Sport.pl

Liga Europy. Męczarnie Arsenalu i wpadka Milanu [ZAPIS RELACJI]

  • czwartek, 19 października 2017
  • Arsenal pokonał Crvenę Zvezdę Belgrad 1:0 w jednym z najciekawszych meczów trzeciej kolejki Ligi Europy. Kolejną niespodziankę sprawiło szwedzkie Ostersunds, które zremisowało z A. Bilbao 2:2, a Milan tylko zremisował z AEK

  • KONIEC

    Grupa A:

    Villarreal - Slavia Praga 2:2 (Trigueros 41', Bacca 43' - Necid 18', Danny 30')

    Grupa B:

    Dynamo Kijów (Tomasz Kędziora) - Young Boys 2:2 (Mbokani 35', Moroziuk 49' - Assale 17', 40')

    Skenderbeu ? Partizan 0:0

    Grupa C:

    Braga - Łudogorec (Jacek Góralski) 0:2 (Moti 25', Lukoki 57')

    Hoffenheim - Basaksehir 3:1 (Hubner 52', Amiri 59', Schulz 75' - Napoleoni 90')

    Grupa D:

    Milan - AEK 0:0

    Austria - Rijeka 1:3 (Friesenbichler 90' - Gavranovic 21', 31', Kvrzic 90')

    Grupa E:

    Everton - Lyon 1:2 (Williams 69' ? Fekir 6'-kar., Traore 75')

    Atalanta - Apollon 3:1 (Ilicic 12', Petagna 64', Freuler 66' - Schembri 59')

    Grupa F:

    Sheriff - Lokomotiw (Maciej Rybus) 1:1 (Badibanga 30' - Miranchuk 17')

  • 75. min.

    Grupa A:

    Villarreal - Slavia Praga 2:2 (Trigueros 41', Bacca 43' ? Necid 18', Danny 30')

    Grupa B:

    Dynamo Kijów (Tomasz Kędziora) - Young Boys 2:2 (Mbokani 35', Moroziuk 49' ? Assale 17', 40')

    Skenderbeu - Partizan 0:0

    Grupa C:

    Braga - Łudogorec (Jacek Góralski) 0:2 (Moti 25', Lukoki 57')

    Hoffenheim - Basaksehir 2:0 (Hubner 52', Amiri 59')

    Grupa D:

    Milan - AEK 0:0

    Austria - Rijeka 0:2 (Gavranovic 21', 31')

    Grupa E:

    Everton - Lyon 1:2 (Williams 69' ? Fekir 6'-kar., Traore 75')

    Atalanta - Apollon 3:1 (Ilicic 12', Petagna 64', Freuler 66' ? Schembri 59')

    Grupa F:

    Sheriff - Lokomotiw (Maciej Rybus) 1:1 (Badibanga 30' ? Miranchuk 17')

    Zlin - FC Kopenhaga 1:1 (Diop 11' ? Ankersen 19') ? mecz został przerwany przez złe warunki atmosferyczne

  • 67. min.

    Williams zaatakował Pickforda łokciem, ale nie dostał czerwonej kartki! Drużyny zaczęły się szarpać, a arbiter pokazał żółtą kartkę Williamsowi i bramkarzowi. Minęła minuta, a zawodnik Evertonu wpisał się na listę strzelców!

  • PRZERWA

    Grupa A:

    Villarreal - Slavia Praga 2:2 (Trigueros 41', Bacca 43' ? Necid 18', Danny 30')

    Grupa B:

    Dynamo Kijów (Tomasz Kędziora) - Young Boys 1:2 (Mbokani 35' ? Assale 17', 40')

    Skenderbeu - Partizan 0:0

    Grupa C:

    Braga - Łudogorec (Jacek Góralski) 0:0

    Hoffenheim - Basaksehir 0:0

    Grupa D:

    Milan - AEK 0:0

    Austria - Rijeka 0:2 (Gavranovic 21', 31')

    Grupa E:

    Everton - Lyon 0:1 (Fekir 6'-kar.)

    Atalanta - Apollon 1:0 (Ilicic 12')

    Grupa F:

    Sheriff - Lokomotiw (Maciej Rybus) 1:1 (Badibanga 30' ? Miranchuk 17')

    Zlin - FC Kopenhaga 1:1 (Diop 11' ? Ankersen 19')

  • 15. min.

    Grupa A:

    Villarreal - Slavia Praga 0:0

    Grupa B:

    Dynamo Kijów (Tomasz Kędziora) - Young Boys 0:0

    Skenderbeu - Partizan 0:0

    Grupa C:

    Braga ? Łudogorec (Jacek Góralski) 0:0

    Hoffenheim ? Basaksehir 0:0

    Grupa D:

    Milan - AEK 0:0

    Austria - Rijeka 0:2

    Grupa E:

    Everton - Lyon 0:1 (Fekir 6'-kar.)

    Atalanta - Apollon 1:0 (Ilicic 12')

    Grupa F:

    Sheriff ? Lokomotiw (Maciej Rybus) 0:0

    Zlin ? FC Kopenhaga 1:0 (Diop 11')

  • 1. min.

    Gramy!

  • KOLEJNE MECZE

    O godz.21:05 startują kolejne mecze:

    AC Milan - AEK Ateny

    Atalanta - Apollon

    Austra Wiedeń - Rijeka

    Braga - Ludogorec (Górlaski)

    Dynamo Kijów (Kędziora) - Young Boys

    Everton - Lyon

    Hoffenheim - Basakeszir

    Tyraspol - Lokomotiw (Rybus)

    Villarreal - Slavia Praga

    Zin - Kopenhaga

  • Liga Europy, grupa A

    lp Drużyna M Pkt Br Zw R Por
    1 Villarreal 6 11 10:6 3 2 1
    2 FK Astana 6 10 10:7 3 1 2
    3 Slavia Praga 6 8 6:6 2 2 2
    4 M. Tel Awiw 6 4 1:8 1 1 4

    • Awans do 1/16 finału
  • Liga Europy, grupa B

    lp Drużyna M Pkt Br Zw R Por
    1 Dynamo Kijów 6 13 15:9 4 1 1
    2 Partizan Belgrad 6 8 8:9 2 2 2
    3 Young Boys 6 6 7:8 1 3 2
    4 Skenderbeu 6 5 6:10 1 2 3

    • Awans do 1/16 finału
  • Liga Europy, grupa C

    lp Drużyna M Pkt Br Zw R Por
    1 SC Braga 6 10 9:8 3 1 2
    2 Łudogorec 6 9 7:5 2 3 1
    3 Basaksehir 6 8 7:8 2 2 2
    4 Hoffenheim 6 5 8:10 1 2 3

    • Awans do 1/16 finału
  • Liga Europy, grupa D

    lp Drużyna M Pkt Br Zw R Por
    1 AC Milan 6 11 13:6 3 2 1
    2 AEK Ateny 6 8 6:5 1 5 0
    3 HNK Rijeka 6 7 11:12 2 1 3
    4 Austria Wiedeń 6 5 9:16 1 2 3

    • Awans do 1/16 finału
  • Liga Europy, grupa E

    lp Drużyna M Pkt Br Zw R Por
    1 Atalanta 6 14 14:4 4 2 0
    2 Lyon 6 11 11:4 3 2 1
    3 Everton 6 4 7:15 1 1 4
    4 Apollon 6 3 5:14 0 3 3

    • Awans do 1/16 finału
  • Liga Europy, grupa F

    lp Drużyna M Pkt Br Zw R Por
    1 Lokomotiw Moskwa 6 11 9:4 3 2 1
    2 FC Kopenhaga 6 9 7:3 2 3 1
    3 Sheriff Tyraspol 6 9 4:4 2 3 1
    4 Fastav Żlin 6 2 1:10 0 2 4

    • Awans do 1/16 finału
  • Liga Europy, grupa G

    lp Drużyna M Pkt Br Zw R Por
    1 Viktoria Pilzno 6 12 13:8 4 0 2
    2 Steaua Bukareszt 6 10 9:7 3 1 2
    3 FC Lugano 6 9 9:11 3 0 3
    4 H. Beer Szewa 6 4 5:10 1 1 4

    • Awans do 1/16 finału
  • Liga Europy, grupa H

    lp Drużyna M Pkt Br Zw R Por
    1 Arsenal 6 13 14:4 4 1 1
    2 Crvena zvezda 6 9 3:2 2 3 1
    3 FC Koeln 6 6 7:8 2 0 4
    4 BATE Borysów 6 5 6:16 1 2 3

    • Awans do 1/16 finału
  • Liga Europy, grupa I

    lp Drużyna M Pkt Br Zw R Por
    1 Red Bull Salzburg 6 12 7:1 3 3 0
    2 Marsylia 6 8 4:4 2 2 2
    3 Konyaspor 6 6 4:6 1 3 2
    4 Vitoria Guimaraes 6 5 5:9 1 2 3

    • Awans do 1/16 finału
  • Liga Europy, grupa J

    lp Drużyna M Pkt Br Zw R Por
    1 Athletic Bilbao 6 11 8:5 3 2 1
    2 Ostersunds FK 6 11 8:4 3 2 1
    3 Zoria Ługańsk 6 6 3:9 2 0 4
    4 Hertha Berlin 6 5 6:7 1 2 3

    • Awans do 1/16 finału
  • Liga Europy, grupa K

    lp Drużyna M Pkt Br Zw R Por
    1 Lazio 6 13 12:7 4 1 1
    2 Nice 6 9 12:7 3 0 3
    3 Zulte Waregem 6 7 8:13 2 1 3
    4 Vitesse 6 5 5:10 1 2 3

    • Awans do 1/16 finału
  • Liga Europy, grupa L

    lp Drużyna M Pkt Br Zw R Por
    1 Zenit Petersburg 6 16 17:5 5 1 0
    2 Real Sociedad 6 12 16:6 4 0 2
    3 Rosenborg 6 5 6:11 1 2 3
    4 Vardar Skopje 6 1 3:20 0 1 5

    • Awans do 1/16 finału