1:2! David Luiz! Z rzutu wolnego, bramkarz się nie popisał...

Ależ Chelsea ciśnie gospodarzy! Basel ratuje się dwukrotnie w cudowny sposób!

Oscar przed znakomitą szansą! Mogło być 2:1 dla Chelsea.

• GOOOOOOL

87. min.

1:1! Schaer! Pewnie wykorzystany karny!

• 86. min.

RZUT KARNY dla Basel po faulu Azpilicuety na Stockerze! Sytuacja jednak mocno kontrowersyjna...

• 83. min.

Potworne wejście Luiza w nogę Degena. To powinna być czerwień. Wbrew początkowym obawom, Degen może jednak wróci na boisko i gospodarze nie będą musieli kończyć meczu w osłabieniu.

• 80. min.

Faul Degena na Macie, żółta kartka.

• 79. min.

W Chelsea Oscar za Lamparda.

• 78. min.

Degen za Salaha w Bazylei.

• GOOOOOOL

72. min.

Fenerbahce - Benfica 1:0! Korkmaz! Kiepska główka w obronie i Korkmaz ma okazję jeszcze raz spróbować... znowu słupek, ale piłka wpada do bramki!

• 73. min.

Salah wychodzi sam na sam i marnuje świetną okazję!

• 71. min.

Żółta kartka dla Dragovicia.

• 71. min.

Zmiana w Chelsea. Mata za Hazarda.

• 69. min.

Ashley Cole dostaje żółtą kartkę.

• 65. min.

Druga zmiana w Bazylei. Zoua za El-Neny'ego.

• 61. min.

Zmiana w FC Basel. Diaz za Diego.

• 55. min.

Fenerbahce - Benfica Tym razem kartka za faul dla Mehmeta Topala.

• 52. min.

I co? I teraz Torres trafia w słupek! Miał świetną okazję.

• 48. min.

I znowu od samego początku akcja za akcję! I Stocker przedostaje się w pole karne Chelsea i... trafia w słupek!

Znowu grają.

• PRZERWA

Fenerbahce - Benfica A tuż przed końcem pierwszej połowy Cristian zmarnował rzut karny, trafiając w słupek!

• 45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy.

• 45. min. + 1

Niewiarygodne, jaką okazję zmarnował Hazard! Z kilku metrów nie trafił w bramkę, będąc sam na sam z bramkarzem!

• 45. min.

Tymczasem tutaj "The Blues" szarżują. Basel ma teraz wielkie szczęście.

• 44. min.

Fenerbahce - Benfica I jeszcze kartka dla Pereiry.

• 43. min.

Fenerbahce - Benfica Gomes i Aimar zarobili już po kartce, chwilę później w zespole gospodarzy dostał jedną też Cristian.

• 42. min.

Fenerbahce - Benfica Uaktywnił się Aimar. Często jest łapany na spalonym.

• 39. min.

Tempo coraz większe! Atak za atak, akcja za akcję, ale teraz inicjatywę przejmują goście!

• 36. min.

Fenerbahce - Benfica Gospodarze przeważają, mieli też nieco lepsze okazje bramkowe.

• 33. min.

Szansa Torresa. Hiszpan walczy o piłkę w polu karnym i prawie nokautuje rywala.

• 30. min.

Znowu groźnie, Cech zbija piłkę na rzut rożny!

• 28. min.

Rzut rożny dla Chelsea, a więc trwoga w szeregach Bazylei. Tym razem udało się wybić.

• 26. min.

Fenerbahce - Benfica Tu też co nieco się dzieje, mieliśmy też dłuższą przerwę w grze z powodu urazu, ale bardzo groźnych sytuacji nie było.

• 23. min.

Gospodarze przejmują kontrolę! Akcja za akcją nadciąga na bramkę Cecha, nadal jednak to Chelsea cieszy się z prowadzenia. Szwajcarzy mają problemy m.in. z celnością.

• 19. min.

I jeszcze jedna świetna kontra, ale trochę za mocno wypuszczona piłka w pole karne Chelsea.

• 16. min.

Groźnie pod bramką Chelsea! Goście jednak się ratują.

• 12. min.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Lampard nabiega na piłkę, uderza głową, ale piłka leci tak, że Moses postanawia (a może nawet nie postanawia, może dzieje się to przypadkowo) otrzeć się o piłkę i to on kieruje ją do siatki.

• GOOOOOOL

12. min.

0:1! Moses!

• 7. min.

Basel odgryza się szybkimi kontratakami. Na razie Cech bez poważnego zagrożenia.

• 4. min.

Goście atakują od pierwszej minuty. Szwajcarzy w odwrocie.

• 1. min.

Ruszyli.

• Darmowa aplikacja Sport.pl Live, dzięki której możecie śledzić najważniejsze relacje na żywo (i nie tylko!), dostępna od teraz nie tylko na smartfony z Androidem, ale też na iPhone'y! Nie przegap, już teraz ściągnij z Google Play lub App Store!

Sport.pl LIVE w Google Play - ściągnij

Sport.pl LIVE w AppStore - ściągnij

• Decydujący czas również w Lidze Europy. Może mecze nie zapowiadają się tak fascynująco, jak w Lidze Mistrzów, ale i ten puchar niejeden raz zaskakiwał fantastycznymi widowiskami. Spotkaniem wieczoru w naszej relacji jest mecz Bazylei z Chelsea, ale będziemy też zaglądać do Stambułu - wpisy z tamtego spotkania będą poprzedzane przedrostkiem "Fenerbahce - Benfica".