FK Pelister - Lech Poznań. Kolejorz dopełnił formalności - to jest Twój LIVE [ZAPIS RELACJI]

0 : 3

• czwartek, 06 lipca 2017
  • KONIEC

Lech Poznań pokonał w rewanżowym meczu 1. rundy eliminacji Ligi Europy FK Pelister 3:0 (w dwumeczu 7:0) i wywalczył awans do kolejnej rundy. W niej rywalem Lecha będzie zwycięzca pojedynku FK Haugesund - Coleraine FC (w pierwszym spotkaniu Haugesund wygrało 7:0).

Koniec meczu!

• 85. min.

Strzałopodanie Barkrotha powędrowało do Makuszewskiego, a ten trafił w spojenie słupka z poprzeczką! Byli bardzo blisko powtórzenia wyniku z pierwszego meczu piłkarze Lecha.

• 81. min.

7:0 w dwumeczu, pełna dominacja. Lech w niezłym stylu zamelduje się w 2. rundzie eliminacji Ligi Europy.

• 77. min.

Kolejna asysta Makuszewskiego. To po jego zagraniu na 3:0 podwyższył Jóźwiak.

• 76. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Już 3:0 dla Lecha.

• 71. min.

Ilijoski jest jednym z najbardziej aktywnych zawodników FK, przed chwilą wywalczył rzut wolny przed polem karnym. Płaski strzał nie zaskoczył jednak Buricia.

• 69. min.

Zmiana w Lechu:

Jóźwiak za Nielsena.

• 66. min.

Wejście smoka zaliczył Jevtić. Makuszewski minął rywala i spod linii końcowej wycofał piłkę do Jevticia, który z około jedenastu metrów pewnym strzałem umieścił futbolówkę w siatce.

• GOOOOOOL

65. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 2:0 dla Lecha!!!

• 62. min.

Jevtić za Majewskiego

• 57. min.

Poznaniacy jakby podrażnieni atakami rywali. Teraz to oni w natarciu.

• 53. min.

Nierówny mecz bramkarza Lecha. Pod presją rywala wybił piłkę na aut.

• 49. min.

Burić odkupił winy za fatalny błąd w pierwszej połowie, którym mógł osłabić drużynę. W sytuacji jeden na jeden z Ilijoskim górą Bośniak!

Gramy!

• PRZERWA

Koniec pierwszej połowy. Lech po bramce Łukasza Trałki prowadzi z FK Pelister 1:0 (w dwumeczu 5:0).

• 42. min.

Do przerwy raczej nic się już nie wydarzy. Bramka na 1:0 podcięła skrzydła gospodarzom i zabiła ich nadzieje na odrobienie strat w dwumeczu.

• 39. min.

Zabójczy stały fragment gry w wykonaniu Lecha. Mocny strzał głową Trałki i jest 1:0 dla gości!

• GOOOOOOL

38. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Lech objął prowadzenie!!!

• 32. min.

Nielsen domaga się podyktowania rzutu karnego po tym, jak starł się w szesnastce z jednym z rywali. Gwizdek arbitra milczy.

Eliminacje Ligi Europy 2017/18 - 1. runda kw.
FK Pelister
Kartka: Markoski (16.) Skład: Jovanovski - Tosevski, Todorovski, Kovachev, Ljamcevski - Markoski, Iliev - Silva, Peev, Petrov - Ilijoski
Lech Poznań
Bramki: Trałka (39.), Jevtić (66.), Jóźwiak (77.) Kartka: Burić - żółta Skład: Burić - Gumny, Nielsen, Trałka, Kostewycz - Gajos, Tetteh - Barkroth, Majewski (64. Jevtić), Situm (46. Makuszewski) - Bille (69. Jóźwiak)