa (w pierwszym meczu 3:1)

Braga 1:0 Marsylia (w pierwszym meczu 0:3)

Salzburg 2:1 Sociedad (w pierwszym meczu 2:2)

• 88. min.
  • 83. min.

Schmelzer! Pojawił się po przerwie, by ratować Borussię i z zadania się wywiązuje! 1:1, zespół z Niemiec o krok od awansu!

• 71. min.

Navas najpierw strzelił gola dla Sociedad, a teraz wyleciał z boiska. Co więcej, gospodarze dostali rzut karny, który zamienili na bramkę. 2:1.

• 56. min.

Początek drugich połów.

• 45. min. + 2

Przerwa. Wyniki:

Arsenal 0:2 Ostersunds (w pierwszym meczu 3:0)

Atalanta 1:0 Dortmund (w pierwszym meczu 2:3)

Athletic Bilbao 0:1 Spartak Moskwa (w pierwszym meczu 3:1)

Salzburg 1:1 Sociedad (w pierwszym meczu 2:2)

• 43. min.
  • 33. min.

Aktualne wyniki:

Athletic Bilbao 0:0 Spartak Moskwa (w pierwszym meczu 3:1)

• 32. min.
  • 30. min.
  • 28. min.
  • 24. min.

Aiesh, Sema, szok w Londynie! Arsenal w minutę traci dwa gole i jest 0:2! Już tylko jednej bramki potrzebują Szwedzi!