Skenderbeu - Dynamo Kijów 3:2

Sporting Braga - Hoffenheim 3:1

Dziękujemy za śledzenie naszej multirelacji, dobrej nocy.

• 87. min.

Ale pogrom! Dwa gole w minutę dla Atalanty - najpierw Robin Gosens, a po chwili Andreas Cornelius. W tym meczu już wszystko jest chyba - tzn. prawie na pewno - przesądzone.

• 84. min.

Za moment ostatnie pięć minut + oczywiście to, co doliczy sędzia. Tak kształtują się w tej chwili wyniki wszystkich meczów:

Everton - Atalanta 1:2

Lyon - Apollon Limassol 3:0

Milan - Austria Wiedeń 4:1

Skenderbeu - Dynamo Kijów 3:1

Sporting Braga - Hoffenheim 2:1

• 56. min.

Dużo goli! AEK remisuje już 2:2 z Rijeką, Slavia Praga podwyższyła prowadzenie z Maccabi Tel Awiw na 2:0, a Skenderbeu strzeliło dwa gole w drugiej połowie i prowadzi 3:1 z Dynamem Kijów.

• 45. min.

Sporting Braga - Hoffenheim 1:0

• 21. min.

Goool! Leonardo Bonucci pakuje piłkę do własnej bramki. Piłkę, której gdyby nie dotykał, to ta by nie wpadła. Ależ kuriozalny gol!

• 15. min.

AEK Ateny - HNK Rijeka 0:1

• A za chwilę, tzn. już za pięć minut, druga odsłona wieczoru z LE. Zostańcie z nami!

Zenit St. Petersburg - Vardar Skopje 2:0

• 77. min.

Goool! Saman Ghoddos! Ostersunds podwyższa prowadzenie i jest już bardzo, ale to bardzo blisko awansu z pierwszego miejsca. Warto przypomnieć, że to niesamowita historia. Szwedzi jeszcze kilka lat temu grali w IV lidze i niespodziewanie awansowali do Ligi Europy. Grali od pierwszej rundy eliminacji, wyeliminowali m.in. PAOK czy Galatasaray, a teraz są liderami grupy!

• 71. min.

70 minut gry za nami:

Athletic Bilbao - Hertha Berlin 2:2

Konyaspor - Olympique Marsylia 0:0

Nice - Zulte Waregem 2:0

Ostersunds - Zoria Ługańsk 1:0

Rosenborg Trondheim - Real Sociedad 0:0

Viktoria Pilzno - FCSB 1:0