Liga Europy. Półfinał Ajax - Olympique Lyon. Sport.pl - to jest Twój LIVE!

4 : 1

• środa, 03 maja 2017
  • I to by było na tyle, jeśli chodzi o naszą relację. Wkrótce na Sport.pl pojawi się tekst podsumowujący, chociaż kibice Lyonu (i Ajaksu również) stwierdziliby pewnie, że nie ma tu co podsumowywać. Dziękuję za uwagę i od razu zapraszam na półfinał Ligi Mistrzów AS Monaco - Juventus.

• 90. min. + 5

Koniec meczu.

• 90. min. + 4

Zupełnie przypadkowo, ale mógł paść gol dla Lyonu w ostatniej chwili po rzucie rożnym! A jednak, obok słupka.

• 90. min. + 2

Ziyeh uderza, bramkarz świetnie odbija piłkę! Co za okazja w ostatnich minutach!

Sędzia dolicza cztery minuty.

• 88. min.

Ostatnia zmiana. Neres za Dolberga.

• 84. min.

Gospodarze cały czas osaczają rywali w polu karnym, ale chyba żadna bramka już tutaj nie padnie.

• 81. min.

Amsterdamczycy tak bardzo bawią się i lekceważą swoje kolejne okazje, że niektórzy kibice pewnie cieszyliby się, widząc, jak w rewanżu się to na nich mści.

• 79. min.

Druga zmiana w Ajaksie. Kluivert za Younesa.

• 77. min.

Jeszcze raz Ajax! Ale tym razem świetna interwencja Lopesa.

• 76. min.

Ostatnia zmiana gości. Cornet zastąpiony Lacazette'em.

• 75. min.

Kolejna akcja Ajaksu! Kapitalne zgranie piętką, Younes sam na sam i... fatalne uderzenie! Prosto w bramkarza.

• 74. min.

Amsterdamczycy zmarnowali okazję dwustuprocentową. Na boisku kompletny chaos. Bardzo groźna akcja za bardzo groźną akcję. Ogląda się to naprawdę fajnie.

• 72. min.

Pierwsza zmiana w Ajaksie. Van de Beek za Schoenego.

• 71. min.

I kiedy goście już myśleli, że mogą coś jeszcze zdziałać, gospodarze raz jeszcze wdarli się w pole karne i Traore znakomicie wykończył.

• GOOOOOOL

71. min.

4:1! Traore!

• 69. min.

Druga zmiana w Lyonie. Rafael za Jalleta.

• 68. min.

TO POWINNO BYĆ 3:2! Fekir z kilku metrów ledwo kopnął prosto w bramkarza! Co za zmarnowana okazja!

• 67. min.

Bardzo groźnie pod bramką Lyonu, ale uderzenie jednak niespodziewanie wysoko nad bramką.

• 66. min.

Valbuena dostał odbitą piłkę kilkanaście metrów od bramki i idealnie przyłożył!

1
Bramki: Traore (25., 71.), Dolberg (34.), Younes (49.) Kartka: de Ligt, Traore - żółta Skład: Onana, Tete, Sanchez, de Ligt, Riedewald, Klaassen, Schoene (72. van de Beek), Ziyech, Traore, Dolberg (88. Neres), Younes (79. Kluivert)
Lyon
Bramka: Valbuena (66.) Kartka: Gonalons - żółta Skład: Lopes, Jallet (69. Rafael), Nkoulou, Diakhaby, Morel, Tousart (58. Ghezzal), Gonalons, Cornet (76. Lacazette), Tolisso, Valbuena, Fekir