Euforia Borussii Dortmund! Inter Mediolan odpada z Ligi Mistrzów [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

• wtorek, 10 grudnia 2019

KONIEC MECZU W MEDIOLANIE! Inter przegrywa z rezerwowym składem FC Barcelony. Inter przegrywa i żegna się z Ligą Mistrzów. Na wiosnę drużynie Antonio Conte pozostaną jedynie występy w Lidze Europy.

• 87. min.

ANSU FATIIIIIIII! Barcelona obejmuje prowadzenie! To koniec marzeń Interu o awansie. Młody talent mistrzów Hiszpanii zdobywa debiutancką bramkę w Lidze Mistrzów, zapewniając tym samym awans... Borussii Dortmund.

• 80. min.

Coś niebywałego dzieje się w Mediolanie. Sędzia nie zalicza Interowi już trzeciej bramki. Tym razem na spalonym ponownie znalazł się Martinez.

• 78. min.

NIEPRAWDOPODOBNA interwencja Burkiego! Bramkarz Borussii wyciągnął się i efektownie odbił piłkę po uderzeniu głową jednego z zawodników gości. Borussia wciąż prowadzi 2:1, a w Mediolanie Inter wciąż remisuje z Barceloną.

• 75. min.

Eksplodowały z radości przed chwilą trybuny stadionu w Mediolanie! Martinez strzelił gola, ale sędzia błyskawicznie odgwizdał spalonego. Jak pokazały powtórki - słusznie. Inter wciąż bez awansu do fazy pucharowej.

• 57. min.

Pierwsze 10 minut drugich połów dość spokojne, ale w końcu obejrzeliśmy dobry strzał. Z dystansu uderzył Griezmann, ale Handanović popisał się bardzo dobrą interwencją.

WRACAMY DO GRY!

• 45. min.

KONIEC pierwszych połów. I chyba szkoda, bo obydwa mecze dostarczają nam wielu emocji. W tej chwili awans, dzięki lepszemu bilansowi bramek i meczów bezpośrednich ma Inter.

• 40. min.

Do końca pierwszej części spotkania 5 minut.

• 34. min.

Znakomita interwencja Burkiego! Bramkarz gospodarzy wykazał się kapitalnym refleksem po uderzeniu Masopusta. Po strzale zawodnika gości piłka odbiła się od jednego z obrońców Borussii i zmieniła kierunek lotu, ale golkiper BVB zdołał ją odbić.

• 33. min.

Fatalne pudło Lengleta! Obrońca Barcelony miał doskonałą okazję do podwyższenia wyniku, ale z bliskiej odległości strzelił obok bramki.

• 30. min.

30 minut gry za nami. Borussia Dortmund prowadzi 1:0 ze Slavią Praga, a Inter na własnym boisku przegrywa z grającą rezerwowym składem Barcelona.

• GOOOOOOL

23. min.

GOOOOOOOOOOL! Barcelona obejmuje prowadzenie! Carles Perez wpisuje się na listę strzelców. W tej chwili Inter poza burtą Ligi Mistrzów.

• 20. min.

Wracamy do Mediolanu, gdzie gospodarze mają coraz większą przewagę. Przed chwilą potężne uderzenie z lewej strony pola karnego oddał Martinez, ale Neto zdołał odbić piłkę.

• GOOOOOOL

10. min.

GOOOOOL! Borussia obejmuje prowadzenie! Reus otrzymał świetne podanie prostopadłe w pole karne i zagrał do środka. Tam wbiegał Sancho, który pewnym strzałem pokonał bramkarza gości.

• 8. min.

Przenosimy się do Dortmundu, gdzie pierwsze interwencje zaliczył bramkarz gospodarzy. Najpierw goście oddali strzał po rzucie rożnym, ale Burki spokojnie złapał piłkę. Więcej pracy miał po uderzeniu Olayinki, ale także sobie poradził.

• 4. min.

Inter cały czas w posiadaniu piłki. Vidal próbuje kierować partnerami z pomocy i stosować pressing, ale na razie nic z tego nie wychodzi.

• PILNE

ZACZYNAMY!

• Do początku spotkań zostało już tylko kilka minut! Na ten moment wydaje się, że większe szanse na wywalczenie awansu ma Inter. Kluczowa może być w tym Barcelona, która na mecz z mediolańczykami wystawiła mocno rezerwowy skład. Katalończycy, którzy mają już zapewniony awans, oszczędzają najlepszych zawodników na zbliżające się starcie z Realem Madryt.

• Początek spotkań o godz. 21:00.

• Skład Barcelony:

• Skład Slavii Praga:

• Skład Borussii Dortmund:

• Dobry wieczór! Witamy w relacji z ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Przed nami walka o ostatnie miejsca w fazie pucharowej rozgrywek. Z grupy F na pewno wyjdzie już Barcelona, która ma zapewnione pierwsze miejsce w tabeli. O drugą pozycję, dającą prawo gry w Champions League na wiosnę, walczą natomiast zespoły Borussii Dortmund i Interu Mediolan. Pierwszy na własnym boisku zmierzy się ze Slavią Praga, a drugi zagra właśnie z Barceloną.