Chelsea remisuje z Valencią! Wielkie pudła Hiszpanów! [ZAPIS RELACJI]

2 : 2

• środa, 27 listopada 2019
  • Cztery gole, niewykorzystany rzut karny i dośrodkowanie, po którym piłka wylądowała w bramce. Kibice zebrani na Estadio de Mestalla nie mogli narzekać na środowy mecz Ligi Mistrzów, w którym Valencia zremisowała z Chelsea. Tym samym The Blues mogą mieć duży kłopot, aby awansować do fazy pucharowej LM.

Cztery gole w meczu Valencia - Chelsea. Wciąż trzy zespoły mogą awansować z grupy H

• Koniec meczu! Piłkarze Valencii załamani, płaczą po meczu

• 90. min. + 5

Niebywałe! Co wyprawia Valencia! Maxi Gomez nie trafił do pustej bramki na początku meczu, a teraz nie trafia Rodrigo! Ależ marnują okazję Hiszpanie!

• 90. min. + 4

Ostatnie dwie minuty! akcja za akcję

Ależ piękna akcja Valencii! To powinien być gol na 3:2, ale Moreno nie trafił

Aż siedem minut dorzucone do drugiej połowy.

• 88. min.

Kapitalna interwencja bramkarza Valencii! Batshuayi strzelił, był rykoszet, ale Jesper Cillesen kapitalnie broni.

• 84. min.

Ta drużyna, która dzisiaj wygra w Valencii zapewnia sobie awans, dlatego Hiszpanie naciskają! W ostatniej kolejce grają z Ajaksem, więc zadanie będzie bardzo trudne.

• 82. min.

Wass dośrodkowywał z prawej strony pola karnego, ale piłka przelała się na zewnętrzną część stopy i wpadła w samo okienko! Kepa zaskoczony! Mamy remis

• 82. min.

GOOOOOOOOOOOOOOLLL 2:2 Niewiarygodne! Centrostrzał!

• 75. min.

Gaya oddaje kolejny strzał! Kepa na posterunku. Tym razem pewnie, choć nie jest to dobry mecz tego bramkarza.

• 68. min.

Batshuayi miał wielką szansę na podwyższenie wyniku. Kapitalnie broni jednak bramkarz Valencii.

• 63. min.

Gracze Valencii nie wykorzystujądzisiaj 120%25 sytuacji na gola! Niewiarygodne

• 60. min.

Parejo nie strzelił! Kepa broni! Znowu Parejo nie potrafił strzelić w Lidze Mistrzów!

• 59. min.

Jorginho faulował rywala w polu karnym! Sędzia nie daje mu jednak żółtej kartki, bo ma już jedną! Gracze Valencii wściekli

• 56. min.

KARNY DLA VALENCII!!!

• 56. min.

Ależ wielki błąd Kepy! Fatalnie wyprowadził piłkę, ale Moreno tego nie wykorzystał. To powinien być gol!

• 52. min.

GOL JEDNAK UZNANY! Garay złamał linię spalonego swoją stopą! Decydowały centymetry!

• 50. min.

Mamy jednak VAR

• 49. min.

Piłka wpadla do bramki Valencii! Pulisic cieszy się z bramki, ale po chwili wszystko jasne. Był spalony

Rozpoczynamy drugie połowy meczów

• 45. min.

Na obu stadionach piłkarze powoli wracają na murawę

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy na obu stadionach

Zenit - Lyon 1:0

Valencia - Chelsea 1:1

• 00:00

Wielki problem Abrahama, piłkarz opatrywany przez medyków. Wygląda to źle. Trzyma się za biodro. Chyba będzie potrzeba zmiana

• 42. min.

Dziuba strzela gola po rzucie rożnym! Duży błąd byłej gwiazdy Wisły Kraków - Marcelo. Brazylijski stoper bardzo biernie w obronie i Rosjanin pakuje piłkę do bramki.

• 42. min.

Znakomite uderzenie Chorwata! Posłał jednak idealny strzał w sam narożnik bramki! I mamy dwie bramki w 60 sekund

• 41. min.

1:1 Kapitalne wyrównanie! Kovacicia!

• 41. min.

Kapitalne zagranie Rodrigo w pole karne, w drugie tempo wbiegł Soler i kompletnie zmylił obrońców!

• 41. min.

GOOOOOOOOOOOLLL! 1:0 Valencia prowadzi! Soler!

• 35. min.

W drugim meczu Ligi Mistrzów nadal 0:0.

• 31. min.

Abraham oddaje strzał z 13 metrów! Ale zdecydowanie za łatwo!

• 31. min.

Parejo podaje piłkę w "16" do Gomeza, ale kapitalnie broni Kepa!

• 26. min.

Kolejna akcja Valencii. Zagranie do Solera, ale Kepa łatwo łapie tę piłkę

• 23. min.

Ależ pudło! Niewiarygodne pudło Maxi Gomeza. Przestrzelił z sześciu metrów

• 20. min.

Piłkarze Valencii łapią rytm. Grają coraz lepiej

• 17. min.

Powtórka pokazuje, że to musiał być gol! Piłkarz Valencii nie miał prawa tego nie trafić

• 17. min.

Co za kuriozalna sytuacja! Nieprawdopodobne! Piłka przeleciała całe pole karne po wrzutce Parejo, ale Soler nie trafił w piłkę! To powinien być gol! Wszystko szło jak po sznurku

• 15. min.

A drugim meczu Dembele blisko oddania strzału w polu karnym, i chyba blisko gola. Zenit uratował jednak Kerżakow

• 10. min.

Chelsea absolutnie dominuje na boisku. Valencia jakby nie wiedziała jak odpowiedzieć.

• 6. min.

Chelsea odpowiada swoją akcją prawym skrzydłem. Piłkarza przelatuje jednak nad głową bramkarza Valencii i wychodzi za pole karne.

• 3. min.

Valencia wyprowadziła pierwszą groźniejsza akcję, ale wywalczyli tylko rzut rozny.

• Trwa też mecz Zenitu z Lyonem. O wyniku będziemy informować na bieżąco.

• Rozpoczynamy mecz!

• Składy:

Valencia: Cillessen - Jaume Costa, Paulista, Garay, Gay-- Wass, Parejo, Ferran Torres, Carlos Soler - Rodrigo, Maxi Gómez

Chelsea: Kepa - James, Zouma, Christensen, Azpilicueta - Kante, Kovacić, Jorginho - Willian, Abraham, Pulisic.

• Piłkarze wychodzą murawę

• W ostatniej kolejce LM drużyna Lamparda zremisowała 4:4 z Ajaksem, a Valencia rozbiła Lille 4:1.

• Sytuacja w grupie H jest bardzo ciekawa. Ajax, Chelsea oraz Valencia mają tyle samo punktów - siedem, wiec walka o awans jest niezwykle spektakularna i każdy zwycięstwo jest tutaj na wagę awansu. W środę Ajax zagra też najniżej notowanym Lille, więc może się wysunąć na prowadzenie. Oznacza to, że spotkanie Chelsea z Valencią może nam dać jasny sygnał, kto będzie zdecydowanie bliżej awansu.

• W środę o godz. 18:55 czekają nas kolejne emocje z Ligą Mistrzów. Valencia gra z Chelsea, a Lyon z Zenitem