Liverpool wygrywa po dwóch zabójczych ciosach. Trzy bramki Milika [ZAPIS RELACJI]

0 : 2

• wtorek, 10 grudnia 2019
  • Dziękujemy za śledzenie relacji

Koniec meczu też w Salzburgu! Liverpool wygrywa 2:0 po dwóch zabójczych ciosach. Najpierw Keity, potem Salaha!

• 86. min.

Znakomita okazja dla Mane! Stał 6 metrów przed bramką, strzelił, ale jego uderzenie odbite przez obrońcę Salzburga

• 78. min.

Liverpool zaczyna się bawić na boisku. Jakby chcieli wejść z piłką do bramki.

• 76. min.

Ładnie wypatrzył Alexander-Arnold Sadio Mane, ale Senegalczyk strzelał z bardzo trudnej pozycji. Nadal 0:2.

• 73. min.

Firmino wpadł w pole karne i zdecydował się na uderzenie czubkiem buta. Tylko boczna siatka.

• 68. min.

Mane próbował przedrzeć się między dwójką obrońców, ale ci pewnie go powstrzymali

• 60. min.

Wydaje się, że Liverpool pewnie zmierza w stronę awansu. Nie miał kontroli nad tym meczem, ale wyprowadził dwa zabójcze ciosy, które mogą sprawić, że rywal już się nie podniesie

• 57. min.

Salah wyszedł do piłki na skraju pola karnego, minął bramkarza, złapał piłkę pod końcową linię i niemal z zerowego kąta wpakował piłkę do bramki! Niewiarygodne!

• 57. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOLLL SALAH!! CO ZA STRZAŁ!

• 54. min.

Kapitalnie przedarł się Mane, dośrodkował, a Keita pakuje piłkę głowa do bramki

• 54. min.

GOOOOOOOOOOLLLL KEITA! Co za akcja Liverpoolu

• 52. min.

Kontuzjowany Lovren! Musi opuścić boisko. To bardzo zła informacja dla obrony Liverpoolu. W jego miejsce Gomez

• 49. min.

Salzburg odpowiedział kontrą! Haaland strzela w boczną siatkę.

• 47. min.

Co za podanie Firmino do Salaha! Ten minął Stankovicia, ale bramkarz jakimś cudem wygarnął piłkę spod nóg Salaha

• 47. min.

Kapitalna okazja dla Liverpoolu, ale Salah nie trafia z 5 metrów!

• 45. min.

Robertson zdecydował się na uderzenie z 25 metrów. Bardzo niecelnie

• 45. min.

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania na obu boiskach!

• 44. min.

Niesamowite tempo meczu w Salzburgu, ale po pierwszych 45 minutach bez bramek! W Napoli trwa za to Milik show. Polak ma już 3 bramki po 45 minutach, a Napoli prowadzi z Genkiem i jest już niemal pewne awansu

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

• 44. min.

Nieprawdopodobna sytuacja! Keita znalazł się sam przed bramką, ale Stanković broni! Najlepsza okazja Liverpoolu w tym meczu

• 43. min.

Liverpool nie jest w stanie przytrzymać piłki na połowie rywala

• 41. min.

Ależ akcja Haalanda! Mógł wyjść sam na sam, ale nie udało mu się dobrze opanować piłki. Po chwili zgranie w bok, ale jego kolega był już na spalonym.

• 40. min.

Kapitalnie przedarł się Haaland przez pomoc Liverpoolu, ale wszystko kończy się na van Dijku.

• 40. min.

A w Salzburgu cały czas remis, chociaż Liverpool nie może powiedzieć, że ma ten mecz pod kontrolą

• 33. min.

Świetna okazja dla Liverpoolu. Salah faulowany przed linią 16 metra.

• 28. min.

Ależ blisko gola dla Liverpoolu! Salah po prostu musiał strzelić z siedmiu metrów, ale trafił obok bramki!

• 24. min.

Liverpool mógł wyprowadzić kontrę, ale Salah został zatrzymany przez obrońców

• 21. min.

Pięknie ruszył lewą stroną Haaland! Nieco utrudnił sobie zadanie złym przyjęciem, ale i tak oddał strzał! Alisson broni w stylu hokejowym

• 18. min.

Jak niewiele brakowało by piłka przeleciała do Haalanda! Obrońcy Liverpoolu jednak przecinają te akcje.

• 18. min.

Ależ napór Liverpoolu! Strzela Mane z ostrego kąta, broni bramkarz, po chwili Salah! Nie ma jednak gola dla Liverpoolu!

• 14. min.

Długa piłka na Haalanda, ale na 25. metrze piłkę na bok zbija Alisson

• 14. min.

Pomylił się Ulmer, ale Salah źle wrzucił piłkę w pole karne. Red Bull ruszył z kontrą, ale szybko ją zepsuł.

• 12. min.

W Salzburgu mecz się uspokoił. Obie drużyny zaczęły szanować piłkę

• 8. min.

Ależ otwarty mecz z obu stron! Środek pola praktycznie nie istnieje

• 5. min.

Ależ zamieszanie w polu karnym Liverpoolu! Alisson wystawia lewą rękę i broni! Po chwili dobitka!

• 5. min.

Kapitalna okazja Salaha, ale broni bramkarz! Będzie tylko rożny

• 3. min.

Ależ błąd bramkarza Genku! Wręcz podał pod nogi Milika, który z pięciu metrów pakuje piłkę do bramki! Co za powrót Polaka do składu

• 1. min.

Ależ wielkie problemy Liverpoolu w obronie. van Dijk dwa razy ratuje Liverpool

• 1. min.

Zaczynamy!

• Popatrzymy na składy:

Genk: Vandervoordt - Maehle, Dewaest, Lucumí, De Norre- Onuachu, Berge - Ito, Hrosovsky, Paintsil - Samat

Napoli: Meret, Di Lorenzo, Manolas, Koulibaly Mario Rui, Callejon, Allan, Fabian, Zielinski, Mertens, Milik.

---

Salzburg: Stanković - Kristensen, Onguéné, Wöber, Ulmer - Mwepu, Junuzović - Minamino, Szoboszlai - Hwang, Haland.

Liverpool: Alisson - Alexander-Arnold, van Dijk, Lovren, Robertson - Keita, Henderson, Wijnaldum - Salah, Firmino, Mane.

• Zapraszamy na ostatnie mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów! O godzinie 18.55 dwa hitowe i bardzo ważne mecze. Red Bull Salzburg gra z Liverpoolem. Napoli zagra z Genkiem.

Jeśli Liverpool przegra z Salzburgiem i będą mieli gorszy bilans w dwumeczu z tymi rywalem, a Napoli przynajmniej zremisuje, to Liverpool powtórzy los Chelsea z 2012 roku i jako zwycięzca LM z poprzedniego sezonu odpadnie już w fazie grupowej